Προς το περιεχόμενο

Το Filesonic απενεργοποιεί το διαμοιρασμό αρχείων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γαμώτο, και είχα συνδρομή στο συγκεκριμένο.

Αυτο πρεπει να μας γινει μαθημα!Τερμα οι συνδρομες,μεχρι να βαλουν μυαλο κ να αρχιζουν να υπερασπιζουν τους πελατες τους κ οχι να λακιζουν με τον πρωτο "μπαμ" που θ'ακουστει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να το παίξω "επαναστάτης" απέναντι σε κάτι το οποίο μου είναι άμεσα χρήσιμο. Απλώς θα πάω αλλού, δεν γίνεται αλλιώς.

Στείλε τα απαραίτητα δικαιολογητικά,για να σου ετοιμάσουμε ένα πάσο(για την ελεύθερη δυνατότητα συνδρομής σε filehost site) και ένα συγχωροχάρτι για τη μέρα της θείας δίκης! :devil:

 

 

Αστειεύομαι,εννοείτε πρώτα η δουλειά κ μετά τα σαμποτάζ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώτο, και είχα συνδρομή στο συγκεκριμένο.

 

Καλά ρε, μας κοροϊδεύουν κανονικότατα; Ούτε ένα e-mail δε μας στέλνουν; Εγώ για κάποιο λόγο δεν μπορώ να δω την κεντρική σελίδα filesonic.com. Με πηγαίνει στο filesonic.gr.

 

Υπάρχει τρόπος να διεκδικήσουμε πίσω το υπόλοιπο της συνδρομής; Εγώ έχω μισό χρόνο ακόμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη παιδιά, δεν είμαι τόσο κακός, αλλά δε μπόρεσα να μη γελάσω με την ατυχία των παιδιών που έγραψαν τα 3 τελευταία post :mrgreen:

Από 'δω και πέρα μηνιαία συνδρομή στο RS - μέχρι να το κλείσουν κι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη παιδιά, δεν είμαι τόσο κακός, αλλά δε μπόρεσα να μη γελάσω με την ατυχία των παιδιών που έγραψαν τα 3 τελευταία post :mrgreen:

Από 'δω και πέρα μηνιαία συνδρομή στο RS - μέχρι να το κλείσουν κι αυτό...

 

Εγω παλη δεν γελασα :devil: με την ατυχια τον αλλον δεν γελαμε μπορει καποια στιγμη να βρεθεις και εσυ στην ιδια θεση για καποιο αλλο λογω μην το ξεχνας αυτο φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλη δεν γελασα :devil: με την ατυχια τον αλλον δεν γελαμε μπορει καποια στιγμη να βρεθεις και εσυ στην ιδια θεση για καποιο αλλο λογω μην το ξεχνας αυτο φιλικα

 

Προφανώς το είπα με όρεξη για "πείραγμα" και μόνο. Συγκεκριμένα και εμένα μου είχε τελειώσει η συνδρομή μου στο RS πριν λίγες μέρες και έλεγα εδώ και 2 εβδομάδες να αγοράσω συνδρομή είτε στο megaupload είτε σε κάποιο άλλο. Από τύχη γλίτωσα και εγώ τα λεφτά μου :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Torrent και παλι torrent....Το show αρχιζει....εχουμε πολλα να δουμε ακομα!

 

Παιδια εδω στην Νοτιο Αφρικη, οι ISP's σε δινουνε κανονικα οταν κατεβαζεις torrents. Μου ειχανε κανει γραπτη παρατηρηση και μου ζητησανε να κανω delete ενα game που ειχα κατεβασει αλλιως θα μου στελνανε την αστυνομια. Μιλαμε για φυλακη. Ζητω η Ελλας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω τον ντόρο που γίνεται με το κλείσιμο αυτών των εταιρειών.

 

Μιλάμε για εταιρείες καθαρά κεδοσκοπικού χαρακτήρα, οι οποίες απλά παρέχουν χώρο στο ιντερνετ!

Είναι σαν να νοικιάζεις έναν ftp για να κατεβάζει από εκεί ο κόσμος. Ο ftp μάλιστα μπορεί να βγαίνει και πιο φτηνός.

 

Καλύτερα να κλείσουν όλα αυτά τα site, και να παραμείνει μόνο το torrent, ώστε ο κόσμος να μάθει να το χρησιμοποιεί αλλά και να αποκτήσει και τα αντίστοιχα ethics.

 

Πραγματικά κρίμα για τα παιδιά που χάσανε τα λεφτά τους στις συνδρομές. Αλλά δεν είναι η πρώτη φορά που κόσμος κλαίει τα λεφτά του, όταν πολλοί χρήστες έχουν δει να τους σβήνονται τα upload, χωρίς λόγο πολλές φορές, και να χάνουν και τα "προνόμια" που τους προσέφεραν, όπως πόντους και άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μαθουμε και χωρις downloads

 

ετσι και αλλιως το 90% σαβουρες ειναι

 

οσα θα αξιζουν θα ψαχνομαστε και θα τα αγοραζουμε απο το νετ

 

αιντε γιατι γεμιζαμε μπουρδες τους σκληρους μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...