Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα χασει και το σημερινο παιχνιδι ο λαμαρκους χανω διπλα..-οι ποντοι που θα παιρνα απο αυτον και - ο αυξημενος χρονος και προσπαθεις του χιξον!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-64043-0-91791500-1353932546_thumb.png

 

@nickos21aek Μιας και την βρίσκεις με τραυματίες τον derrick rose πως και δεν τον πείρες ακόμη. Από τον μάρτιο και μετά θα έχεις το φονικό τρίδυμο. Ευκαιρία είναι μην την χάσεις :-D :-D :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην απογοητευεσαι ρε μαν, ετσι εκανες κ με τον iggy κ ηθελες να τον δωσεις κ ξεσκιζεται απο τοτε,

καλη ομαδα εχεις, στοχος τωρα ειναι να μπουμε στα playoff κ νομιζω πως μπορεις να εισαι,

απο εκει κ μετα ολα γινονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-64043-0-91791500-1353932546_thumb.png

 

@nickos21aek Μιας και την βρίσκεις με τραυματίες τον derrick rose πως και δεν τον πείρες ακόμη. Από τον μάρτιο και μετά θα έχεις το φονικό τρίδυμο. Ευκαιρία είναι μην την χάσεις :-D :-D :-D

 

Καλά ας είχες και εσύ το νο1 πίκ σου έξω για όλη τη χρονιά και θα σου έλεγα. :P

Εκτός του ότι δεν γινόταν να αφήσω τον Νάς μόνο και μόνο επειδή θα είναι τραυματίας για ακόμη μια-δυό βδομάδες, τον οποίο μπορώ να ανταλλάξω κιόλας, όπως και τον Ρούμπιο ο οποίος επιστρέφει μεθαύριο, είναι νομίζω η μόνη μου ελπίδα να μπω στα πλέι οφ αυτό που έκανα. Ούτως ή άλλως αυτή τη βδομάδα είχαν δύο παιχνίδια μόνο ο Wade και ο Randolph και δεν θα κέρδιζα. Ίσως θυσιάσω άλλα 1-2 παιχνίδια αλλά μόλις επιστρέψουν οι παίχτες σίγουρα θα είναι καλύτεροι από free agents που ρίχνεις νόμισμα αν θα κάνουν 15 ή -5. Ο Rose αργεί ακόμη. Άλλο 1-2 βδομάδες και άλλο 2-3 μήνες.

 

Όπως είπε και ο Πατρίκ, στόχος είναι τα πλέι οφ. Μετά ας έχω μια ομάδα με 10 παίχτες του 20 και έχει ο θεός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστα να πανε αστα..αμα μεινουν και οι δυο εξω...

 

απο αλλου το περιμενες κι απο αλλου θα την παθεις τελικα:

 

Breaking: Mike Conley is out for tonight's game with fly like symptoms
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο αλλου το περιμενες κι απο αλλου θα την παθεις τελικα:

 

 

εκανε ο aldridge παιχνιδαρα και με εσωσε!!απο εκει που δεν μπορουσε να περπατησει εκανε 46...αχ ρε κονλευ

σημερα το μενου εχει π**τσα!

παιζουν μονο 4 δικοι μου..

Επεξ/σία από Andy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιν αυτα που λες ρε; ολοι παιξαν κ σιγουρα παιξαν καλυτερα απο τους δικους μου :devil:

 

εντωμεταξυ το βαρουσα ασχημα στο fantasy της premier league κ δεν προλαβα να μπω εγκαιρως στο δικο μας να αλλαξω τον παρσονς :devil:

 

ελπιζω το mri να μην δειξει τπτ σημαντικο, ειναι παικτης κλειδι για την πορεια της ομαδαρας μας :devil:

 

@nickos21aek Μιας και την βρίσκεις με τραυματίες τον derrick rose πως και δεν τον πείρες ακόμη. Από τον μάρτιο και μετά θα έχεις το φονικό τρίδυμο. Ευκαιρία είναι μην την χάσεις :-D :-D :-D

 

οντως, ο νικος κανει συλλογη τραυματιων; :-D

 

(σαν τον governor στο walking dead που συλλεγει κεφαλια, ο νικος συλλεγει ... ψοφιμια :-D :-D :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιν αυτα που λες ρε; ολοι παιξαν κ σιγουρα παιξαν καλυτερα απο τους δικους μου :devil:

 

εντωμεταξυ το βαρουσα ασχημα στο fantasy της premier league κ δεν προλαβα να μπω εγκαιρως στο δικο μας να αλλαξω τον παρσονς :devil:

 

ελπιζω το mri να μην δειξει τπτ σημαντικο, ειναι παικτης κλειδι για την πορεια της ομαδαρας μας :devil:

 

 

 

οντως, ο νικος κανει συλλογη τραυματιων; :-D

 

(σαν τον governor στο walking dead που συλλεγει κεφαλια, ο νικος συλλεγει ... ψοφιμια :-D :-D :-D )

 

δικη σου ειναι η νικη ρε!!στις 2 δεν εχω κανεναν να παιζει!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=EyhhrB9XLV0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε, το δα, στις 2 θα ειμαι στημενος πριν την εναρξη με προγραμμα monitor της κεντρικης σελιδας που θα κανει refresh καθε 5 δευτερολεπτα,

ωστε αν πας να κανεις καμια φουστια σαν τον αλλον να κονομησω τπτ παιχταραδες, κι ας χασω αυτη την αγωνιστικη,

δεν θα με χαλασει καθολου :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...