Προς το περιεχόμενο

Samsung E1230 + 1 Δώρο 29,90Ευρώ Γερμανός


kingdragon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι, δεν χρειάζεται να τα ενεργοποιήσεις τα whats up. έχουν περιθώριο αρκετούς μήνες για να τα ενεργοποιήσεις αργότερα αν τα χρειαστείς. Τα 10 ευρώ είναι κατευθείαν.

 

Δηλαδή ουσιαστικά με 9.90 παίρνεις 2 συσκευές??? confused.png

 

Ξέρεις αν υπάρχει ακόμα στα καταστήματα απόθεμα ή έχει εξαντληθεί???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή ουσιαστικά με 9.90 παίρνεις 2 συσκευές??? confused.png

 

Ξέρεις αν υπάρχει ακόμα στα καταστήματα απόθεμα ή έχει εξαντληθεί???

 

Με 29,90 € αγοράζεις 2 συσκευές Samsung E1230 και 9,90 € x 2 χρόνο ομιλίας...

Σήμερα το μεσημέρι η προσφορά υπήρχε ακόμα τουλάχιστον στο κατάστημα Αγ. Αλεξανδρου 5 / Π. Φαληρο...

 

Νομίζω όμως ότι το για φθηνό τηλέφωνο το πακέτο καρτοκινητής με ALCATEL OT-209 είναι πολύ καλύτερη αγορά...

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=54352&selectedCategoryId=108

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα σε εναν γερμανο εδω στη Λαμια και μου παν πως δεν εχει ρθει ακομη και μπορω να μπω στην λιστα με οσους εχουν κρατηση και πως παραλαβη θα γινει την ερχομενη βδομαδα. λογικα για Αθηνα - Θεσ/νικη θα χει αμεσα αποθεμα απλα για επαρχια αποτι φαινεται κατοπιν παραγγελιας μονο, τουλαχιστον για τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν με την συγκερκιμένη προσφορά γίνεται λίγο μπάχαλο...Πήρα σήμερα σε πόσα καταστήματα και άλλος μου είπε "δεν ξέρω πότε θα έρθει", άλλος "έχει εξαντληθεί", άλλος "θα παραλάβουμε μάλλον αύριο"...Ενώ στο κατάστημα Χαιδαρίου μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν ότι έχουν 4-5 πακέτα και ύστερα από 1 ώρα που πήγα είχαν εξαφανιστεί όλα δια μαγείας και μου είπαν ότι έχουν δύο συσκευές αλλά δεν μπορούν να μου δώσουν τα δύο νούμερα (όπως αναφέρεται στην διαφήμιση), μάλλον μας κοροιδεύουν...[Ολόκληρο κατάστημα δεν έχει να δώσει 2 νούμερα, τη στιγμή που περνάνε σε καφετέριες και τα μοιράζουν αβέρτα???]

Επί της ουσίας άκρη δεν έβγαλα και σας προειδοποιώ για όποιον ενδιαφέρεται ότι χρειάζεται αρκετή δόση τύχης και γερά νεύρα για να καταφέρει να τα αποκτήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το βλέπω το όλο θέμα άλλη μια κλασσική μούφα απλά και μόνο να τραβήξουν κόσμο στα μαγαζιά..Ζήτητα να δώσουν το πολύ πολύ όλα και όλα 1000 κομμάτια σε όλη την Ελλάδα. Απλά όποιος πρόλαβε πρόλαβε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά σήμερα το απόγευμα παρέλαβα τα κινητά μετά από πολύ τρέξιμο...

Φαίνονται αξιόλογα από άποψη ποιότητας κατασκευσής και εμφάνισης σε σχέση με κάποια άλλα π.χ. ΝΟΚΙΑ της ίδιας τιμής.

Δεν έχω προλάβει ακόμα να τα δουλέψω για να πω εντυπώσεις και πάνω σε αυτό τον τομέα αλλά γενικότερα πιστεύω ότι αξίζει σαν πακέτο για κάποιον που χρειάζεται ένα low badget κινητό για να κάνει τη δουλειά του...

Τέλος επειδή αναφέρθηκε σε προηγούμενο post θα ήθελα να ενημερώσω ότι το κινητό ΕΧΕΙ και handsfree mrgreen.png

 

Υ.Γ. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον topic starter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eισαι αθηνα η θεσ/νικη να υποθεσω ετσι δεν ειναι?

 

Sent from my HTC Desire Z using Insomnia app v.2.0

 

Αθήνα και έπρεπε να ψάξω σε πάνω από 20 καταστήματα για να το βρω και να μου το κρατήσουν και εκεί που το βρήκα τελικά απέχει 13-14 χλμ από το σπίτι μου confused.png

Γιαυτό λέω σε προηγούμενο ποστ ότι είναι λίγο μπάχαλο και θέλει τρέξιμο...

Αν δεν το βρίσκεις σε Γερμανό τσέκαρε και σε ένα Οte-shop που λέει και ένας φίλος πιο πάνω.

 

Υ.Γ. Ψάξτε σε καταστήματα τηλεφωνικώς και ρωτήστε τους αν το έχουν και αν όχι πότε λογικά θα κάνουν παραλαβή(είτε το συγκεκριμένο είτε γενικότερα) τις επόμενες μέρες.Την ημέρα και την ώρα που θα σας πουν ότι θα έχουν παραλάβει πάρτε τηλέφωνο και κλείστε το με το όνομά σας, μόνο έτσι θα κατορθώσετε να το τσιμπήσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά σήμερα το απόγευμα παρέλαβα τα κινητά μετά από πολύ τρέξιμο...

Φαίνονται αξιόλογα από άποψη ποιότητας κατασκευσής και εμφάνισης σε σχέση με κάποια άλλα π.χ. ΝΟΚΙΑ της ίδιας τιμής.

Δεν έχω προλάβει ακόμα να τα δουλέψω για να πω εντυπώσεις και πάνω σε αυτό τον τομέα αλλά γενικότερα πιστεύω ότι αξίζει σαν πακέτο για κάποιον που χρειάζεται ένα low badget κινητό για να κάνει τη δουλειά του...

Τέλος επειδή αναφέρθηκε σε προηγούμενο post θα ήθελα να ενημερώσω ότι το κινητό ΕΧΕΙ και handsfree mrgreen.png

 

Υ.Γ. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον topic starter

 

Εχει WhatsUp με χρονο 10euroX2 ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...