Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω ψυχομενη βάση (να κάνει καλή δουλειά) για το ps3 τι μου προτείνετε;

 

 

Καμια προταση παιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα

 

ποιο θεωρείται το καλύτερο κινητό με κουμπιά κάτω από 50 ευρώ;

 

ενδιαφέρει κυρίως η μπαταρία και να έχει καλό κατάλογο ονομάτων να μπορεί να γίνει εξαγωγή για backup με κάποιο τρόπο...

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κάμερα εσωτερικου χωρου για παρακολουθηση ασθενη,οποτε την θελω να εχει καλη νυχτερινη ληψη,και επίσης απο ελλάδα(λογω capital control),κατα προτιμηση κανα eshop να γλυτωσω και τα μεταφορικα.

Απαραιτητο να εχει wifi και να μπορει να στειλει βιντεο μεσω ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κάμερα εσωτερικου χωρου για παρακολουθηση ασθενη,οποτε την θελω να εχει καλη νυχτερινη ληψη,και επίσης απο ελλάδα(λογω capital control),κατα προτιμηση κανα eshop να γλυτωσω και τα μεταφορικα.

Απαραιτητο να εχει wifi και να μπορει να στειλει βιντεο μεσω ιντερνετ.

Εγώ χτύπησα αυτή. Από Ελλάδα δυστυχώς θα πρέπει να δώσεις αρκετά παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνει φίλη κινητό μέχρι 100 ευρώ περίπου για χρήση φωτογραφίες-internet-skype-viber.
εκτός απο το 535 υπάρχει τίποτα άλλο αξιόλογο?
αγορά μόνο απο ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνει φίλη κινητό μέχρι 100 ευρώ περίπου για χρήση φωτογραφίες-internet-skype-viber.

εκτός απο το 535 υπάρχει τίποτα άλλο αξιόλογο?

αγορά μόνο απο ελλάδα.

το 535 ειναι οτι πιο value for money σε αυτα τα λευτα,εαν θελει android τοτε παει σε Link.png Site: αυτό , που το προτιμουν οι γυναικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει και ένα όνομα αυτο...
το moto e 2nd gen https://www.skroutz.gr/s/6317018/Motorola-Moto-E-2nd-Gen-4G-8GB.html
και το asus https://www.skroutz.gr/s/7187386/Asus-ZenFone-C-Z2520-1GB-8GB.htmlκοιτούσα αλλά ξεφεύγουν λίγο.
Φαντάζομαι το moto ειναι η καλύτερη επιλογή απο android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ποιοτικό καλώδιο (να αποδίδει το μέγιστο των mA του φορτιστή), usb to micro και να έχει μήκος 2 μέτρα. Τα συνηθισμένα δεν ξεπερνούν τα 1000 mA με φορτιστή 2.1Α.

Προσωπικα θεωρω μια απο τις καλυτερες και πιο ευστοχες ερωτησεις / αναζητησεις που εχουν τεθει στο θεμα αυτο...

 

Ειναι κατι που αγοραζει και χρησιμοποιει πολυς κοσμος. Εχει φορτιστη(ες) 2Α για τα κινητα, ταμπλετ κτλ (στο αυτοκινητο,στο γραφειο,στο σαλονι κτλ), εχει χασει/αλλαξει το "γνησιο" καλωδιο και αναρωτιεται γιατι κανει 4 και 5 ωρες να φορτισει...

Γιατι το καλωδιο ειναι μαπα!!!

 

Επενδυσε οσα περισσοτερα μπορεις.

Εχω μετρησει καλωδια απο ebay που τα ειχα παρει με το κιλο να βγαζουν 0,1-0,2Α max και γνησια samsung, LG και HTC να δινουν 0,93-0,95Α.

Πανω απο 1Α δεν εχω συναντησει προς το παρον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω μια απο τις καλυτερες και πιο ευστοχες ερωτησεις / αναζητησεις που εχουν τεθει στο θεμα αυτο...

 

Ειναι κατι που αγοραζει και χρησιμοποιει πολυς κοσμος. Εχει φορτιστη(ες) 2Α για τα κινητα, ταμπλετ κτλ (στο αυτοκινητο,στο γραφειο,στο σαλονι κτλ), εχει χασει/αλλαξει το "γνησιο" καλωδιο και αναρωτιεται γιατι κανει 4 και 5 ωρες να φορτισει...

Γιατι το καλωδιο ειναι μαπα!!!

 

Επενδυσε οσα περισσοτερα μπορεις.

Εχω μετρησει καλωδια απο ebay που τα ειχα παρει με το κιλο να βγαζουν 0,1-0,2Α max και γνησια samsung, LG και HTC να δινουν 0,93-0,95Α.

Πανω απο 1Α δεν εχω συναντησει προς το παρον...

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Στο ίδιο δίλημμα και εγώ εδώ και καιρό, πολλά πεταμένα φράγκα σε ποιοτικά βάση review, κινέζικα δε, καλώδια και 2Α φορτιστές. Τελικά πήρα από Ελλάδα σετ της beikin που την θεωρώ εταιρεία που σέβεται τον εαυτό της και ησυχασα. Βέβαια φορτιστής + usb καλώδιο = 34€. Επίσης πολύ καλό φορτιστή έχει η mls στο giant tablet. Απλά αυτούς που πουλάνε ξεχωριστά, δεν ξέρουν αν είναι ακριβώς ο ίδιος, οπότε δεν τον προτίμησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Στο ίδιο δίλημμα και εγώ εδώ και καιρό, πολλά πεταμένα φράγκα σε ποιοτικά βάση review, κινέζικα δε, καλώδια και 2Α φορτιστές. Τελικά πήρα από Ελλάδα σετ της beikin που την θεωρώ εταιρεία που σέβεται τον εαυτό της και ησυχασα. Βέβαια φορτιστής + usb καλώδιο = 34€. Επίσης πολύ καλό φορτιστή έχει η mls στο giant tablet. Απλά αυτούς που πουλάνε ξεχωριστά, δεν ξέρουν αν είναι ακριβώς ο ίδιος, οπότε δεν τον προτίμησα.

Τα μόνα καλώδια που βρήκα και έδιναν το σωστό ρεύμα ήταν της Samsung, αυτά που είχαν στο κουτί τους το Note 2 & 8 . Βέβαια μετά από λίγο καιρό αυτό του Note 2 τα έπαιξε αλλά είχαν αναφερθεί τότε προβληματικές παρτίδες καλωδίων και φορτιστών. Πολύ καλοί είναι οι φορτιστές της Samsung και σε καλή τιμή ~9€ είχα πάρει από το Eshop.

Για καλώδιο φόρτισης μετά από αποτυχημένες δοκιμές με διάφορα κινέζικα από Ebay, Amazon κτλ θα δοκιμάσω της Belkin που βρήκα στα Public ~10€ να δω τι ψάρια πιάνει, αλλιώς μετά Anker από Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...