Προς το περιεχόμενο

Αυστραλιανο Οπεν


Kostas_xolargos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα εγώ το κάνω χάζι το άθλημα και παίζω και καμιά φορά άμα λάχει.......Το Αυστραλιανό το παρακολουθούσα όταν το έδειχνε το γιούροσπορ...τώρα δε νομίζω να παίζει κάπου ελεύθερα(ή όχι?) ...ε κανας Τζόκο ή Ναδαλ θα το σηκώσει εκτός αν ο βασιλιάς θέλει να κλείσει στόματα :))) πιο πολύ βέβαια μ'αρέσει το Γαλλικό λόγω χώματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ανετα και ωραια εφτασε ο Ναδαλ στον τελικο,αποκλειωντας τον ''μεγαλο''Φεντερερ, και σημερα ειναι ο δευτερος ημιτελικος αναμεσα στους Τζοκοβιτς-Μαρει.

 

στον τελικο των γυναικων πηγαν οι σαραποβα-αζαρενκα,η σαραποβα απεκλεισε τη Κβιτοβα και η Αζαρενκα την Κλαιστερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζόκοβιτς για τίτλο λέω.

Αν και γενικά είμαι Φεντερερικός, ο Τζόκοβιτς ομολογουμένως είναι απίστευτος παίχτης σε όλους τους τομείς.

 

Μπορεί να τον δω τον αγώνα με τον Μάρευ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο παιχνίδι. Όποιος και να κέρδιζε, θα ήταν πανάξιος.

 

Μπράβο και στους δύο. Αν και ομολογώ πως χάρηκα που κέρδισε ο Τζόκοβιτς, αλλά σε τέτοια παιχνίδια, πραγματικά νιώθω ότι δεν υπάρχει νικητής. Διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απιστευτος τελικος τοσες ωρες τοσο παθος στο παιχνιδι τους,ενα μεγαλο μπραβο και στους δυο τεννιστες για το υπεροχο θεαμα που μας προσεφεραν.Αποδειξαν σημερα οτι αξια βρισκονται και οι δυο εκει που βρισκονται,αξια πηγαν τελικο σημερα,αξια ειναι στο νο 1 ο νολε,αξια ηταν ο ραφα,κ σιγουρα θα ξαναπαει,ειναι μεγαλοι παικτες,εχουν προσφερει πολλα,κ θα προσφερουν ακομα περισσοτερα ελπιζω.Υγιεις να ειναι μονο.Για μενα ειναι νικητες και οι δυο σημερα,προσφεραν τελειο θεαμα,και οπως ειπε το παιδι ηταν 100000000% διαφημιση του σπορ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...