Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψάχνω έναν τέτιο φορτιστή με 4 πινάκια και δεν ξέρω πως ονομάζονται... ξέρει κανείς αν υπάρχουν στην ελλάδα?

https://www.amazon.co.uk/Docooler-Charging-Forerunner-Intelligent-Transmission-Black/dp/B07BBMG9FS/ref=sr_1_13_sspa?crid=HCZVLPOTS8S4&keywords=jaybird+charging+clip&qid=1554972852&s=electronics&sprefix=jaybird+cha%2Celectronics%2C170&sr=1-13-spons&psc=1

Επεξ/σία από pavlidinho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλη την παρέα :)

Κάποια πρόταση για Gimbal (θα το προτιμούσα από Ελλάδα) ;

Δεν έχω και ιδιαίτερη γνώση στο είδος και θα ήθελα να έχει δυνατότητα να τοποθετηθεί πάνω Action Camera, Smartphone.

Δεν θα πάω στην κατηγορία του «φθηνό και καλό» αλλά θα ήθελα κάτι οικονομικό σίγουρα... ερασιτεχνική λήψη κυρίως!

.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για έναν led projector για περιστασιακή χρήση (ταινίες/σειρές/αθλητικά).

 

Θα χρησιμοποιηθεί σε σπίτι με τοίχους που είναι βαμμένοι κίτρινοι, οπότε μάλλον χρειάζεται να αγοραστεί και ένα πανί (ή κάτι αντίστοιχο), και θα ήθελα και μια πρόταση και για αυτό αν γίνεται.

 

Τέλος, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιον έχει εμπειρία με αυτούς τους led projector, με τιμή 50-60 ευρώ, για να πει μια άποψη πόσο καλά μπορείς να δεις σε συνθήκες φυσικού φωτισμού, σε σκοτάδι, σε φωτισμό από λάμπα δωματίου, κτλ.

 

Ευχαριστώ πολύ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Ψάχνω για έναν led projector για περιστασιακή χρήση (ταινίες/σειρές/αθλητικά).

Θα χρησιμοποιηθεί σε σπίτι με τοίχους που είναι βαμμένοι κίτρινοι, οπότε μάλλον χρειάζεται να αγοραστεί και ένα πανί (ή κάτι αντίστοιχο), και θα ήθελα και μια πρόταση και για αυτό αν γίνεται.

Τέλος, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιον έχει εμπειρία με αυτούς τους led projector, με τιμή 50-60 ευρώ, για να πει μια άποψη πόσο καλά μπορείς να δεις σε συνθήκες φυσικού φωτισμού, σε σκοτάδι, σε φωτισμό από λάμπα δωματίου, κτλ.

Ευχαριστώ πολύ :-)

https://www.banggood.com/AUN-M18-Full-HD-Projector-5500-Lumens-1920x1080-LED-Projector-Support-AC3-Home-Theater-p-1393076.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN, αποστολή με EU Priority Line...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αλλά σκεφτόμουν για κάτι φθηνότερο, 50-60 ευρώ, μιας κ το μηχάνημα δε θα χρησιμοποιείται πολύ. Δεν ξέρω βέβαια αν σε αυτή την κατηγορία τιμής αξίζουν οι προτζεκτορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αλλά σκεφτόμουν για κάτι φθηνότερο, 50-60 ευρώ, μιας κ το μηχάνημα δε θα χρησιμοποιείται πολύ. Δεν ξέρω βέβαια αν σε αυτή την κατηγορία τιμής αξίζουν οι προτζεκτορες

Δεν αξίζουν! Δες τον και εδώ από Ευρωπαική αποθήκη: https://www.gearbest.com/projectors/pp_3003972399479891.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά θα ήθελα ακουστικά για παιχνίδι pubg mobile και τι μπάτζετ είναι 50/70€ υπάρχει κάτι αξιόλογο θα προτιμούσα Bluetooth γιατί με βολεύουν .

Δεν εχω καθόλου γνώση

Επεξ/σία από κουξκουκ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, κουξκουκ είπε

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά θα ήθελα ακουστικά για παιχνίδι pubg mobile και τι μπάτζετ είναι 50/70€ υπάρχει κάτι αξιόλογο θα προτιμούσα Bluetooth γιατί με βολεύουν .

Δεν εχω καθόλου γνώση

https://www.amazon.de/Mpow-Bluetooth-Kopfhörer-Wasserdicht-Sportkopfhörer-Rot-Schwarz/dp/B0753VDT2N/ref=sr_1_4?keywords=Mpow+bluetooth+kopfhörer&qid=1556750922&s=gateway&sr=8-4

https://www.amazon.de/Mpow-Bluetooth-Kopfhoerer-Integriertem-Freisprechen/dp/B01N1KQGXZ/ref=sr_1_1_sspa?keywords=Mpow+bluetooth+kopfhörer&qid=1556750958&s=gateway&sr=8-1-spons&psc=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα τώρα που είνναι οι εκπτώσεις να μου πείτε κατάστημα που μπορεί να κάνει καλύτερη τιμή ή γενικά από που να πάρω καινούριο ψυγείο 2 μ. ύψος, κουζίνα, πλυντήριο-στεγνωτήριο 10+ kg/6-7 kg με τις αντίστοιχες ενεργειακές κλάσεις που πρέπει. Επίσης που μπορώ να δω για διπλή+ κρεβατοκάμαρα, στην Αθήνα. 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, malthampoukos είπε

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα τώρα που είνναι οι εκπτώσεις να μου πείτε κατάστημα που μπορεί να κάνει καλύτερη τιμή ή γενικά από που να πάρω καινούριο ψυγείο 2 μ. ύψος, κουζίνα, πλυντήριο-στεγνωτήριο 10+ kg/6-7 kg με τις αντίστοιχες ενεργειακές κλάσεις που πρέπει. Επίσης που μπορώ να δω για διπλή+ κρεβατοκάμαρα, στην Αθήνα. 

Ευχαριστώ

Ψάξε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...