Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάξε την Princess MD236 (γύρω στα 30 €), made in Turkey αλλά πολύ καλή για τα λευτά της!

Δείχνει πολύ super αλλά

κάποια που να έχει κανάτα θερμός γνωρίζεις?

Το θέλω οπωσδήποτε αυτό το χαρακτηριστικό γιατί δεν χαλάει ο καφές τόσο γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δείχνει πολύ super αλλά

κάποια που να έχει κανάτα θερμός γνωρίζεις?

Το θέλω οπωσδήποτε αυτό το χαρακτηριστικό γιατί δεν χαλάει ο καφές τόσο γρήγορα.

Η Princess MD236 έχει κανάτα θερμός, την έχω αγοράσει πριν ένα χρόνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για ρολοι χεριου ξυπνητηρι που να ξυπναει με δονηση,ξερετε κανενα?οσο πιο φτηνο γινεται

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=Vibrating+Pilow+Alarm+Clock&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XVibrating+Wrist+Alarm+Clock.TRS0&_nkw=Vibrating+Wrist+Alarm+Clock&_sacat=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω τον dobro για να μου βρει ταμπλετ με 20-30€.... για ταμπλετακι 7-8' για πιτσιρικά να κανει τα βασικά με κοστος max 50-60€, έτσι και αλλιως δεν θα αντέξει πολύ καιρό. Το intenso 814 8'dualcore 8gb που έχει 59€ στην ηλεκτρονικη αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω τον dobro για να μου βρει ταμπλετ με 20-30€.... για ταμπλετακι 7-8' για πιτσιρικά να κανει τα βασικά με κοστος max 50-60€, έτσι και αλλιως δεν θα αντέξει πολύ καιρό. Το intenso 814 8'dualcore 8gb που έχει 59€ στην ηλεκτρονικη αξίζει?

 

 

funny-fox-sticking-out-tongue-firefox-re

 

 

nope... :-D :rolleyes:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω τον dobro για να μου βρει ταμπλετ με 20-30€.... για ταμπλετακι 7-8' για πιτσιρικά να κανει τα βασικά με κοστος max 50-60€, έτσι και αλλιως δεν θα αντέξει πολύ καιρό. Το intenso 814 8'dualcore 8gb που έχει 59€ στην ηλεκτρονικη αξίζει?

http://youhou.gr/index.php?cPath=1_69&osCsid=u0etfp56c7vaic67jt2r1ss3o1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ψυγείο 2m με 60cm πλάτος inox με τιμή γύρω στα 600-650€. Επειδή μένω Βόλο, σε περίπτωση βλάβης σε συσκευή που έχει αγοραστεί από το skroutz απευθύνομαι στο μαγαζί ή στην εταιρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αν είναι εκτός θέματος του νήματος (ίσως θα άξιζε χωριστό νήμα), έχει κανείς κανά εκπτωτικό κουπόνι για αγορά από Κωτσόβολο που δεν το χρειάζεται ή δεν πρόκειται να το αξιοποιήσει προτού λήξει;

 

Αν είναι ρίξτε ένα π.μ.

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αν είναι εκτός θέματος του νήματος (ίσως θα άξιζε χωριστό νήμα), έχει κανείς κανά εκπτωτικό κουπόνι για αγορά από Κωτσόβολο που δεν το χρειάζεται ή δεν πρόκειται να το αξιοποιήσει προτού λήξει;

 

Αν είναι ρίξτε ένα π.μ.

 

ευχαριστώ

Θα με ενδιεφερε και εμενα κατι αναλογο (μετα τον vgiozo  βεβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...