Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυο ημέρες αφότου τελείωσε η προσφορά απ' το e-shop για τα kingston hyperx cloud, έσπασαν τα ακουστικά μου.. Από τότε περιμένω να βγουν ξανά σε προσφορά από οποιοδήποτε μαγαζί, μιας και βγήκαν στην κυκλοφορία και τα cloud II, αλλά τίποτα.. 

 

1) Να περιμένω κι άλλο, μένοντας χωρίς ακουστικά ?

2) Να πάρω αυτά έστω και στα 90 ευρώ ?

3) Να πάρω κάποιο άλλο headset? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,

 ψάχνω για παιδικό αυτοκινητάκι με πετάλια (όχι ηλεκτροκίνητο, όχι ποδοκίνητο).

Ψάχνοντας στο internet βρήκα μόνο τύπου kart, μήπως έχετε υπόψη σας κάτι σε πιο ρεαλιστικό (όπως αυτά που είχαμε εμείς την δεκαετία του 80) ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο ανθεκτικά στη βροχή αλλά και πιο άνετα είναι τα ολόσωμα αδιάβροχα, όπως οι αδιάβροχες φόρμες.

Αρκεί βέβαια να μην έχεις πολλά βάλε-βγάλε στην χρήση που το προορίζεις.

 

Αν θέλεις ρίξε μια ματιά σε αυτό

 

Το προβλημα στο συγκεκριμενο ειναι οτι δεν μπορω να το δοκιμασω πρωτα. Θα φοριεται πανω απο μπουφαν κλπ οποτε δεν ξερω αν θελω Μ, L .....

 

Το κοβω δυσκολο στο βαλε βγαλε, θα προτιμουσα κατι ξεχωριστο πανω-κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για ups καθαρου ημιτονιου,μπορει καποιος να με βοηθησει;

το GEMBIRD UPS-PS-002 PURE SINE WAVE UPS 2000VA/1200W που εχει το κιτρινομαγαζο ειναι καλο; ,ανηκει στην κατηγορια;

καποια προταση καλη; ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για ups καθαρου ημιτονιου,μπορει καποιος να με βοηθησει;

το GEMBIRD UPS-PS-002 PURE SINE WAVE UPS 2000VA/1200W που εχει το κιτρινομαγαζο ειναι καλο; ,ανηκει στην κατηγορια;

καποια προταση καλη; ευχαριστω.

http://www.cosmodata.gr/product/226363/ (http://energenie.com/item.aspx?id=7809)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστω αλλα το ιδιο δεν ειναι; και το e-shop το εχει 180€ . ειναι ομως καλο;

υπαρχει κατι καλυτερο σ' αυτη την κατηγορια;

Εγώ προτιμώ τα Εaton και τα APC, είναι βέβαια ακριβά αλλά αν θέλεις να προστατέψεις ακριβά μηχανήματα αξίζει να ψάξεις κάτι σ΄αυτές τις μάρκες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψαχνω για φθηνο smartphone android μονο, κατα προτιμηση δικαρτο,ταβανι τα 100€ απο ελλαδα μονο, ειναι για δωρο. Δεν θυμαμαι να παιζει καμια καλη προσφορα αυτες τις μερες. Ριξτε καμια ιδεα ρε παιδια τι να κοιταξω, τα φθηνιαρικα samsung μου φαινονται πολυ μαπα, lg? Lenovo a328 90€ που εχει μεσα και θηκη-μεβρανη?

Επεξ/σία από NICK1982
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψαχνω για φθηνο smartphone android μονο, κατα προτιμηση δικαρτο,ταβανι τα 100€ απο ελλαδα μονο, ειναι για δωρο. Δεν θυμαμαι να παιζει καμια καλη προσφορα αυτες τις μερες. Ριξτε καμια ιδεα ρε παιδια τι να κοιταξω, τα φθηνιαρικα samsung μου φαινονται πολυ μαπα, lg? Lenovo a328 90€ που εχει μεσα και θηκη-μεβρανη?

Αν εχεις Paypal,απο τη Γερμανικη αποθηκη του efox-shop.com με κουπονι CLEARANCECC στα 65€ το Doogee DG310 και στα 104€ το Iocean X7s 2015 με δωρεαν αποστολη με DHL Courier και παραλαβη σε 4-5 μερες.Πολυ καλο το 1ο,καλυτερο απο οποιοδηποτε Ελληνικο μεχρι 120€ ενω το 2ο κορυφαιο,καλυτερο απο οτιδηποτε Ελληνικο μεχρι 200€.

Επεξ/σία από arisg90
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για φθηνο smartphone android μονο, κατα προτιμηση δικαρτο,ταβανι τα 100€ απο ελλαδα μονο, ειναι για δωρο. Δεν θυμαμαι να παιζει καμια καλη προσφορα αυτες τις μερες. Ριξτε καμια ιδεα ρε παιδια τι να κοιταξω, τα φθηνιαρικα samsung μου φαινονται πολυ μαπα, lg? Lenovo a328 90€ που εχει μεσα και θηκη-μεβρανη?

Αν θες αποκλειστικά από Ελλάδα καλό είναι να αλλάξεις γνώμη για το android.. Η μεγαλύτερη γκάμα που υπάρχει Ελλάδα σε αυτή την τιμή δεν αξίζει και θα το μετανιώσεις πολύ γρήγορα. 

 

Σε αυτά τα λεφτά πιστεύω παίζει μόνο του (τόσο σε android όσο και σε Windows phone) το lumia 535. Από τα χέρια μου έχουν περάσει πολλά κινητά φθηνά android και στην εμπειρία χρήσης απλά είναι μέρα με την νύχτα σε σχέση με το lumia 535.

 

Οπότε ταπεινή μου άποψη ξανασκέψου το για windows phone.

 

(PS: Πάντα προτιμούσα τα android, καθώς και όλες μου οι συσκευές android είναι, αλλά εδώ μιλάμε ότι αν θες να κάνεις και την δουλειά σου χωρίς προβλήματα και κυρίως κολλήματα και για αυτό πιστεύω ότι ίσως είναι μονόδρομος το Windows Phone για κάτι αξιοσέβαστο από Ελλάδα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο ημέρες αφότου τελείωσε η προσφορά απ' το e-shop για τα kingston hyperx cloud, έσπασαν τα ακουστικά μου.. Από τότε περιμένω να βγουν ξανά σε προσφορά από οποιοδήποτε μαγαζί, μιας και βγήκαν στην κυκλοφορία και τα cloud II, αλλά τίποτα.. 


 


1) Να περιμένω κι άλλο, μένοντας χωρίς ακουστικά ?


2) Να πάρω αυτά έστω και στα 90 ευρώ ?


3) Να πάρω κάποιο άλλο headset?  :D


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις Paypal,απο τη Γερμανικη αποθηκη του efox-shop.com με κουπονι CLEARANCECC στα 65€ το Doogee DG310 και στα 104€ το Iocean X7s 2015 με δωρεαν αποστολη με DHL Courier και παραλαβη σε 4-5 μερες.Πολυ καλο το 1ο,καλυτερο απο οποιοδηποτε Ελληνικο μεχρι 120€ ενω το 2ο κορυφαιο,καλυτερο απο οτιδηποτε Ελληνικο μεχρι 200€.

καλησπέρα, το κουπονι CLEARANCECC ισχύει και για το iocean x7s?

ποτε ακριβως μας ζηταει το κουπονι της εκπτωσης γιατι μου το εμφανιζει αρχική  124 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, το κουπονι CLEARANCECC ισχύει και για το iocean x7s?

ποτε ακριβως μας ζηταει το κουπονι της εκπτωσης γιατι μου το εμφανιζει αρχική  124 ευρώ

Αφου εχεις κανει εγγραφη και εισοδο,και βαλεις το κινητο στο καλαθι,θα πατησεις checkout.Στο επομενο βημα το βαζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...