Προς το περιεχόμενο

Το Filesonic απενεργοποιεί το διαμοιρασμό αρχείων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα μαθουμε και χωρις downloads

 

ετσι και αλλιως το 90% σαβουρες ειναι

 

οσα θα αξιζουν θα ψαχνομαστε και θα τα αγοραζουμε απο το νετ

 

αιντε γιατι γεμιζαμε μπουρδες τους σκληρους μας

 

 

αν έχεις την όρεξη για ψάξου λίγο και για εμένα και πες μου που μπορώ να πληρώσω για να κατεβάσω νόμιμα Fringe και Dexter σε 720p και με ελληνικούς υπότιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...

Από 'δω και πέρα μηνιαία συνδρομή στο RS - μέχρι να το κλείσουν κι αυτό...

Για ποιο λόγο premium σε RS; Είναι αστείο να πληρώνεις για κάτι που παρέχεται δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις την όρεξη για ψάξου λίγο και για εμένα και πες μου που μπορώ να πληρώσω για να κατεβάσω νόμιμα Fringe και Dexter σε 720p και με ελληνικούς υπότιτλους.

 

για ψαξε λιγο itunes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ψαξε λιγο itunes

 

μόλις το έκανα και δεν βρήκα ούτε την σειρά ούτε τους ελληνικούς υπότιτλους. μόνο το soundtrack μου έβγαλε. δεν έχει καν καρτέλα TV Shows.

μάλλον θα πρέπει να κάνω λογαριασμό στο US Store αλλά και πάλι που θα βρίσκω τους ελληνικούς υπότιτλους?

http://itunes.apple.com/us/tv-season/fringe-season-4/id457183481

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ψαξε λιγο itunes

 

Σειρές δεν έχει στο ελληνικο iTunes.. Πόσο μάλλον με ελληνικούς υπότιτλους (που δεν έχει ούτε στις ταινίες που πουλάει-νοικιάζει)!

 

Netflix με ελληνικούς υπότιτλους τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις το έκανα και δεν βρήκα ούτε την σειρά ούτε τους ελληνικούς υπότιτλους. μόνο το soundtrack μου έβγαλε. δεν έχει καν καρτέλα TV Shows.

μάλλον θα πρέπει να κάνω λογαριασμό στο US Store αλλά και πάλι που θα βρίσκω τους ελληνικούς υπότιτλους?

 

αυτα τι ειναι;

 

http://itunes.apple.com/us/podcast/dexter/id202001143

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρές δεν έχει στο ελληνικο iTunes.. Πόσο μάλλον με ελληνικούς υπότιτλους (που δεν έχει ούτε στις ταινίες που πουλάει-νοικιάζει)!

 

Netflix με ελληνικούς υπότιτλους τώρα!

 

αυτό περιμένω και εγώ!!! άντε με το καλό.

 

 

 

 

audio podcast είναι. άσε μην ψάχνεις άδικα. έχω σπαταλήσει αρκετές ώρες ψάχνοντας εναλλακτικές νόμιμες λύσεις αλλά δεν βρήκα καμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα γελαω με ολους αυτους τους ΒΛΑΚΕΣ που προσπαθουν να σταματησουν ενα κομητη που παει να πεσει στα ξεροκεφαλα τους (μεγαλοεταιριες vs torrent) και δεν βλεπουν την βροχη απο κομητες που ερχεται απο πισω !!

 

ΕΠΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΥΠΟΜΟΝΗ !!!!! :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνουν υπηρεσίες στην Ευρώπη (και περισσότερο στην Ελλάδα) όπως netflix kai hulu kai spotify, και τότε σταματάω καπάκι τα νταουνλοαντς. Μα δεν γίνεται να βλέπουμε Dexter και Supernatural στην TV επισόδεια 2 χρόνων πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λόγο premium σε RS; Είναι αστείο να πληρώνεις για κάτι που παρέχεται δωρεάν.

 

Γιατί - όταν άφησα εγώ τουλάχιστον το free - με το premium μπορείς να κατεβάζεις παράλληλα όσα αρχεία θες με full ταχύτητα χωρίς κάποιο όριο καθημερινά (GB/day ή links/day).

Άμα άλλαξε κάτι παρακαλώ να με ενημερώσεις :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος έχει υπόψιν του κανένα καλό torrent με σειρές και ταινίες σε HD ας στείλει ένα pm για μια καλημέρα.

 

Να κάνουν υπηρεσίες στην Ευρώπη (και περισσότερο στην Ελλάδα) όπως netflix kai hulu kai spotify, και τότε σταματάω καπάκι τα νταουνλοαντς. Μα δεν γίνεται να βλέπουμε Dexter και Supernatural στην TV επισόδεια 2 χρόνων πριν

 

και την ποιότητα της εικόνας που την πας? τις διαφημίσεις κάθε 10 λεπτά? το πρόγραμμα τους που σε αναγκάζει να βλέπεις την αγαπημένη σου σειρά στις 12 τα μεσάνυχτα ενώ την επόμενη έχεις δουλειά στις 7 το πρωί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη παιδιά, δεν είμαι τόσο κακός, αλλά δε μπόρεσα να μη γελάσω με την ατυχία των παιδιών που έγραψαν τα 3 τελευταία post :mrgreen:

Από 'δω και πέρα μηνιαία συνδρομή στο RS - μέχρι να το κλείσουν κι αυτό...

Δίκιο έχεις φίλε μου, για γέλια και για κλάμματα είναι η κατάσταση :-(

 

Τον Μάρτιο τελειώνει και το rapidshare που έχω, ελπίζω να επιβιώσει ως τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν μπορούν να καταλάβουν είναι ότι η πειρατεία δεν σταματάει ότι και αν κάνουνε. Στην χειρότερη περίπτωση θα πάει από χέρι σε χέρι η ακόμα και μέσω ταχυδρομείου όπως γινότανε παλιότερα. Η μέσω private σελίδων η θα είναι καμουφλαρισμένα αρχεία κτλ. Λύσεις υπάρχουν,απλά θα είναι πιο δύσκολο για τον απλό χρήστη που δεν "σκαμπάσει" και πολλά από υπολογιστές να κατεβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί - όταν άφησα εγώ τουλάχιστον το free - με το premium μπορείς να κατεβάζεις παράλληλα όσα αρχεία θες με full ταχύτητα χωρίς κάποιο όριο καθημερινά (GB/day ή links/day).

Άμα άλλαξε κάτι παρακαλώ να με ενημερώσεις :-D

Δεν παρακολουθείς την αγορα και πετας λεφτα. Εδω και κατι μηνες στο RS κατεβάζεις στο full χωρίς όριο. Η μονη διαφορα με το premium ειναι οτι δεν μπορεις να κανεις παραλληλα downloads αλλα αυτο αναιρείται επειδή έτσι κι αλλιώς κατεβάζεις στο μεγιστο της γραμμης σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...