Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...

manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για διπλό στρώμα σε συγκεκριμένες διαστάσεις (παραγγελία τόσο χ τόσο), καμιά γνώμη; κάτι δοκιμασμένο και σε καλή τιμή;  Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Εγώ αγόρασα στρώμα μετά από προτροπή της φυσιοθεραπεύτριας μου από μια εταιρεία στην Καβαλα. Το εφτιαξα σε custom διαστασεις για να ταιριάζει. Μου ήρθε μετά απο 3 εβδομάδες. Νομίζω ότι είναι εξαιρετικό για την τιμή του. Πάρε ένα τηλέφωνο να ζητήσεις προσφορά.

http://www.iliostrom.gr/

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 21,5k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ιδέα: (μη βαρέσετε αν δεν είναι καλή). Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι για αγορά το οποίο ίσως κάποιος συνφορουμίτης εντόπισε ή και αγόρασε πρόσφατα σε καλή τιμή. Τι θα λέγατε να το ζητούσαμε απο το παρό

Θέλω να πω ευχαριστώ στον φίλο @zacharis1955 γιατί κρατάει με φιλότιμο και διάθεση όχι μόνο αυτό αλλά 3-4 από τα νήματα που παρακολουθώ. Respect φίλε και ας μην σε ξέρω προσωπικά.      

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά το lidl φέρνει τέτοια πράγματα σε περιορισμένες ποσότητες μία-δυό φορές τον χρόνο και αν!

Αν παρατηρησεις τα γραφομενα μου τον ειχε φερει πριν καμια εβδομαδα περιπου και υπαρχει στα καταστηματα (τουλαχιστον της γειτονιας μου το εχει).

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αν παρατηρησεις τα γραφομενα μου τον ειχε φερει πριν καμια εβδομαδα περιπου και υπαρχει στα καταστηματα (τουλαχιστον της γειτονιας μου το εχει).

Kάνα απομεινάρι σε κάνα κεντρικό Lidl ίσως και να υπάρχει, θα τα ξαναφέρει ίσως πάλι την...Ανοιξη που σημαίνει ότι αυτά τα -αρκετά καλά για τα λευτά τους- προϊόντα Lidl μπορεί να μπούν στις "Προσφορές"  και όχι στο "Ψάχνω για..."...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ψάχνω για διπλό στρώμα σε συγκεκριμένες διαστάσεις (παραγγελία τόσο χ τόσο), καμιά γνώμη; κάτι δοκιμασμένο και σε καλή τιμή;  Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Αν είσαι Αθήνα  Link.png Site: http://www.teliostrom.gr/ φθηνά και δοκιμασμένα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

http://mattress-hellas.gr/contact.php

Δοκιμασμένο υπέρδιπλο με ανεξάρτητα ελατήρια και σουμιέ σε πολλή καλή τιμή, που ακόμα και με μεταφορικά συμφέρει!

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

καλησπέρα παιδιά,

ψαχνω παιδικο βατραχοπεδιλο για κοριτσακι, 30 νουμερο με ρυθμιζομενη φτερνα. εχει κανεις καποια προταση;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το android box εχει εξοδο 1 HDMI και οι αναμεταδοτες SCART . H αναμεταδοση περα οτι θελει σπλιτερ θα ειναι μαπα.

Οποτε λαθος αγορα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Το android box εχει εξοδο 1 HDMI και οι αναμεταδοτες SCART . H αναμεταδοση περα οτι θελει σπλιτερ θα ειναι μαπα.

Οποτε λαθος αγορα.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=hdmi+to+scart+converter&_sop=15&LH_BIN=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR3.TRC2.A0.H0.XHDMI+to+SCART+converter.TRS0&_nkw=HDMI+to+SCART+converter&_sacat=0

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ψάχνω για θερμαντική συσκευή για μικρό δωμάτιο / γραφείο

Ποιο θα επιλέγατε από τα ακόλουθα

1) Αερόθερμο από Lidl

2) Αερόθερμο από e-shop

3) Convector

Πήρα ήδη το πρώτο, αλλά σκέφτομαι να το επιστρέψω

- είτε για κάτι αρκετά φθηνότερο σαν το 2ο

- είτε για κάτι αθόρυβο σαν το 3ο

Πλεονέκτημα του πρώτου το τηλεκοντρόλ, τα 3 χρόνια εγγύηση, η ελεγχόμενη διάρκεια λειτουργίας.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ψάχνω για θερμαντική συσκευή για μικρό δωμάτιο / γραφείο

Ποιο θα επιλέγατε από τα ακόλουθα

1) Αερόθερμο από Lidl

2) Αερόθερμο από e-shop

3) Convector

Πήρα ήδη το πρώτο, αλλά σκέφτομαι να το επιστρέψω

- είτε για κάτι αρκετά φθηνότερο σαν το 2ο

- είτε για κάτι αθόρυβο σαν το 3ο

Πλεονέκτημα του πρώτου το τηλεκοντρόλ, τα 3 χρόνια εγγύηση, η ελεγχόμενη διάρκεια λειτουργίας.

+1

Με ενδιαφέρει κι εμένα κάτι αντίστοιχο..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.