Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, krakozia είπε

Εγω χρησιμοποιω το windscribe και δουλευει αψογα με netflix us , uk & canada που εχω δοκιμασει. Βεβαια λιγο που κοιταξα δεν τρεχει καποια προσφορα αλλα συχνα βγαινουν κουπονια. Υποψην στην black friday νομιζω επαιζε στα 35€ για 3 χρονια

Ο μόνος λόγος είναι για εξοικονόμηση συνδρομής. Το να δώσω 35€ για αυτόν τον λόγο δεν ξέρω κατά ποσό είναι και η πιο έξυπνη ιδεα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Striker4 είπε

Ο μόνος λόγος είναι για εξοικονόμηση συνδρομής. Το να δώσω 35€ για αυτόν τον λόγο δεν ξέρω κατά ποσό είναι και η πιο έξυπνη ιδεα 

ποσο στοιχιζει το νετφλιξ στην χωρα που θες να το κανεις συμβολαιο και ποσο Ελλαδα?

 

(δε ξερω τιμες συνφρομης πραγματικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Striker4 είπε

Ο μόνος λόγος είναι για εξοικονόμηση συνδρομής. Το να δώσω 35€ για αυτόν τον λόγο δεν ξέρω κατά ποσό είναι και η πιο έξυπνη ιδεα 

Α οκ εσυ το θελεις για να πληρωνεις λιγοτερο νετφλιξ.........εγω αλλο καταλαβα. Οπως καποτε γινοταν με τουρκικη συνδρομη αλλα απο οσο ξερω δεν γινεται πια γιατι θελει και τοπικο νουμερο  τηλεφωνου.

Κατα τα αλλα 35€ γia 3 χρονια, δεν ειναι και ιδιαιτερα πολλα για vpn(η αληθεια ειναι οτι πολλοι το ειχαμε παρει πριν 1μιση χρονο που επαιζε στα 20€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.  Ψάχνω για πλυστικό αρκετά δυνατό.  Η χρήση είναι κυρίως για πλύσιμο σχετικα μεγάλης επιφάνειας βιομηχανικού δαπέδου με επίμονους λεκέδες ( λάδια, γράσα κλπ) , τοίχους και πατώματα.  Οι τοίχοι και τα πατώματα απλό τσιμέντο. 

Επεξ/σία από didaskalop
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, krakozia είπε

Εγω χρησιμοποιω το windscribe και δουλευει αψογα με netflix us , uk & canada που εχω δοκιμασει. Βεβαια λιγο που κοιταξα δεν τρεχει καποια προσφορα αλλα συχνα βγαινουν κουπονια. Υποψην στην black friday νομιζω επαιζε στα 35€ για 3 χρονια

το ίδιο και εγώ πολύ ευχαριστημένος , 

και με πολύ προσπάθεια είχα ΝΒΑ LEAGUE PASS  από  ινδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, didaskalop είπε

Καλησπέρα.  Ψάχνω για πλυστικό αρκετά δυνατό.  Η χρήση είναι κυρίως για πλύσιμο σχετικα μεγάλης επιφάνειας βιομηχανικού δαπέδου με επίμονους λεκέδες ( λάδια, γράσα κλπ) , τοίχους και πατώματα.  Οι τοίχοι και τα πατώματα απλό τσιμέντο. 

https://www.ergalmotors.gr/υδροπλυστικά/πλυστικό-μηχάνημα-hpw225i-3-2kw-225-bar-hyundai.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που γυρνάμε στα σχολεία, θα χρειαστούμε υποχρεωτικά μάσκες. Απ'ότι είδα οι τιμές είναι από 0,80 το τεμάχιο. Από πού μπορούμε να προμηθευτούμε μάσκες πολλών τεμαχίων σε οικονομικότερη τιμή;

Εδώ https://www.bestprice.gr/cat/8130/xeiroyrgikes-maskes.html?q=μασκα+50&o=2 ξεκινούν από 30,00 € αλλά οι φθηνότερες είναι αρκετά ποιοτικές;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, gapostolidis είπε

Τώρα που γυρνάμε στα σχολεία, θα χρειαστούμε υποχρεωτικά μάσκες. Απ'ότι είδα οι τιμές είναι από 0,80 το τεμάχιο. Από πού μπορούμε να προμηθευτούμε μάσκες πολλών τεμαχίων σε οικονομικότερη τιμή;

Εδώ https://www.bestprice.gr/cat/8130/xeiroyrgikes-maskes.html?q=μασκα+50&o=2 ξεκινούν από 30,00 € αλλά οι φθηνότερες είναι αρκετά ποιοτικές;

https://medncare.gr/product/medncare-maska-yfasmatini-pollaplon-chriseon-plenomeni-me-lasticho-5tmch/

3 ώρες πριν, ekkli είπε

Φίλη ψάχνει πολυμηχάνημα, όσο το δυνατόν πιο οικονομικό στα αναλώσιμα.
Χρήση περίπου 100 σελίδες τον μήνα.
Μπάτζετ 80€.

https://www.priveshop.gr/product/12007671/PERIFEREIAKA/POLYMHXANHMATA/EPSON-EXPRESSION-HOME-XP-3100-PSEKASMOY-33-PPM-5760-X-1440-DPI-A4-WI-FI

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω φριτέζα μέχρι 30 ευρώ, κάποια αξιόλογη και ασφαλής με ενδιαφέρει... Ας αργεί να φτιάξει πατάτες δε με χαλάει, προέχει η ασφάλεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Και για μάσκες μιας χρήσης ποια ειναι η πρότασή σου, γιατί το πρωί πνευμονολόγος έβγαλε τις υφασμάτινες απλά άχρηστες, και ως ένα τρόπο για να αποφεύγουμε το πρόστιμο.

Θα χρειαστούμε πολλές στο σχολείο.

Επεξ/σία από gapostolidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, gapostolidis είπε

Και για μάσκες μιας χρήσης ποια ειναι η πρότασή σου, γιατί το πρωί πνευμονολόγος έβγαλε τις υφασμάτινες απλά άχρηστες, και ως ένα τρόπο για να αποφεύγουμε το πρόστιμο.

Θα χρειαστούμε πολλές στο σχολείο.

Δες κι αυτές από eshop.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, gapostolidis είπε

Και για μάσκες μιας χρήσης ποια ειναι η πρότασή σου, γιατί το πρωί πνευμονολόγος έβγαλε τις υφασμάτινες απλά άχρηστες, και ως ένα τρόπο για να αποφεύγουμε το πρόστιμο.

Θα χρειαστούμε πολλές στο σχολείο.

Είπε τον λόγο που είναι άχρηστες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Lalakis1975 είπε

Ψάχνω φριτέζα μέχρι 30 ευρώ, κάποια αξιόλογη και ασφαλής με ενδιαφέρει... Ας αργεί να φτιάξει πατάτες δε με χαλάει, προέχει η ασφάλεια. 

https://www.multi-home.gr/index.php?act=viewProd&productId=18946

2 ώρες πριν, gapostolidis είπε

Και για μάσκες μιας χρήσης ποια ειναι η πρότασή σου, γιατί το πρωί πνευμονολόγος έβγαλε τις υφασμάτινες απλά άχρηστες, και ως ένα τρόπο για να αποφεύγουμε το πρόστιμο.

Θα χρειαστούμε πολλές στο σχολείο.

Mην τρελαίνεσαι με ότι λαλακία ακούς στην τηλεόραση περί Κορονοϊών κλπ, αυτή την εποχή οι πάντες ψάχνουν 5λεπτα δημοσιότητας! Με τις μάσκες έχει πέσει χοντρό π@π@ριασμα!

1 ώρα πριν, Lalakis1975 είπε

Είπε τον λόγο που είναι άχρηστες; 

Ε και συ τώρα, ψάχνεις και τον λόγο...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...