Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά τα καταστήματα είναι αξιόπιστα?

Το γνωρίζεις το κινητό? τυχαία το βρήκα κ δεν έχω ιδέα.

Αναγνωρίζει ελληνικά δίκτυα? Ελληνικλη γλώσσα? Γνωρίζεις?

Ναι σε όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά είχα δει παλαιότερα στο YouTube να παίζουν τα παιχνίδια του ps3 στο vita.εννοω mirror η remote.εχει κάνεις υπόψιν ?Θα με ενδιέφερε πολύ να αγόραζα ένα ps3 για άυτον το σκοπό. Επίσης θα ν με ενδιέφερε psp για να παίζω emulators.

Ψαχνω για αυτο το κινητό.

Το ξέρει κανείς? Δουλεύει εδώ?

Η τιμή του είναι οκ?

http://www.ebay.com/itm/LEAGOO-1i-3G-Smartphone-Android-4-4-MTK6582-1-3GHz-5-5-Inch-Screen-FM-WIFI-GPS-/161810187022?var=&hash=item25aca3830e

Φίλε μακριά έκανα κι εγώ τη μ@$@$$ και παρειγγειλα. (Όχι απτό συγκεκριμενο)αν θες κινητό ΜΌΝΟ επώνυμο! !!αλλιώς κλαφτα ...θα το μετανιώσεις πίκρα.

Στο λέω γιατί μέσα σε 3 χρόνια έχω αλλάξει 5-6 κινητά .jaayu-s4-s5-note 3- Nokia lumia (ένα φτηνο). Tojaayu το χαρησα (στον αδερφό μου,το lumia δεν το κράτησα ούτε μια εβδομάδα (Windows

Windows βλέπεις. Το κράτησα μια εβδομάδα το πήρα 140 και το έδωσα 70!!!.to s4 μου το κλέψανε και το note το άλλαξα με το s5. (Ουφ).φίλε μου μονοsamsungκαι Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα δει παλαιότερα στο YouTube να παίζουν τα παιχνίδια του ps3 στο vita.εννοω mirror η remote.εχει κάνεις υπόψιν ?Θα με ενδιέφερε πολύ να αγόραζα ένα ps3 για άυτον το σκοπό. Επίσης θα ν με ενδιέφερε psp για να παίζω emulators.

 

Φίλε μακριά έκανα κι εγώ τη μ@$@$$ και παρειγγειλα. (Όχι απτό συγκεκριμενο)αν θες κινητό ΜΌΝΟ επώνυμο! !!αλλιώς κλαφτα ...θα το μετανιώσεις πίκρα.

To συγκεκριμένο τηλέφωνο -όπως και διάφορα άλλα κινέζικα- είναι πάρα πολύ καλό για τα λευτά του,τώρα πιό αγόρασες εσύ, από που και γιατί δεν σου λειτούργησε είναι άλλο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε επειδή βλέπω πως ψάχνεις για οικονομικό καλό θα ήταν ένα μεταχειρισμενο μπορείς να βρεις κελεπούρι. .απτά φτηνά alcatel είναι καλά. Lenovo δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο και ακριβά Sony ΜΑΚΡΙΆ. σου είπα απτή αρχή Apple ή samsung.ολα αυτά τα κινέζικα που βλέπεις στο ίντερνετ όλα έχουν κάποιο θέμα. Μην πέσεις στη παγίδα κι εσύ.

Λοιπόν επειδή τώρα είδα το κινητό που ήθελες να παραγγείλεις ,ΈΓΚΛΗΜΑ !115€??Ελλάδα βρίσκεις καλύτερο και φθηνότερο. ..βλέπω εκεί λέει 4 πύρινο και ένα giga ram.να καταλάβεις αυτό το κινητό είναι πάρα πολύ χειρότερο από ένα επώνυμο 2πυρινο με 512ram.ουτε να το σκέφτεσαι!

Έχει το eshop To galaxy core prime με 136€αυτό χτυπά. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

250 ευρω το lenovo k3 note;;;

 

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_180346.html

 

143 ευρω απο gearbest και 42.000 στο antutu

 

Αν δεν σου αρεσει το site το εχω στην ιδια τιμη σε αλλα 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... καλό θα ήταν ένα μεταχειρισμενο μπορείς να βρεις κελεπούρι. .απτά φτηνά alcatel είναι καλά. Lenovo δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο και ακριβά Sony ΜΑΚΡΙΆ. σου είπα απτή αρχή Apple ή Samsung...

eleos.gifattachment.php?attachmentid=141624&d=140eleos.gif

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για Ελλάδα μίλαγα, αν το βρει το παιδί σε αυτή τη τιμή οκ.ελλαδα κοίταξα τιμή που να ξέρω πως μπορεί να το βρει τόσο?δεν την εμπιστεύομαι τη Lenovo αλλά οπωσδήποτε είναι επώνυμη μάρκα, και με αυτή την τιμή πάρτο με κλειστά μάτια.

Φίλε ζάχαρη το πιστεύεις η όχι το galaxy note3 μεταχειρισμενο το πήρα 200€ πριν 10 μήνες, μεταχειρισμενο περίπου 1 χρόνου. Αν θες το πιστεύεις.

Το κράτησα ένα μηνα και το άλλαξα με το s5 χωρίς Διαφόρα χωρίς τίποτα !!!

Ρε ζάχαρη εσύ έλεγες του παιδιού να πάρει την πατάτα με 115€

Εκείνο το κινέζικο όχι για 115 αλλά ούτε για 15 δεν έδινα!

Επεξ/σία από χαμπιμπι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ζάχαρη το πιστεύεις η όχι το galaxy note3 μεταχειρισμενο το πήρα 200€ πριν 10 μήνες, μεταχειρισμενο περίπου 1 χρόνου. Αν θες το πιστεύεις.

Ρε ζάχαρη εσύ έλεγες του παιδιού να πάρει την πατάτα με 115€

 

Είμαι σίγουρος ότι το παλικάρι το λένε Ζαχάρη...  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Ελλάδα μίλαγα, αν το βρει το παιδί σε αυτή τη τιμή οκ.ελλαδα κοίταξα τιμή που να ξέρω πως μπορεί να το βρει τόσο?δεν την εμπιστεύομαι τη Lenovo αλλά οπωσδήποτε είναι επώνυμη μάρκα, και με αυτή την τιμή πάρτο με κλειστά μάτια.

Φίλε ζάχαρη το πιστεύεις η όχι το galaxy note3 μεταχειρισμενο το πήρα 200€ πριν 10 μήνες, μεταχειρισμενο περίπου 1 χρόνου. Αν θες το πιστεύεις.

Το κράτησα ένα μηνα και το άλλαξα με το s5 χωρίς Διαφόρα χωρίς τίποτα !!!

Ρε ζάχαρη εσύ έλεγες του παιδιού να πάρει την πατάτα με 115€

Εκείνο το κινέζικο όχι για 115 αλλά ούτε για 15 δεν έδινα! Δεν ντρεπεσαι;θα τον έπαιρνες στο λαιμό σου.

Πέτρες του φεγγαριού πετώ και τις γυρίζει πίσω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για Τηλεόραση 40-άρα ή και μεγαλύτερη, μέχρι 500 ευρώ..

Τι θα προτέινατε??

Επεξ/σία από nikolakis83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...