Προς το περιεχόμενο

Αναγνωστήριο - Θεσσαλονίκη


Adon1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

 

 

Και αύριο λόγω απεργίας θα ειναι κλειστ'η η κεντρική Βιβλιοθήκη του ΑΠΘ .

Επίσης , λογω του οτι ειναι Σάββατο , θα είναι κλειστό και το αναγνωστήριο της Σχολής μου .

 

Θελω να ρωτήσω εαν κάποιος εχει κατα νου καποιο μέρος , βιβλιοθηκη κατα κύριο λόγο , που να έχει ησυχία και να μπορουμε δωρεάν να πάμε για διάβασμα με την παρέα μου.

 

Εχω την εντύπωση οτι η Βιβλιοθήκη του Δήμου εκει στην Σβώλου είναι κλειστη αύρι/ θελει χρήματα για εγγραφή κλπ ( ??)

 

Για βοηθάτε φιλοι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαφοπούλειο Πνευματικό Κέντρο. Λειτουργεί και αναγνωστήριο και για δικά σου βιβλία -είσοδος ελεύθερη. Τα σουκου λειτουργεί μέχρι τις 2. Βαφοπούλου 3. smile.gif

 

http://www.thelib.gr...-04-03-14-25-41

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ρωτήσω εαν κάποιος εχει κατα νου καποιο μέρος , βιβλιοθηκη κατα κύριο λόγο , που να έχει ησυχία και να μπορουμε δωρεάν να πάμε για διάβασμα με την παρέα μου.

Πολλά κιλά ποιοτικής φιλίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Για τους κομπλεξικους του παμακ θελει καρτα απο οσο γνωριζω,

 

 

στο παμάκ μπαίνεις κανονικά και με το νόμο.. και τους υπολογιστές μπορείς να χρησιμοποιήσεις

κι αν βγάλεις και κάρτα ( κάποτε κόστιζε νομίζω γύρω στα 10 ευρώ το χρόνο) μπορείς να δανιστείς και βιβλία. Είναι ανοιχτά μέχρι τις 8 και είναι ωραίο και ζεστό περιβάλλον..

 

 

αλλά το αναγνωστήριο του ΑΠΘ είναι ανοιχτό σε περιόδους εξεταστικής μέχρι τις 2 το βράδυ..

μπράβο τους ρε συ!!!!

 

να λέμε και τα καλά, μην κράζουμε μόνο.. κι έχει και ζέστη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...