Προς το περιεχόμενο

Samsung E1230 + 1 Δώρο 29,90Ευρώ Γερμανός


kingdragon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω δηλωσα σε ενα καταστημα γερμανος εδω Λαμια οτι θελω το πακετακι και μου κρατησαν στοιχεια (ηταν αρκετα μεγαλη η λιστα) και υποτιθεται πως Τριτη περιμενουν παραλαβη οποτε τοτε να δουμε ποιος θα πρωτοπαρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα στο Germano οπου ειχα κανει την κρατηση την προηγουμενη βδομαδα και μου παν οτι τελειωσε η προσφορα λογω εξαντλησης.

 

τους λεω οτι εχω κανει κρατηση απ'την αρχη της προσφορας

 

μου λενε οτι απο τα κεντρικα του πηραν πως εξαντληθηκε και ετσι δεν πηρε κανεις το τηλεφωνο εδω Λαμια.

εδω ειναι το ωραιο, αντι για το Samsung πλεον δινουν αυτο το alcatel (1+1) στα 35,80Ε

(http://www.skroutz.g...tel-OT-217.html)

 

alcatel-onetouch217.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω ειναι το ωραιο, αντι για το Samsung πλεον δινουν αυτο το alcatel (1+1) στα 35,80Ε

(http://www.skroutz.g...tel-OT-217.html)

 

Πωλήτρια σε κατάστημα Γερμανός στη Θεσσαλονίκη ανέφερε το συγκεκριμένο Alcatel ως εναλλακτική λύση με παρόμοια τιμή, αλλά ανέφερε ακόμα ότι αν προορίζεται για μεγάλους σε ηλικία ανθρώπους δεν ταιριάζει. Ο λόγος είναι η χαμηλή του ένταση (του μεγαφώνου υπέθεσα, δε ρώτησα περισσότερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωλήτρια σε κατάστημα Γερμανός στη Θεσσαλονίκη ανέφερε το συγκεκριμένο Alcatel ως εναλλακτική λύση με παρόμοια τιμή, αλλά ανέφερε ακόμα ότι αν προορίζεται για μεγάλους σε ηλικία ανθρώπους δεν ταιριάζει. Ο λόγος είναι η χαμηλή του ένταση (του μεγαφώνου υπέθεσα, δε ρώτησα περισσότερα).

το εδω ειναι το ωραιο ηταν 100% ειρωνικο..καθως το αλκατελ αυτο κανει 15 ευρω καινουργιο και αυτοι δινουν τα 2 στα 35,80 ενω το samsung συνεφερε καθως το ενα μονο του κανει 26 ευρω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oteshop Ερμού, Θεσσαλονίκη, 1 τελευταίο πακέτο προσφοράς 1+1 σήμερα.

Είχε και κανονικά πακέτα μίας συσκευής, τα οποία δεν ξέρω αν διατίθενται και ως προσφορά. Υποθέτω πως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιος που να το αγόρασε, θα μπορούσε να μας πει εάν έχει cosmote fw ή το κανονικό της samsung;

 

To κανονικό της Samsung αλλά όταν το άνοιξα με κάρτα sim της wind έγραψε στην αρχή "welcome to cosmote" και μετά "Wind"...whistling.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To κανονικό της Samsung αλλά όταν το άνοιξα με κάρτα sim της wind έγραψε στην αρχή "welcome to cosmote" και μετά "Wind"...whistling.png

 

:confused:

 

 

Μηπως το κουτι λεει καπου cosmocarta κλπ; Δεν μπορει, απο την κοσμοτε θα εχουν περασει τα πακετα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused:

 

 

Μηπως το κουτι λεει καπου cosmocarta κλπ; Δεν μπορει, απο την κοσμοτε θα εχουν περασει τα πακετα...

 

 

 

Βασικά είναι μέσα σε 2 κουτιά.

Είναι ένα που γράφει απ'έξω whats up και περιέχει μέσα το πακέτο σύνδεσης και το κουτί του κινητού.Στο κουτί του κινητού δεν λέει τίποτα για cosmote...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...