Προς το περιεχόμενο

Τασακι για αυτοκινητο


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι τους εχει πιασει τους κατασκευαστες αλλα μαλλον δεν καπνιζουν.Βαζουν το τασακι σε απιθανα σημεια που για να τιναξεις το τσιγαρο χανεις την επαφη με τον δρομο με οτι μπορει να σημαινει αυτο..

 

Εχω ενα σαν της εικονας αλλα με ταινια διπλης επιφανεις 3Μ δεν κολαει γιατι η επιφανεια του crv ειναι σαγρε.

 

Με ποιο τροπο θα μπορουσα να το στερεωσω αλλα οχι στον αεραγωγο ??

 

Ευχαριστω.

post-40980-0-95109800-1328007997_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να το στερεωσεις, θα μπορούσες να δοκιμασεις με πιστόλι θερμοκολλας. Αλλά το βλέπω για ψηλό πράγμα κι αν το βάλεις σε σημείο που θα τρώει χτυπηματακια και σκουντηγματα, θα σου ξεκολλήσει και θα πρέπει να το ξανακανεις.

 

Το καλό όμως με τη λύση αυτή είναι ότι δεν γίνεται ζημιά στο σημείο που θα μπει η θερμοκολλα, αρκεί να μην μιλάμε βέβαια για υφασμα/δερμα/σουετ κτλ, παρά μόνο για σκληρό η μαλακό πλαστικό.

 

Όσο για το γιατί δεν βάζουν τασακια...βλεπε τους νέους νόμους όπου για κάπνισμα εντός αυτοκίνητου που επιβαίνουν και ανήλικα άτομα...αν θυμάμαι καλά πέφτει χοντρό πρόστιμο (ίσως και αφαίρεση διπλώματος; νομίζω αυτό όχι, αλλά δεν καλούμαι και βαριέμαι να το ψάξω αφού έτσι κι αλλιώς δεν καπνίζω :P ).

 

Αποστολή από το HTC Desire με τη χρήση Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να το στερεωσεις, θα μπορούσες να δοκιμασεις με πιστόλι θερμοκολλας. Αλλά το βλέπω για ψηλό πράγμα κι αν το βάλεις σε σημείο που θα τρώει χτυπηματακια και σκουντηγματα, θα σου ξεκολλήσει και θα πρέπει να το ξανακανεις.

 

Το καλό όμως με τη λύση αυτή είναι ότι δεν γίνεται ζημιά στο σημείο που θα μπει η θερμοκολλα, αρκεί να μην μιλάμε βέβαια για υφασμα/δερμα/σουετ κτλ, παρά μόνο για σκληρό η μαλακό πλαστικό.

 

Όσο για το γιατί δεν βάζουν τασακια...βλεπε τους νέους νόμους όπου για κάπνισμα εντός αυτοκίνητου που επιβαίνουν και ανήλικα άτομα...αν θυμάμαι καλά πέφτει χοντρό πρόστιμο (ίσως και αφαίρεση διπλώματος; νομίζω αυτό όχι, αλλά δεν καλούμαι και βαριέμαι να το ψάξω αφού έτσι κι αλλιώς δεν καπνίζω :P ).

 

Αποστολή από το HTC Desire με τη χρήση Insomnia

 

Ευχαριστω.

 

 

και γιατι να καπνιζεις μεσα στο αμαξι ειναι επικινδυνο.χεχε

 

Αυτο δεν ειναι απαντηση στο ερωτημα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω.

 

 

 

 

Αυτο δεν ειναι απαντηση στο ερωτημα μου

ειναι ομως μια σωστη απαντηση..

(μακαρι να απαγορευσουν το τσιγαρο στα αυτοκινητα μηπως και σωθει κοσμακης.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ομως μια σωστη απαντηση..

(μακαρι να απαγορευσουν το τσιγαρο στα αυτοκινητα μηπως και σωθει κοσμακης.)

 

Αυτο ειναι ενα αλλο θεμα και μονο απαντηση στο δικο μου ερωτημα δεν μπορει να θεωρηθει.Αν νομιζεις ανοιξε ενα δικο σου θεμα και το συζηταμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...