Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καποια πρόταση για φτηνά αλλά αξιοπρεπή ακουστικά για κινητό τηλέφωνο ;

Γενική χρήση (αρα με μικρόφωνο)  + μουσική  

 

Ελλάδα/Ευρώπη/Κινα όλα δεκτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλώδιο δεδομένων usb 3.0 για Samsung G900 Galaxy S5, N9005 Galaxy Note 3 - Λευκό (1m) 

https://www.amazon.de/AmazonBasics-3-0-Kabel-Stecker-Micro-B-Stecker-Abw%C3%A4rtskompatibilit%C3%A4t/dp/B00NH13G5A/ref=sr_1_1?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1483611278&sr=1-1&keywords=AmazonBasics%2BUSB%2BCable%2B-%2B3.0%2BA%2BMale%2Bto%2BMicro%2BB%2B1.8%2Bm%2B%2F%2B6%2BFeet&th=1

 

Ψάχνω διπλό ηλεκτρικό υπόστρωμα που να σβήνει μόνο του μετά από λίγες ώρες συνεχόμενης λειτουργίας.

Αξιόπιστο και μέχρι 60€ (αν γίνεται)

...

http://www.you.gr/spiti-grafeio/thermansi-klimatismos/ilektrikes-kouvertes-ypostromata/ilektriko-ypostroma-diplo-primo-ub-008-polyesterik / http://www.plus4u.gr/thermainomeno-polyesteriko-ypostrwma-diplo-primo-ub_008/128001121-128001121/p / http://pairno.gr/catalogsearch/result/?q=Ηλεκτρικό+Υπόστρωμα+Διπλό+Primo+UB-008+06118

 

To έχω 2+ χρόνια, σβήνει μόνο του μετά από 8 ώρες συνεχόμενης χρήσης ...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ... Ψαχνω για ηλεκτρονικο τσιγαρο , η χρήση θα ναι απλη μονο γευση και αρκετο καπνο , γυρω στα 60ε ( Απο κινα μερια )

 

αυτό έχω πάρει για 4 φίλους μου και είναι όλοι πολλοί ευχαριστημένοι.

Το θεωρώ εξαιρετικό για starter kit.

 

Πριν ξεκινήσεις η.τ. όμως, καλό θα ήταν να δοκιμάσεις αν σου κάνει, σε μερικούς δεν αρέσει και δεν το αντέχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια πρόταση για φτηνά αλλά αξιοπρεπή ακουστικά για κινητό τηλέφωνο ;

Γενική χρήση (αρα με μικρόφωνο)  + μουσική  

 

Ελλάδα/Ευρώπη/Κινα όλα δεκτά..

http://www.gearbest.com/earphones/pp_261864.html?wid=21

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι, έτυχε να με αφήσει το νοτε 4 και ψάχνω γύρω στα 300 με 400 ε κινητό. Βρήκα το honor 8 το οποίο μου φάνηκε αξιοπρεπείς για τα χρήματα του. Καμία ιδέα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι, έτυχε να με αφήσει το νοτε 4 και ψάχνω γύρω στα 300 με 400 ε κινητό. Βρήκα το honor 8 το οποίο μου φάνηκε αξιοπρεπείς για τα χρήματα του. Καμία ιδέα;

http://www.gearbest.com/mobile-phones/pp_360559.html?wid=21

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ ζαχαρη, σε ευχαριστώ αρχικά αλλά τηλεόραση αγόρασα πριν κάτι μέρες οπότε 6 ίντσες κινητό δν παίρνω :-P δεν προσδιόρισα τις παραμέτρους, συγγνώμη. Κάτω από 5.7, από Ελλάδα με εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ ζαχαρη, σε ευχαριστώ αρχικά αλλά τηλεόραση αγόρασα πριν κάτι μέρες οπότε 6 ίντσες κινητό δν παίρνω :-P δεν προσδιόρισα τις παραμέτρους, συγγνώμη. Κάτω από 5.7, από Ελλάδα με εγγύηση.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα Lenovo (κινητά, laptop, tablet), μέχρι όμως να σου χαλάσουν (και συμβαίνει πααααααααρα πολύ συχνά). Μετά απλά το πετάς, πριν το επίσημο σερβις (Arvato) σου βγάλει τον καρκίνο. Παθών και μάλιστα ΔΙΣ !!! Για όποιον αμφιβάλλει για τα λεγόμενα μου, ας ρίξει μια ματιά στην επίσημη σελίδα της Lenovo Hellas στο Facebook. Διαβάστε τα σχόλια των πελατών. Αυτό μόνο. Κατά ένα ποσοστό 95%, είναι από πολύ, έως πάρα πολύ δυσαρεστημένοι. Αν θέλει κάποιος, μπορώ να του στείλω και τον πλήρη διάλογο μου με το σέρβις, για να καταλάβει την ΠΛΗΡΗ αδιαφορία τους για το πρόβλημα μου, εκμεταλλευόμενοι φυσικά και το γεγονός ότι μένω Χανιά και δε με συμφέρει να πάω εκεί και να γ@@@@σω ότι τους έχει απομείνει αγ@@@το !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα Lenovo (κινητά, laptop, tablet), μέχρι όμως να σου χαλάσουν (και συμβαίνει πααααααααρα πολύ συχνά). Μετά απλά το πετάς, πριν το επίσημο σερβις (Arvato) σου βγάλει τον καρκίνο. Παθών και μάλιστα ΔΙΣ !!! Για όποιον αμφιβάλλει για τα λεγόμενα μου, ας ρίξει μια ματιά στην επίσημη σελίδα της Lenovo Hellas στο Facebook. Διαβάστε τα σχόλια των πελατών. Αυτό μόνο. Κατά ένα ποσοστό 95%, είναι από πολύ, έως πάρα πολύ δυσαρεστημένοι. Αν θέλει κάποιος, μπορώ να του στείλω και τον πλήρη διάλογο μου με το σέρβις, για να καταλάβει την ΠΛΗΡΗ αδιαφορία τους για το πρόβλημα μου, εκμεταλλευόμενοι φυσικά και το γεγονός ότι μένω Χανιά και δε με συμφέρει να πάω εκεί και να γ@@@@σω ότι τους έχει απομείνει αγ@@@το !!!!!

Wrong! Εκτός φυσικά και αν τα έχεις...διαλύσει και ψάχνεις μετά στο service μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, καλή χρονια ...

Ψαχνω για ενα ζευγαρι ακουστικα bluetooth για κινητό τηλεφωνο για την κορη μου.

θελει να ακουει μουσικη και απο τα δυο αυτια, και της εχει χαλασει η υποδοχη jack στο κινητό της,

Με ενα προχειρο ψαξιμο βρηκα αρκετα, αλλα δεν μπορεσα να διαλλεξω ενα με προσιτη τιμη και υποφερτό ηχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα Lenovo (κινητά, laptop, tablet), μέχρι όμως να σου χαλάσουν (και συμβαίνει πααααααααρα πολύ συχνά). Μετά απλά το πετάς, πριν το επίσημο σερβις (Arvato) σου βγάλει τον καρκίνο. Παθών και μάλιστα ΔΙΣ !!! Για όποιον αμφιβάλλει για τα λεγόμενα μου, ας ρίξει μια ματιά στην επίσημη σελίδα της Lenovo Hellas στο Facebook. Διαβάστε τα σχόλια των πελατών. Αυτό μόνο. Κατά ένα ποσοστό 95%, είναι από πολύ, έως πάρα πολύ δυσαρεστημένοι. Αν θέλει κάποιος, μπορώ να του στείλω και τον πλήρη διάλογο μου με το σέρβις, για να καταλάβει την ΠΛΗΡΗ αδιαφορία τους για το πρόβλημα μου, εκμεταλλευόμενοι φυσικά και το γεγονός ότι μένω Χανιά και δε με συμφέρει να πάω εκεί και να γ@@@@σω ότι τους έχει απομείνει αγ@@@το !!!!!

Αν και off-topic επιβεβαιώνω για την Arvato, από τα χειρότερα σέρβις.Τέλη Νοέμβρη πήγα Huawei κινητό με πρόβλημα που και οι ίδιοι αμέσως κατάλαβαν πως πρόκειται για ελάττωμα του κινητού και μου είπαν αλλαγή πλακέτας στην εγγύηση. Την πλακέτα την περιμένουμε ακόμα να έρθει από το εργοστάσιο... Δυστυχώς είναι μονοπώλιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Το είχα δει το primo αλλά με ξένισε το γεγονός ότι η πρώτη σκάλα είναι στους 40 βαθμούς.

Το καλοκαίρι με 40 βαθμούς έχουμε δύσπνοια και ανοίγουμε το air condition μπας και δροσίσει λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα Lenovo (κινητά, laptop, tablet), μέχρι όμως να σου χαλάσουν (και συμβαίνει πααααααααρα πολύ συχνά).....!

 

Μεγάλε πρέπει να έχεις και μαμώ τα στατίστικς! Που τα βρηκες ρε συ?

 

Αλήθεια, πως κατέληξες και που το ειδες το <<πάραααααα πολύ συχνά>> ?

 

Εγώ αντιθέτως, ξέρω κόσμο καο κοσμάκη που ειναι ευχριστημενος με την λενόβο, και απλά δεν γράφουν κόμεντς !

Ενημέρωσε τα στατίστικς σου με την πρωτη ευκαρία.

Φιλικά , πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, καλή χρονια ...

Ψαχνω για ενα ζευγαρι ακουστικα bluetooth για κινητό τηλεφωνο για την κορη μου.

θελει να ακουει μουσικη και απο τα δυο αυτια, και της εχει χαλασει η υποδοχη jack στο κινητό της,

Με ενα προχειρο ψαξιμο βρηκα αρκετα, αλλα δεν μπορεσα να διαλλεξω ενα με προσιτη τιμη και υποφερτό ηχο

Η κοντρα για τα Lenovo εκρυψε το δικο μου post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...