Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σημερινή επικοινωνία που είχα με το GoldenDeals μου είπαν ότι η τελευταία ημερομηνία παράδοσης είναι 01/03/2012 και αν δεν τηρηθεί από την εταιρία inthebox θα μου επιστρέψουν τα χρήματά μου. 7 και σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και εγω πηρα τηλ.και μου ειπαν το ιδιο-να τελειωσει αυτη η ιστορια και αλλη φορα θα το σκεφτω πααααρα πολυ για να κανω παλι αγορα αυτου του ειδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι πως δεν απαντα κανενας απο το inthebox και να μας πει κατι...οτιδηποτε...αλλα ειναι εξαφανισμενοι...

να δουμε τι αλλο εχουμε να δουμε μεχρι το τελος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταφερατε και πιασατε γραμμη σημερα και μιλησατε μαζι τους ??? πολυ περιεργο

 

με το golden deals ολοι μιλησαμε και ευτυχως αν μη τι αλλο δε θα χασουμε τα χρηματα μας...

με το inthebox αμφιβαλλω κατα πολυ αν θα εμφανιστουν παλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε τα 150 που εβαλα εγω στον λογαριασμο της κας μαιρης τα ξεχναω..κριμα!ο λογαριασμος εγραφε το ονομα της και δεν ξερω αν ηταν μεσω golden,σιγα μην ηταν.μακαρι να διαψευθουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε τα 150 που εβαλα εγω στον λογαριασμο της κας μαιρης τα ξεχναω..κριμα!ο λογαριασμος εγραφε το ονομα της και δεν ξερω αν ηταν μεσω golden,σιγα μην ηταν.μακαρι να διαψευθουμε!

 

 

να μην σε απογοητευσω...δεν θελω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το ποσο και απο τις 2 προσφορες αγγιζει τα 300.000ε δεν νομιζω πως θα υπαρξει θεμα, δεν αξιζει να γινει κανεις καπνος για τοσο λιγα σχετικα χρηματα οποτε μην φοβαστε, ΘΑ σας τα παραδωσουν σε ολους, το θεμα ειναι το Ποτε........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακαρι να τα παραδωσουν αλλα το ποσο που λες ειναι για τις φωτογραφικες 400 κομματια Χ 165 ευρω = 66000 ευρω

η τηλεοραση ειναι γυρω στα 400 αν θυμαμαι καλα οποτε να υπολογισω 200 ατομα (δεν ξερω ποσα ) Χ 400 = 80000 ευρω

 

Το θεμα ειναι να μην χασουμε τα λεφτα μας

 

Απο την golden deals με διαβεβαιωσαν οτι δεν θα τα χασουμε !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το ποσο και απο τις 2 προσφορες αγγιζει τα 300.000ε δεν νομιζω πως θα υπαρξει θεμα, δεν αξιζει να γινει κανεις καπνος για τοσο λιγα σχετικα χρηματα οποτε μην φοβαστε, ΘΑ σας τα παραδωσουν σε ολους, το θεμα ειναι το Ποτε........

Πραγματι θα ηταν κουτο να την κανει,γιατι ευχομαι,εδω και καιρο,να ειναι ενα πουλακι(αγιοπνευμα)παντα πισω της και την προσεχει,οπως γιναιτε αλοστε σε ολα τα καλα παιδια.Θα συνεχυσω να προσευχομαι να εχει καλα ο θεοσ ολον τον κοσμο.Ειναι λιγα τα λεφτα κουκλα μου!Ακου και εναν μεγαλητερο.Αυτο το λαθακι με της παραδοσεις διορθονετε ευκολα,και εγω πρωσοπικα θα σε συχωρησω.Αντε λοιπον ξεκινα παλι σωστα ομως.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακαρι να τα παραδωσουν αλλα το ποσο που λες ειναι για τις φωτογραφικες 400 κομματια Χ 165 ευρω = 66000 ευρω

η τηλεοραση ειναι γυρω στα 400 αν θυμαμαι καλα οποτε να υπολογισω 200 ατομα (δεν ξερω ποσα ) Χ 400 = 80000 ευρω

 

Το θεμα ειναι να μην χασουμε τα λεφτα μας

 

Απο την golden deals με διαβεβαιωσαν οτι δεν θα τα χασουμε !!

 

400 τηλεορασεις χ 399ε = 159.600ε

400 καμερες χ 165ε = 66.000ε

Συνολο : 225.600ε

 

Ναι το ποσο που εδωσα δεν ηταν σωστο, οπως και να εχει τα χρηματα ειναι λιγα, να ηταν 2-3 εκκατομυριακια και εγω θα ειχα γινει λαγος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει τοσα να της ελειπαν...

 

Ακομα δυσκολευομαι να πιστεψω πως ειναι φιασκο η υποθεση.

 

 

Απο την αλλη το inthebox εχει ολες τις προοπτικες να περιγραφει ως πυροτεχνημα. Τα εχει ολα ομως. Πολλα λεφτα τζιρο σε μιρκο διαστημα με μια υποτιθεμενη προσφορα , καθησυχασμο του πληθους ωστε να μην υπαρξουν αντιδρασεις για οσο περισσοτερο διαστημα γινεται, και στο τελος εξαφανιση.

 

Θυμηθειτε κατι κινεζικα site που πουλανε τα κινητα σε τιμες 2/3 της κανονικης του εμποριου.

 

Εδω ομως υπαρχει μαγαζι με αφμ, διευθυνση και ενα deal site μπροστα που ειναι χρονια στο χωρο και δε θα διακινδυνευσει τη φημη του.

 

 

Τωρα αν οντως της εβαλε σε λογαριασμο 150 εξτρα για την 40αρα και αυτη τα βαλει στην τσεπη τη θα μιλαμε για την απολυτη κοροιδια.

 

Λιγες μερες εμειναν. ημουν πολυ κοντα στην αγορα της προσφορας. Αν ημουν στη θεση σας θα απαιτουσα τα χρηματα μου πισω το συντομοτερο δυνατο και μαλιστα με τοκους. Δε μπορει αυτοι να εχουν 200.000€ για ενα μηνα και να τα χρησιμοποιουν σαν κεφαλαιο κινησης , ή να τα εκμεταλευονται με καθε τροπο χωρις να παραδιδουν εμπορευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα κ εγω τηλεφωνο στο goldendeals σημερα και μου ειπαν το ιδιο...υπομονη μεχρι 01/03 και αν δεν εχουν παραδωσει θα επιστραφει το ποσο..Ας ελπισουμε οτι θα ειναι ετσι γιατι πλεον απο το inthebox δεν περιμενω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα κ εγω τηλεφωνο στο goldendeals σημερα και μου ειπαν το ιδιο...υπομονη μεχρι 01/03 και αν δεν εχουν παραδωσει θα επιστραφει το ποσο..Ας ελπισουμε οτι θα ειναι ετσι γιατι πλεον απο το inthebox δεν περιμενω τιποτα.

Θα επιστραφεί το ποσό από ποιους; Από το Golden Deals;

Δεν είναι λίγο περίεργο αυτό, αν υποτεθεί ότι δεσμεύει τα χρήματα για 14 ημέρες και μετά είναι διαθέσιμα στο κατάστημα που κάνει την προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει τοσα να της ελειπαν...

 

Ακομα δυσκολευομαι να πιστεψω πως ειναι φιασκο η υποθεση.

 

 

Απο την αλλη το inthebox εχει ολες τις προοπτικες να περιγραφει ως πυροτεχνημα. Τα εχει ολα ομως. Πολλα λεφτα τζιρο σε μιρκο διαστημα με μια υποτιθεμενη προσφορα , καθησυχασμο του πληθους ωστε να μην υπαρξουν αντιδρασεις για οσο περισσοτερο διαστημα γινεται, και στο τελος εξαφανιση.

 

Θυμηθειτε κατι κινεζικα site που πουλανε τα κινητα σε τιμες 2/3 της κανονικης του εμποριου.

 

Εδω ομως υπαρχει μαγαζι με αφμ, διευθυνση και ενα deal site μπροστα που ειναι χρονια στο χωρο και δε θα διακινδυνευσει τη φημη του.

 

 

Τωρα αν οντως της εβαλε σε λογαριασμο 150 εξτρα για την 40αρα και αυτη τα βαλει στην τσεπη τη θα μιλαμε για την απολυτη κοροιδια.

 

Λιγες μερες εμειναν. ημουν πολυ κοντα στην αγορα της προσφορας. Αν ημουν στη θεση σας θα απαιτουσα τα χρηματα μου πισω το συντομοτερο δυνατο και μαλιστα με τοκους. Δε μπορει αυτοι να εχουν 200.000€ για ενα μηνα και να τα χρησιμοποιουν σαν κεφαλαιο κινησης , ή να τα εκμεταλευονται με καθε τροπο χωρις να παραδιδουν εμπορευμα

 

και λεω εγω τωρα...το ΑΦΜ το συγκεκριμενο που ειναι αναγραμμενο στο site τσεκαρε κανεις αν ειναι φορολογικα ενημερο?

οεο?οεο?

και αν τελικα δεν εχει μπορει να εκτελωνισει τηλεοραση οντας φορολογικα ανενημερωτη?

δε νομιζω τακη...

ας περιμενουμε λοιπον κι επισημως να παρελθει η 01/03 και μετα ακυρωνουμε μεσω golden deals και παμε να παρουμε τηλεοραση απο αλλου...

κριμα σε αυτους που ζητησαν αναβαθμιση και πληρωσαν απευθειας την εταιρια γι αυτο...

 

Θα επιστραφεί το ποσό από ποιους; Από το Golden Deals;

Δεν είναι λίγο περίεργο αυτό, αν υποτεθεί ότι δεσμεύει τα χρήματα για 14 ημέρες και μετά είναι διαθέσιμα στο κατάστημα που κάνει την προσφορά;

 

φανταζομαι πως επειδη εγινε μεγαλος ντορος προφανως δεν δοθηκαν τα χρηματα στο inthebox χωρις να υπαρχουν εγγυησεις παραδοσης...κι εφοσον ετσι εγινε μαγκια μεγαλη του golden deals...

και πονηρα σκεφτομενος...μηπως και αυτο φταιει που δε παραλαβαμε?μηπως νομιζε θα παρει τα χρηματα και θα φερει τις τηλεορασεις και δεν τα πηρε με αποτελεσμα να μην μπορει να παραλαβει?λεω εγω τωρα...

αν μη τι αλλο δεν θα χασουμε τα χρηματα μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...