Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια..

Φιλος ψαχνει ασυρματο τηλεφωνο απο 15 εως 30ε..κατι απλο.Δεν παιρνει τηλεφωνα απλα χαλασε το ενσυρματο που ειχε και θελει να παρει ασυρματο.

Επισης ψαχνω bluetooth ηχεια για κινητο κατι καλο και φθηνο εως 15-20ε.

Απο Ελλαδα.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...

1. Φιλος ψαχνει ασυρματο τηλεφωνο απο 15 εως 30ε..κατι απλο.Δεν παιρνει τηλεφωνα απλα χαλασε το ενσυρματο που ειχε και θελει να παρει ασυρματο.

2, Επισης ψαχνω bluetooth ηχεια για κινητο κατι καλο και φθηνο εως 15-20ε.

Απο Ελλαδα.

...

1.

Panasonic KX-TG1611

 

2.

Genius SP-906BT

ProMini X2 

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ραδιο cd αυτοκινητου

μαξ 50

usb απαραιτητο. aux καλοδεχουμενο!

1din

αφαιρουμενη προσοψη

αγορα απο οπουδηποτε

 

αυτο καλο ειναι; http://www.mediamarkt.gr/el/product/_felix-fx-291-bt-1170388.html?outlet=1256&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=skroutz.gr&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=3&et_lid=5#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για αντικολλητικό τηγάνι, με μία αναζήτηση είδα ότι ο zacharis είχε προτείνει blaumann (δεν την ξέρω) και tefal.

Βρήκα αρκετά αλλά δεν ξέρω τις μάρκες...:

Έχετε γνώμη? Και άλλη πρόταση δεκτή, βεβαίως βεβαίως

Επεξ/σία από s2117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ραδιο cd αυτοκινητου

μαξ 50

usb απαραιτητο. aux καλοδεχουμενο!

1din

αφαιρουμενη προσοψη

αγορα απο οπουδηποτε

 

αυτο καλο ειναι; http://www.mediamarkt.gr/el/product/_felix-fx-291-bt-1170388.html?outlet=1256&etcc_cmp=Productlisting&etcc_med=Price%20Search%20Engine&etcc_ori=skroutz.gr&etcc_par=Price%20Search%20Engine&et_cid=3&et_lid=5#

Pioneer MVH-180UB

Sony DSX-A40UI

 

P.S: Και ξεχνάς τα Felix...the cat και όλα τα παρόμοια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

ψάχνω ένα adaptor που να γυρνάει το φισάκι ρεύματος σε μορφή 8 σε αμερικάνικου τύπου...

Δηλ έχω ένα καλώδιο 8ράκι σαν αυτά που μπαίνανε στα παλια στερεοφωνικα ραδιοφωνα κλπ και θέλω να συν΄δεσω πάνω του αμερικάνικο φορτιστή!!! καμια ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

ψάχνω ένα adaptor που να γυρνάει το φισάκι ρεύματος σε μορφή 8 σε αμερικάνικου τύπου...

Δηλ έχω ένα καλώδιο 8ράκι σαν αυτά που μπαίνανε στα παλια στερεοφωνικα ραδιοφωνα κλπ και θέλω να συν΄δεσω πάνω του αμερικάνικο φορτιστή!!! καμια ιδέα?

Mην μπλέκεσαι με αντάπτορες, αγόρασε ένα τέτοιο καλώδιο http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=USA+Power+Cord&LH_ItemCondition=3&LH_BIN=1&LH_FS=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XUSA+2+PIN+Power+Cord.TRS2&_nkw=USA+2+PIN+Power+Cord&_sacat=0 (το βρίσκεις εύκολα και στην Ελλάδα) δηλαδή με US (Type A) plug...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια φτηνή λύση για ασύρματο trackball/mouse; Για Android TV Box το ήθελα, το ιδανικό θα ήταν αυτά που είναι στον αέρα (να έκανα gestures στον αέρα κι έτσι), αλλά και στο eBay που βλέπω, το πιο φτηνό trackball (αν το ψάχνω σωστά) είναι γύρω στο 20ευρω

 

http://www.ebay.com/itm/Y-10W-Wireless-Handheld-USB-Trackball-Mouse-Air-Mouse-For-Laptop-Android-/262455386355?hash=item3d1b8f60f3:g:6l0AAOSwR5dXRx4Q

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρομαι για πλυντήρια (ρούχων και πιάτων) αλλά γενικά δεν έχω ιδέα και ούτε τα πολυβιάζομαι. Με αφορμή το "χωρίς ΦΠΑ" του Κωτσόβολου όμως σκέφτηκα πως ίσως τώρα είναι ευκαιρία. Τελικά σε ρούχων που κοίταξα έχει μόνο Bosch, Siemens, NEF, Πίτσος και σε όσα κοίταξα, οι τιμές με την έκπτωση είναι αρκετά πάνω από αυτές του Σκρούτζ. Οπότε ψάχνω αλλά όχι στον Κώτς.

 

Οποιαδήποτε συμβουλή ευπρόσδεκτη μιας και όπως είπα, δεν έχω ιδέα. Ψάχνω για κάτι καλό (ας κοστίζει κάτι παραπάνω αν αξίζει. Όχι δλδ να πληρώσω μόνο και μόνο τη φίρμα).

 

Πλυντήριο ρούχων

- από 8kg και πάνω

- ενεργειακή κλάση Α+++ και πάνω

- μπροστινή πόρτα

 

Πλυντήριο πιάτων

- εντοιχιζόμενο 45cm (γιατί για τόσο υπάρχει πρόβλεψη. Αν τα μεγαλύτερα είναι τόσο πολύ καλύτερα που να αξίζει μετατροπή στα ντουλάπια, θα το σκεφτώ)

- ενεργειακή κλάση Α++ και πάνω

 

Ευχαριστώ

 

ΥΓ: Υπάρχει κάποιο καλό φόρουμ που να ασχολούνται με πλυντήρια μιας και εδώ είμαστε κυρίως τεχνολογία;

ΥΓ2: Η Τeka δεν έχει πια προσφορές εκθεσιακών/stock;

YΓ3: Ενδιαφέρον άρθρο για όποιον ψάχνει.

Επεξ/σία από besddimo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρομαι για πλυντήρια (ρούχων και πιάτων) αλλά γενικά δεν έχω ιδέα και ούτε τα πολυβιάζομαι. Με αφορμή το "χωρίς ΦΠΑ" του Κωτσόβολου όμως σκέφτηκα πως ίσως τώρα είναι ευκαιρία.

 

Οποιαδήποτε συμβουλή ευπρόσδεκτη μιας και όπως είπα, δεν έχω ιδέα. Ψάχνω για κάτι καλό (ας κοστίζει κάτι παραπάνω αν αξίζει. Όχι δλδ να πληρώσω μόνο και μόνο τη φίρμα).

 

Πλυντήριο ρούχων

- από 8kg και πάνω

- ενεργειακή κλάση Α+++ και πάνω

- μπροστινή πόρτα

 

Πλυντήριο πιάτων

- εντοιχιζόμενο 45cm (γιατί για τόσο υπάρχει πρόβλεψη. Αν τα μεγαλύτερα είναι τόσο πολύ καλύτερα που να αξίζει μετατροπή στα ντουλάπια, θα το σκεφτώ)

- ενεργειακή κλάση Α++ και πάνω

 

Ευχαριστώ

 

ΥΓ: Υπάρχει κάποιο καλό φόρουμ που να ασχολούνται με πλυντήρια μιας και εδώ είμαστε κυρίως τεχνολογία;

ΥΓ2: Η Τeka δεν έχει πια προσφορές εκθεσιακών/stock;

Φιλε για πλυντηριο ρουχων το εψαχνα ενα χρονο περιπου  και αγορασα τελικα πριν δυο εβδομαδες αυτο.

 

http://www.skroutz.gr/s/7755863/LG-FH0A8TDN2.html?from=autocomplete&keyphrase=fh0a8tdn2

 

Εχω να σου πω μονο θετικα.Αθορυβο παρα πολλα προγραμματα και εργοστασιακη 5ετης εγγυηση (10 χρονια στο μοτερ).Εξαιρετικα οικονομικο σε ρευμα (Α+++-40%) και νερο (εχει και προγραμμα μιας ωρας ακομη και 14 λεπτων)

Το μονο μειον ειναι οτι ειναι 1000 στροφες αλλα αν το ψαξεις λιγο αυτο δεν ειναι ιδιαιτερο μειονεκτημα (ουσιαστικα μετα τις 1200 στροφες δεν βλεπεις ουσιαστικη διαφορα+ εξτρα καταπονηση των υφασματων).

Στα πλυντηρια ρουχων ξεχασε pitsos-siemens-bosch.Mono LG και δευτερευοντως samsung.

Και κατι τελευταιο.Το customer support ths LG απαικτο (οσες φορες τους χρειαστηκα ανταποκριθηκαν αμεσως, πολυ εξυπηρετικοι και 24/7.) 

Επεξ/σία από louben
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για κάτι ''περίεργο'' και θέλω βοήθεια γιατί έχω φάει τον κόσμο.Θέλω ανταλλακτικά λαστιχένια ποδαράκια για το λαπτοπ της HP.

Είναι από τα τελευταία μοντέλα AC-  AF-  Series.Ειδικά Ελλάδα δε βλέπω να υπάρχουν τέτοια ανταλλακτικά γενικότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για εξωτερικό σκληρό δίσκο μεγάλης χωρητικότητας (1TB ας πούμε ) με max budget 100€.Αγορά από Ελλάδα. Ευχαριστώ!

http://mustshop.gr/category-1722/hardware/skliroi-diskoi/eksoterikoi-skliroi-diskoi/wd-2tb-elements-desktop-bk-u3.html?sl=el

 

http://mustshop.gr/category-1722/hardware/skliroi-diskoi/eksoterikoi-skliroi-diskoi/western-digital-3tb-elements-wdbwlg0030hbk.html?sl=el

 

Ψάχνω για κάτι ''περίεργο'' και θέλω βοήθεια γιατί έχω φάει τον κόσμο.Θέλω ανταλλακτικά λαστιχένια ποδαράκια για το λαπτοπ της HP.

Είναι από τα τελευταία μοντέλα AC-  AF-  Series.Ειδικά Ελλάδα δε βλέπω να υπάρχουν τέτοια ανταλλακτικά γενικότερα.

Ψάξε εδώ: http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=rubber+feet+for+HP+laptops&LH_BIN=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.A0.H0.XRubber+feet+for+HP+laptops.TRS1&_nkw=Rubber+feet+for+HP+laptops&_sacat=0 ή ζήτα τα τα στην HP...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα την HP τηλεφωνικά & ηλεκτρονικά και 2 διαφορετικοί τεχνικοί με παρέπεμψαν στην infoquest η οποία μου είπε ότι δεν το φέρνει σα μεμονωμένο ανταλλακτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας φιλοι 

ψαχνω για ψυγειακι μικρο η και απο τα πολυ μικρα που εχω δει αλλα δεν εχω ιδεα ποιο αξιζει πιο ειναι πιο οικονομικο κλπ...στα υποψιν οτι θελω να χωραει τουλαχιστον 1 μπουκαλι νερο και 2-3 αναψυκτικα  max 80-90 ευρω !

επεισης ψαχνω και για τηλεφωνο χωρις να ειναι απαραιτητος ασυρματο για τον ιδιο χωρο που θα ηθελα να ειναι ευχρηστο με πολυ μνημη  max 40 ευρω !

 

ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...