Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, louben είπε

ΠΑιδια ψαχνω αυτο

 

το οποιο και τοποθετειται σε φακελους( προστασια για να μην ανοιξουν).

Θα εκτιμουσα αν καποιος μου ελεγε πως ονομαζεται τοσο στα ελληνικα οσο και στα αγγλικα

ΚΑτα προτιμηση απο ebay και αν αυτο δεν ειναι δυνατον απο ελλαδα.

Brass split pins (or butterfly) paper fasteners

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, orderlover είπε

Καλημέρα, ψάχνω tablet στις 10 ίντσες απο Ελλάδα εως 150 ευρω και αν είναι δυνατόν απο eshop ή you ή public!

Θα χρησιμοποιηθεί απο γιαγια (ή οποία ζήλεψε την συμπεθέρα της) :D:D:D 

για Skype για να βλέπει και να μιλάει με τα εγγόνια!

Το καλοκαίρι είχε προταθεί αυτό https://www.skroutz.gr/s/9831913/Lenovo-Tab-2-A10-30-10-1-WiFi-2GB-16GB.html

το οποίο και αγοράστηκε στα 150 ευρώ και όλα καλά, τώρα βλέπω δεν υπάρχει!!!

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο εως τα 150 ευρώ ή να πάμε σε αυτό 

http://www.e-shop.gr/tablet-lenovo-a10-70f-101-fhd-ips-quad-core-16gb-wifi-bt-gps-android-44-midnight-blue-p-PER.910478

στα 170 που το έχει προσφορά το κιτρινομάγαζο;

https://www.cosmomarket.gr/index.php?p=4&item_id=113799&skr=skr15946&a=2&cat_id=16121105https://anamo.eu/el/p/O97AUDBocU6ZzcH

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα και καλη χρονια!

ψαχνω επαναφορτιζομενο σκουπακι μεχρι 50 ευρω πχ οπως αυτο
υπαρχει κατι αξιολογο και vfm? 41rBxdztx2L.jpg

σας ευχαριστω!

Επεξ/σία από iakoboss7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση προθυμοποίησή σου, αλλα MLS, Τurbo x & Bitmore δεν αγοράζω, γιατί όσα έχω ακούσει, και διαβάσει εδω μέσα δεν είναι καθόλου ενθαρρυντικά!

Βέβαια για να το προτείνεις κάτι ξέρεις παραπάνω, αν μπορείς και θέλεις να με διαφωτίσεις λιγάκι:)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, orderlover είπε

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση προθυμοποίησή σου, αλλα MLS, Τurbo x & Bitmore δεν αγοράζω, γιατί όσα έχω ακούσει, και διαβάσει εδω μέσα δεν είναι καθόλου ενθαρρυντικά!

Βέβαια για να το προτείνεις κάτι ξέρεις παραπάνω, αν μπορείς και θέλεις να με διαφωτίσεις λιγάκι:)...

 IPS οθόνη, 2GB RAM, 16 GB ROM, 4060mAh μπαταρία, καλός ήχος, ότι πρέπει για την δουλειά που το θέλεις, τώρα κριτικές τύπου μου "έπεσε κάτω ή κάθισα επάνω και χάλασε", "ζόρισα το βύσμα φόρτισης και έσπασε" κλπ καταλαβαίνεις... 

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, iakoboss7 είπε

Καλησπερα και καλη χρονια!

ψαχνω επαναφορτιζομενο σκουπακι μεχρι 50 ευρω πχ οπως αυτο
υπαρχει κατι αξιολογο και vfm? 41rBxdztx2L.jpg

σας ευχαριστω!

Princess 14.4V CH990 MAGNUM

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια..Ψαχνω πσ4..θυμαμαι περυσι black Friday 200 το ειχαν φέτος μπλακ τιποτα σχεδόν..Στις εκπτωσεις λετε να μπει καμια προσφορουλα;και την προηγούμενη βδομάδα ειχε αλλα δεν τις προλαβα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους

Ψάχνω για πλυντήριο ρούχων

Εχω 3 παιδιά ένα εκ των οποίων νεογέννητο. 

Κάποια σκέψη που να κινηθώ; 

8 9 10 ή 11 κιλά; 

Μάρκα; 

Οποίος έχει καμία πρόταση ας ενημέρωση. 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, supermarioarv είπε

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους

Ψάχνω για πλυντήριο ρούχων

Εχω 3 παιδιά ένα εκ των οποίων νεογέννητο. 

Κάποια σκέψη που να κινηθώ; 

8 9 10 ή 11 κιλά; 

Μάρκα; 

Οποίος έχει καμία πρόταση ας ενημέρωση. 

Ευχαριστω

Beko WMY 111444 LB1 (https://www.tsampas.gr/product/14735/beko-wmy-111444-lb1-πλυντήριο-ρούχων-11kg-1400rpm-a-σε-12-άτοκες-δόσεις)

Πάρα πολύ καλό μεγάλο πλυντήριο με άριστη ποιότητα κατασκευής, μοτέρ 8 διαφορετικών κινήσεων στον κάδο, 15 προγράμματα για όλους τους τύπους ρούχων με ειδικό πρόγραμμα φροντίδας σκούρων & χρωματιστών ρούχων που ξεβάφουν, σύστημα αυτόματης ρύθμισης νερού ανάλογα με την ποσότητα των ρούχων και τον τύπο των υφασμάτων, ατμό για φρεσκάρισμα των ρούχων σε λίγα λεπτά κλπ κλπ, αξίζει 100% τα λευτά του...

Η συγκεκριμένη σειρά πλυντηρίων της Beko σκίζει σε πωλήσεις στην Ευρώπη ακόμα και σε χώρες με δική τους μεγάλη παραγωγή  οικιακών συσκευών π.χ. Ιταλία!

Aν είχε το λογότυπο άλλων εταιρειών σαφώς πιο γνωστών στο ευρύ κοινό βασικά μέσω...βομβαρδισμού τηλεοπτικών διαφημίσεων μεγάλων αλυσίδων για τηλεοράσεις τηλέφωνα κλπ θα κόστιζε τουλάχιστον τα διπλάσια χρήματα!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, supermarioarv είπε

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους

Ψάχνω για πλυντήριο ρούχων

Εχω 3 παιδιά ένα εκ των οποίων νεογέννητο. 

Κάποια σκέψη που να κινηθώ; 

8 9 10 ή 11 κιλά; 

Μάρκα; 

Οποίος έχει καμία πρόταση ας ενημέρωση. 

Ευχαριστω

Καλημέρα.

Μήπως να σκεφτόσουν και την λύση του πλυντηρίου - στεγνωτηρίου;

Κι εμείς μετά την έλευση του δεύτερου παιδιού είχαμε θέμα με την ποσότητα, κυρίως με το στέγνωμα. Η γυναίκα μου είναι ενθουσιασμένη. Της έλυσε τα χέρια.

Τώρα για μάρκα δεν ξέρω...

Εμείς πήραμε της Samsung, στα 510 €, 8 κιλά πλύσιμο - 6 στέγνωμα. Αν υπάρχουν καλύτερες λύσεις θα σου πουν τα παιδιά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Ψάχνω για οθόνη για Lumia 640 σε λογική τιμή. Στο σκρούτζ ξεκινάει από €60! Στο ebay τις βλέπω από $20 αλλά με αυτά που γίνονται στα τελωνεία μου φαίνεται θα πρέπει να υπολογίζω ένα δίμηνο τουλάχιστον. Κι αν μια στις τόσες κάτσει και καμιά στραβή και το τιμολογήσουν με βάση τα €60 του σκρούτζ και χρειαστεί να κάνω αίτηση αναδασμολόγησης κτλ, θα πάει 4μηνο.

Υπάρχει καμιά άλλη λύση από Ελλάδα ή Ευρώπη;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vjshadow είπε

Καλημέρα.

Μήπως να σκεφτόσουν και την λύση του πλυντηρίου - στεγνωτηρίου;

Κι εμείς μετά την έλευση του δεύτερου παιδιού είχαμε θέμα με την ποσότητα, κυρίως με το στέγνωμα. Η γυναίκα μου είναι ενθουσιασμένη. Της έλυσε τα χέρια.

Τώρα για μάρκα δεν ξέρω...

Εμείς πήραμε της Samsung, στα 510 €, 8 κιλά πλύσιμο - 6 στέγνωμα. Αν υπάρχουν καλύτερες λύσεις θα σου πουν τα παιδιά!

Αν υπάρχει πρόταση (ναν υπάρχει και ιδία εμπειρία ακόμα καλύτερα) για πλυντήριο - στεγνωτήριο θα με ενδιέφερε κι εμένα. Διαβάζω reviews στον τσιγκούνη αλλά ακόμα δεν μπορώ αν βγάλω άκρη.

Πολλοί αναφέρουν περίεργη μυρωδια καμμένου στα ρούχα, αναντιστοιχίες χρόνου στο στέγνωμα σε σχέση με το manual (και διάφορα άλλα μεινοκτήματα) σε μοντέλα μέχρι και 550-600.

Αν αξίζει ανεβαίνει κι άλλο το budget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουν ακόμα xbox360 receivers για pc στην Ελληνική αγορά?
Με λίγο ψάξιμο δεν βρήκα κάτι, μόνο κινέζικα από ebay με 5-6ε και δεν ξέρω καν αν κάνουν δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, JustGud είπε

Παίζουν ακόμα xbox360 receivers για pc στην Ελληνική αγορά?
Με λίγο ψάξιμο δεν βρήκα κάτι, μόνο κινέζικα από ebay με 5-6ε και δεν ξέρω καν αν κάνουν δουλειά.

Εχω την ιδια ερωτηση! Το xbox το εχω αφησει στην ακρη αλλα για ενα PRO τα controller θα ηταν οτι πρεπει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...