Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, με υγεία σε όλους παιδιά,

 

Ψάχνω για μία κάμερα για το desktop του μικρού, που άρχισε τώρα να κάνει μαθήματα μέσω ίντερνετ.

 

Η αλήθεια είναι ότι είχαμε μία παλιά κάμερα, αλλά έχει χαμηλή ανάλυση, και όλα φαίνονται "πιξελιασμένα".

 

Δεν ψάχνω για κάτι ακριβό, ούτε με φοβερά features, απλά μια αξιοπρεπή και σχετικά φτηνή λύση για να μεταδίδει εικόνα χωρίς "πιξέλιασμα".

 

Επειδή τη χρειάζομαι άμεσα, μόνο προτάσεις από Ελλάδα.

 

Ευχαριστώ, και καλή συνέχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, enteacher04 είπε

Ψάχνω για μία κάμερα για το desktop του μικρού, που άρχισε τώρα να κάνει μαθήματα μέσω ίντερνετ.

Η αλήθεια είναι ότι είχαμε μία παλιά κάμερα, αλλά έχει χαμηλή ανάλυση, και όλα φαίνονται "πιξελιασμένα".

Αυτή τη στιγμή υπάρχει έλλειψη στην αγορά σε web cameras και οι τιμές τους έχουν σχεδον διπλασιαστεί. Μια ικανοποιήτική εναλλάκτικη λύση είναι η αγορά μιας φθηνής action cam που να έχει την δυνατότητα να λειτουργήσει και ως webcam. Ενδεικτικό παράδειγμα: https://www.germanos.gr/…/rollei-action-camera-f…/20388950/… . Θα έχεις άμεση παράδοση, μια ικανοποιητική web camera σε καλή τιμή και θα σου μείνει και η action camera για το καλοκαίρι . Έχε υπόψη σου βέβαια πως σε αυτά τα χρήματα δεν θα πάρεις κάτι εξαιρετικό....😉

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλά να ενημερώσω, πως πιθανότατα να μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την καμερα καποιου κινητού ως web camera στον υπολογιστη.

https://www.digitalcitizen.life/turn-android-smartphone-webcam-windows

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια. Σκεφτομαι να την πάρω μια gaming καρέκλα ΑDX Race 19 που την έχει τώρα προσφορά o κωτσοβολος  στα 150 αλλιώς μια Anda Axe στα 200 . Εχει κανεις εμπειρία αν αξίζουν τα 50 ευρώ για την Anda σε σχέση με την ΑDX ?  Και εχω βρει και την SHARKOON ELBRUS 2 GAMING CHAIR στα 160.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα ψάχνω μηχανή κουρέματος για να κουρευτω μόνος λόγω κλειστών κομμωτηρίων :') πέρα απ την πλάκα με κουρεύει η κοπέλα κάθε 20 μερες περίπου με μια φθηνή μηχανή του 25αρι και τώρα πήγα να κουρευτω και με εγκατέλειψε, κολλάει στα μαλλιά και δεν τα παίρνει και έχω μείνει σαν πανκας. Καμία πρόταση για καμιά decent μηχανή να με βγάλει μερικά χρονάκια; (τα κουρεύω πάντα αρκετά κοντά) 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, splanis είπε

Καλησπέρα ψάχνω μηχανή κουρέματος για να κουρευτω μόνος λόγω κλειστών κομμωτηρίων :') πέρα απ την πλάκα με κουρεύει η κοπέλα κάθε 20 μερες περίπου με μια φθηνή μηχανή του 25αρι και τώρα πήγα να κουρευτω και με εγκατέλειψε, κολλάει στα μαλλιά και δεν τα παίρνει και έχω μείνει σαν πανκας. Καμία πρόταση για καμιά decent μηχανή να με βγάλει μερικά χρονάκια; (τα κουρεύω πάντα αρκετά κοντά) 

https://www.skroutz.gr/s/20831231/Philips-MG7735-25.html

 

Αθανατη, αδιαβροχη, Li-On μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, narta είπε

https://www.skroutz.gr/s/20831231/Philips-MG7735-25.html

Αθανατη, αδιαβροχη, Li-On μπαταρία

Είναι οκ για συχνό κουρέματακι; συνήθως τα παίρνω 0 πλάι και λίγο πιο μεγάλα πάνω ίσως με την 1 και ένα σβήσιμο ενδιάμεσα 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, splanis είπε

Είναι οκ για συχνό κουρέματακι; συνήθως τα παίρνω 0 πλάι και λίγο πιο μεγάλα πάνω ίσως με την 1 και ένα σβήσιμο ενδιάμεσα 

Την χρησιμοποιω για κεφαλι και trim μουσι 2 φορες την εβδομαδα. Αλλαζω 10 κεφαλές καθε φορα. Μεχρι στιγμης δεν εχει κανει κιχ και την εχω φορτησει 2 φορες τις τελευταιες 40 ημερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, narta είπε

Την χρησιμοποιω για κεφαλι και trim μουσι 2 φορες την εβδομαδα. Αλλαζω 10 κεφαλές καθε φορα. Μεχρι στιγμης δεν εχει κανει κιχ και την εχω φορτησει 2 φορες τις τελευταιες 40 ημερες

εχει σκαλες αναμεσα σε 0 και 1 ετσι;  Εντελώς τυχαία φωτό για να καταλάβεις το μήκος που θέλω

Spoiler

Short Haircut: Very Short Hairstyles for Boys and Men 2017 - AtoZ ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τη Remington HC 4250 εδώ και λίγους μήνες και κουρεύομαι κάθε βδομάδα μόνος μου. Χρησιμοποιώ το μικρότερο χτενάκι που τα κόβει στο 1,5mm. Χωρίς χτενάκι κόβει στο 1mm και τα μεγαλύτερα χτενάκια είναι στα 2/2,5/3/4,5/6/9/12/15 mm. Προσωπικά με έχει βολέψει πολύ.

https://www.skroutz.gr/s/8832147/Remington-Quickcut-HC-4250.html#reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω  για ένα smartphone μέχρι  120 ευρώ για ηλικιωμένο σε αντικατάσταση  ενός  mls που τα έπαιξε (  δεν ανταποκρίνεται  η touch οθόνη,  δεν κρατάει  η μπαταρία ). Θα ήθελα  να είναι  από κατάστημα με εγγύηση καλή αυτονομία  και μεγαλούτσικη οθόνη. Μήπως εκτός  του Redmi 8A υπάρχει και κάτι  άλλο αυτή την εποχή.

Υπάρχει και το Ηonor 10 lite αλλά ποιο κατάστημα θεωρείται αξιόπιστο;

Επεξ/σία από gapostolidis
Προσθήκη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...