Προς το περιεχόμενο

lg 32lw4500 3d


val k11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την Εχει σε προσφορα ενα μαγαζι στα 399€. Την εχει κανεις την tv να μου πει εντυπωσεις? Ποιοτητα εικονας,ποιοτητα 3d και σε γενικες γραμμες αν αξιζει η αγορα της.

Τη θελω για το δωματιο βασικα και δε χρειαζομαι μεγαλυτερο μεγεθος.καποια στιγμη ειχα σκοπο να αλλαξω tv(εχω crt τωρα) και ειδα σημερα την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Εχει σε προσφορα ενα μαγαζι στα 399€. Την εχει κανεις την tv να μου πει εντυπωσεις? Ποιοτητα εικονας,ποιοτητα 3d και σε γενικες γραμμες αν αξιζει η αγορα της.

Τη θελω για το δωματιο βασικα και δε χρειαζομαι μεγαλυτερο μεγεθος.καποια στιγμη ειχα σκοπο να αλλαξω tv(εχω crt τωρα) και ειδα σημερα την προσφορα.

 

399?? Έφυγες! Την είχα πάρει στα 599 (!). Πολύ καλή τηλεόραση. Δεν είναι smart tv και δεν έχει καλό media player για αναπαραγωγή ταινιών από στικάκι (βασικά μόνο DTS ήχο δεν υποστηρίζει). Το 3D πολύ καλό, είναι και passive. Μέσα στο κουτί εμένα είχε 7 ζευγάρια γυαλιά οπότε πιστεύω τόσο θα έχει και αυτή που βρήκες. Άντε να μην έχει 7 να έχει 5. Παρακάτω δεν νομίζω. Επίσης αν την θες για gaming δεν είναι και η καλύτερη επιλογή μιας και έχει σχετικά υψηλό input lag, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι unplayable (έχω συνδεδεμένο το ps3). Αυτά από μένα. Αν θες κάτι άλλο ρώτα ελεύθερα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...