Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με υποτυπώδη προσοχή δεν σε χτυπάει ούτε το ρεύμα ούτε πέφτει ο ρελές εκτός βέβαια και αν έχει πρόβλημα η πρίζα, πάντως αντάπτορας που να κουμπώνει για πάντα δεν υπάρχει...

Ευχαριστώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καθόλου,αλλά όταν πήγε να με χτυπήσει το ρεύμα και έπεσε ο ρελές δεν το λες και ευχάριστη εμπειρία..

 

 

Με υποτυπώδη προσοχή δεν σε χτυπάει ούτε το ρεύμα ούτε πέφτει ο ρελές εκτός βέβαια και αν έχει πρόβλημα η πρίζα, πάντως αντάπτορας που να κουμπώνει για πάντα δεν υπάρχει...

 

Σε αναλογη περιπτωση γνωστής που την δυσκολευε το διπλό ξεκουμπωμα, εβαλα μπολικη θερμοκολλα και τα δυο εγιναν ενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ενα budget ο μπρο 600ε περιπου εκτως υπερπροσφορας πχ που ανεβαινει αν χρειαστε, και θελει ειτε desktop pc με περιφερειακα, ειτε λαπτοπ.


 


Για desktop ξερω να του βρω, απο λαπτοπ εχει να προτείνει κανεις κατι ειτε απο ελλαδα ειτε ευρωπη? Θελει να ειναι ψιλοportable (καλα σε συγκριση με ενα pavilion αρχαιο που εχει που ζυγιζει 4 κιλα χωρις μπαταρια ολα portable θα του φανουν), και να εχει μια καλη gpu να σηκωνει games κ ας ειναι και στα lowest. 


 


Επισης αν ειναι προτιμοτερο να ψαξω να του βρω μεταχειρισμενο, πειτε μου κανα δυο μοντελα να χω στο νου. θενξ   :)


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ενα budget ο μπρο 600ε περιπου εκτως υπερπροσφορας πχ που ανεβαινει αν χρειαστε, και θελει ειτε desktop pc με περιφερειακα, ειτε λαπτοπ.

 

Για desktop ξερω να του βρω, απο λαπτοπ εχει να προτείνει κανεις κατι ειτε απο ελλαδα ειτε ευρωπη? Θελει να ειναι ψιλοportable (καλα σε συγκριση με ενα pavilion αρχαιο που εχει που ζυγιζει 4 κιλα χωρις μπαταρια ολα portable θα του φανουν), και να εχει μια καλη gpu να σηκωνει games κ ας ειναι και στα lowest. 

 

Επισης αν ειναι προτιμοτερο να ψαξω να του βρω μεταχειρισμενο, πειτε μου κανα δυο μοντελα να χω στο νου. θενξ   :)

http://www.insomnia.gr/topic/522438-βοηθεια-για-αγορα-φορητου-υπολογιστη/
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω μια τηλεόραση: smart tv full hd , 40 ίντσες , όχι 3D στα 200hz+ στα 350e -+20e.

Να περιμένω τις γιορτές μπας και βγει κάποια προσφορά ή να αγοράσω τώρα;

Τι θα μου προτείνατε;

:-D Ευχαριστώ προκαταβολικά  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ψάχνω μια τηλεόραση: smart tv full hd , 40 ίντσες , όχι 3D στα 200hz+ στα 350e -+20e.

Να περιμένω τις γιορτές μπας και βγει κάποια προσφορά ή να αγοράσω τώρα;

Τι θα μου προτείνατε;

...

40"

http://www.papadatoshome.gr/hyundai-40hyn4001-smart-wifi-400hz.html

 

43"

http://www.electrostudio.gr/product/21271/hyundai-tileorasi-43hyn4303-led-smart-tv-43-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμώ με 25€ περίπου να πάρω ένα apc με 6 πρίζες. αλλά αυτό της orico μου γυάλισε 

 

Και καλα εκανε ! ! ! !

 

BFIkUmk.jpg

 

Δες  ΕΔΩ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, ψαχνω ηχεία που να συνδεονται σε ταμπλετ και να μεταδιδουν μουσικη σε χωρο ~40τμ (αιθουσα γυμναστικης σχολειου). Εχετε να προτεινετε κατι οικονομικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι ευχαριστημένος αν έχει τη μισή χωρητικότητα δηλαδή 400mAh, με 8 € δεν παίρνεις ούτε μπρελόκ όχι Power Bank, καλύτερα να τα φας σε σουβλάκια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...