Προς το περιεχόμενο

Συνεργείο αυτοκινήτων-Θεσσαλονίκη


moldovan20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέσα στα Χριστούγεννα χτύπησε το παρκαρισμένο μου αυτοκίνητο λεωφορείο του ΟΑΣΘ . Τώρα εγώ πρέπει να το πάω σε συνεργείο της επιλογής μου το οποίο να δέχεται να πληρωθεί απευθείας από τον ΟΑΣΘ . Στα γραφεία τους μου δώσανε πληροφορίες για 2-3 συνεργεία "δικά" τους αλλά θα προτιμούσα να το πάω σε κάποιον άλλο .

 

Το ερώτημα είναι αν γνωρίζει κανείς κάποιο αξιόλογο συνεργείο γιατί δεν έχω ιδέα που να το πάω . Η ζημιά που έχει όπως τη βλέπω εγώ είναι βάψιμο πίσω προφυλακτήρα και πόρτας οδηγού συν βάψιμο και λαμαρινοδουλειά πίσω φτερού ίσως και αλλαγή .

 

Κάθε πληροφορία πολύτιμη ευχαριστώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι αμαξι ειναι και η ηλικια του;

επισης...μπορεις απλα να ρωτησεις αποψεις γι αυτα τα 2-3 συνεργεια να δεις αν και ποσο αξιολογα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι αμαξι ειναι και η ηλικια του;

επισης...μπορεις απλα να ρωτησεις αποψεις γι αυτα τα 2-3 συνεργεια να δεις αν και ποσο αξιολογα ειναι.

 

Citroen C4 του 2007 είναι . Τα 2 συνεργία από αυτά που μου πρότειναν τα είδα και δεν νομίζω να πάω εκεί . Και στα 2 δεν είχαν καν φούρνο και στέγνωναν το χρώμα με λάμπες . Έχω άσχημη εμπειρία με αυτή τη μέθοδο , ευτυχώς όχι στο δικό μου αυτοκίνητο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα γραφεία τους μου είπαν ότι έχω 2 επιλογές . Ή το πάω όπου θέλω το πληρώνω και παίρνω τα λεφτά από αυτούς (πράγμα δύσκολο) ή το πάω σε συνεργείο που να δέχεται εξουσιοδότηση από τον ΟΑΣΘ ,που από ότι μου είπαν δεν το δέχονται πολλοί . Με βλέπω να παίρνω αύριο τηλέφωνα στην τύχη και να ρωτάω αν δέχονται να συνεργαστούν με τον ΟΑΣΘ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...