Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γεια σας και απο εμενα.Εχω αγορασει κι εγω μια προσφορα απο το συγκεκριμενο καταστημα η οποια και εχει κανει δυο μηνες να μου παραδοθει.Προκειται για το papier noir.

http://www.inthebox.gr/index.php/shop/lifestyle-gadgets/papier-noir

Ανησυχω κι εγω για τα χρηματα μου (7 ευρω,καταθεση μεσω τραπεζας) και θα ηθελα κι εγω να μου πειτε που θα απευθυνθω για τα λεφτα μου. 7 ευρω,γιατι να της τα χαρισω της απατεωνισσας;καλυτερα να τα δωσω για τσιχλες.

Σε περίπτωση που το λάβεις, ενημέρωσέ μας σε παρακαλώ αν ξεβάφει! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα κι από μένα. Πριν λίγα λεπτά επικοινώνησα με την τράπεζα μου και έχει πιστωθεί το ποσό για την τηλεόραση στην πιστωτική μου. Ευτυχώς δεν χάσαμε τα λεφτά μας, αν και όλη αυτή η αναμπουμπούλα με ενόχλησε πολύ. Εμείς αγοράσαμε και ειδική βάση για την τηλεόραση περιμένοντάς την για πάντα. Μας έμεινε η βάση, θα έλεγα τώρα που θα ήθελα να την βάλω, αλλα συγκρατούμαι. Φαντάζομαι και όλοι οι υπόλοιποι θα έχετε θετικά νέα ως προς το ποσό της επιστροφής.

 

Και εμένα πιστώθηκαν τα χρήματα στην κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα στα παιδια του forum,θα ηθελα να αναφερω και την δικια μου εμπειρια οτι τελικα αποδειχθηκε ''ανθρακας'' ο θησαυρος με την ''προσφορα'' του InTheBox μεσω του GoldenDeals για τη 32' 3D της samsung,αφου τις προηγουμενες εβδομαδες λαμβαναμε email απο τη συγκεκριμενη εταιρεια,μια για τις καιρικες συνθηκες που επικρατουν στην ευρωπη και δυσκολευουν τις παραγγελιες και αποστολες,μια για λαθους κωδικους κατα την αποστολη τους απο τους πελατες η' για πολλαπλες αποστολες κωδικων, μια η ιστορια με την ACS που ειχε αναλαβει την αποστολη των τηλεορασεων οπου και εκει εγινε μπερδεμα με τους κωδικους αποστολης της ACS και τελικα στις 24-2-2012 λαβαμε email οτι αν μεχρι τις 1-3-2012 δεν λαβουμε την τηλεοραση θα επιστραφουν τα χρηματα μας-οπως το περιμενα δηλαδη μετα απο τα παραπανω οτι η ιστορια δεν θα εχει happy end-.Χθες μαλιστα λαβαμε email απο την GoldenDeals οτι τις επομενες ημερες θα γινει επιστροφη των χρηματων,λογω αδυναμιας εκπληρωσης των υποχρεωσεων απο την πλευρα του InTheBox. Και καπου εδω λαμβανει τελος η σεμνη τελετη της ''προσφορας''

Φανταζομαι δεν θα ειμαι ο μονος αλλα θα υπαρχουν πολλα ακομα ατομα που η εταιρεια δεν μπορουσε να ανταποκριθει με υπεθυνοτητα και συνεπεια απεναντι μας και στη εμπιστοσυνη μας που δειξαμε απο τη πρωτη στιγμη απεναντι της.

 

Τελικα αποδειχθηκε οτι οι οποιες επιφυλαξεις ειχαν διατυπωθει και απο αλλα μελη σε αλλα forum απο την αρχη της ολης ιστοριας ηταν περα για περα αληθινες. Τα υπολοιπα τα αφηνω στη κριση σας. Αν υπηρχε μια χ πιθανοτητα να ξαναασχολουθω με την συγκεκριμενη ''εταιρεια'' τωρα δεν υπαρχει ουτε μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και απο εμενα.Εχω αγορασει κι εγω μια προσφορα απο το συγκεκριμενο καταστημα η οποια και εχει κανει δυο μηνες να μου παραδοθει.Προκειται για το papier noir.

http://www.inthebox.gr/index.php/shop/lifestyle-gadgets/papier-noir

Ανησυχω κι εγω για τα χρηματα μου (7 ευρω,καταθεση μεσω τραπεζας) και θα ηθελα κι εγω να μου πειτε που θα απευθυνθω για τα λεφτα μου. 7 ευρω,γιατι να της τα χαρισω της απατεωνισσας;καλυτερα να τα δωσω για τσιχλες.

Συγνώμη βρε dimitrispapas αλλά επειδή νομίζω ότι τα θέλει και όλων μας λίγο ο κ... μας..

Γιατί το αγόρασες μέσω ιντερνετ? Και φαντάζομαι και με έξοδα αποστολής??

Το πουλάει και ο Βασιλόπουλος!! Και δεν ξεβάφει το έχω δοκιμάσει!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω πηρα πισω τα χρηματα μου απο το golden deals

Τοσο γρηγορα γιατι εμενα στο email που ελαβα απο την GoldenDeal αναφερει απο τις 5-3 εως 19-3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το παρόν thread κλειδώνεται. Για οποιαδήποτε οικονομική ή άλλη διαφορά έχετε με το συγκεκριμένο κατάστημα ή με συγκεκριμένους πωλητές, παρακαλώ απευθυνθείτε σε αυτούς. Προσβλητικές εκφράσεις και ύβρεις δεν είναι ανεκτές στο παρόν forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...