Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

+1 . Το έχω και εγώ, έχει φάει 1000 τούμπες, μέχρι και σε νερό μου έχει πέσει και ακόμα δουλέυει..φτου μην το ματιάξω! :P

 

Αν το δω σε αγγελία λοιπόν να προσέξω, μιας και έχει φάει αρκετές τούμπες όπως λες. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για απλή compact φωτογραφική , μέχρι  60 ευρώ .

 

Βρίσκω αυτή : http://www.public.gr/product/sound-and-vision/fotografia-video/digital-compact-cameras/panasonic-lumix-dmc-s5eg-kit-sd-card-2x2gb-panasonic-dmc-s5eg-r-mayro/prod3311363pp/

 

Κάτι καλύτερο υπάρχει ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφενός έχει 17άρα που δεν θέλω...

 

Αφετέρου βρήκα αυτό http://www.getitnow.gr/prod/ypologistes/laptops/hp-pavilion-g6-2301sv-d2h54ea/prod4490050pp/

 

Αξίζει τι λέτε; Είναι προσφορά;

έχει πολύ χειρότερο επεξεργαστη αυτος που έβαλες στο λινκ σε σχέση μ αυτόν που σου πρότεινε ο Phoenix7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για φθηνό mobile internet για ένα-δυο μήνες, για τις διακοπές. Καμιά προσφορά - καρτοκινητής παίζει;

 

Με ανανέωση ενεργοποίηση πακέτου on line ,  5 ευρώ  έχεις 1gb από wind F2G :

http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/paketa-internet/unlimited-surf/

 

 

Καμιά πρόταση για αυτό ;

Ψάχνω για απλή compact φωτογραφική , μέχρι  60 ευρώ .

 

Βρίσκω αυτή : http://www.public.gr/product/sound-and-vision/fotografia-video/digital-compact-cameras/panasonic-lumix-dmc-s5eg-kit-sd-card-2x2gb-panasonic-dmc-s5eg-r-mayro/prod3311363pp/

 

Κάτι καλύτερο υπάρχει ;;

Επεξ/σία από katcos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για απλή compact φωτογραφική , μέχρι  60 ευρώ .

 

Βρίσκω αυτή : http://www.public.gr/product/sound-and-vision/fotografia-video/digital-compact-cameras/panasonic-lumix-dmc-s5eg-kit-sd-card-2x2gb-panasonic-dmc-s5eg-r-mayro/prod3311363pp/

 

Κάτι καλύτερο υπάρχει ;;

μια χαρά είναι.

Μην περιμένεις και πολλά όμως.

έχω μια panasonic των 60 € αγορασμένη πριν απο 1,5 χρόνο και είναι αξιοπρεπέστατη. Αλλά αν βάλεις τις φωτογραφίες της δίπλα σε άλλες ποιο ακριβές μηχανές, φαίνεται η διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με ανανέωση on line , με  5 ευρώ  έχεις 1gb από wind F2G :

http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/paketa-internet/unlimited-surf/

 

 

Δεν εχει νομιζω καποια σχεση με "ανανεωση". Χρεωνεσαι 5 ευρω, αγοραζεις πακετο. (Χαρηκα ετσι οπως το εγραψες :P, αλλα στη σελιδα τους πατησα ξανα στη γη   ;)  )

 

Με online ενεργοποιηση του πακετου λοιπον εχεις 500(+500ΜΒ δωρο) το μηνα με χρεωση 5ευρω.

 

Για το αλλο εχεις Pm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει νομιζω καποια σχεση με "ανανεωση". Χρεωνεσαι 5 ευρω, αγοραζεις πακετο. (Χαρηκα ετσι οπως το εγραψες :P, αλλα στη σελιδα τους μου πατησα ξανα στη γη  ;)  )

 

Με online ενεργοποιηση του πακετου λοιπον εχεις 500(+500ΜΒ δωρο) το μηνα με χρεωση 5ευρω.

 

 

 

 

Έχεις δίκιο έτσι ακριβώς όπως το έγραψες είναι , λάθος λέξη χρησιμοποίησα το διορθώνω .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό σου έδινε το πακέτο των 500ΜΒ με 5€, ενώ τώρα πρόσθεσαν και άλλα 500ΜΒ δώρο.

 

Μια χαρά προσφορά τη βρίσκω.

Τον Αύγουστο που θα είμαι διακοπές θα με βολέψει αφάνταστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, το online μπονους ειναι νεα προσφορα για να τραβηξει κοσμο το καλοκαιρι:

 

Συγκεκριμένα για την περίοδο 1/7/2013 - 30/9/2013 το Surf 100 (εχουν και λαθος εδω, ποιο surf 100;;; το unlimited εννοουν) προσφέρει σε όλες τις ενεργοποιήσεις 500 επιπλέον MB ως ΔΩΡΟ! Συνολικά δηλαδή 500ΜΒ και 500ΜΒ ως online bonus!

+

Τα δωρεάν MBs ισχύουν για 30 ημέρες από την αγορά του Πακέτου.

Διάρκεια κατανάλωσης 30 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το online bonus υπάρχει αρκετούς μήνες τώρα,απλά είχε υποτιθέμενη λήξη 30/6 η οποία ανανεώθηκε πλέον μέχρι τις 30/9 όπως σωστά γράφεις.Ίσα ίσα δηλαδή που "έμεινε" η προσφορά για το καλοκαίρι γιατί αλλιώς θα υπήρχαν μαζικές αποχωρήσεις μιας και είναι το μόνο δυνατό χαρτί που έμεινε στην Wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οχι δεν τους παρακολουθω στο θεμα των data μιας και ειχα προβληματα με χρεωσεις και μηδενισμο υπολοιπου (χωρις κακο χειρισμο απο μενα) και τις δυο φορες (περισυ η μια και πριν 3 χρονια η αλλη) που δοκιμασα να παρω data απο αυτους στα καρτοκινητα μου. Για μενα δηλαδη ειναι το χειροτερο χαρτι τους. Στα υπολοιπα ειναι μια χαρα.

 

 Δεν "το γραφω εγω σωστα" οπως λες, απο την σελιδα τους ηταν copy-paste. Οποτε μπορει και τον Οκτωβρη να λεει απο 1-10 μεχρι 31-12 αφου το πανε σιγα-σιγα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει νομιζω καποια σχεση με "ανανεωση". Χρεωνεσαι 5 ευρω, αγοραζεις πακετο. (Χαρηκα ετσι οπως το εγραψες :P, αλλα στη σελιδα τους πατησα ξανα στη γη   ;)  )

 

Με online ενεργοποιηση του πακετου λοιπον εχεις 500(+500ΜΒ δωρο) το μηνα με χρεωση 5ευρω.

 

Για το αλλο εχεις Pm

Η προσφορά είναι παρόμοια με αυτή από το Vodafone CU. Με ανανέωση 10€, σου δίνουν 500MB, βάζεις και το πακέτο 500ΜΒ με 5€, άρα και στις δύο περιπτώσεις, 1GB με 5€.

Αν και τις Vodafone η προσφορά μου φαίνεται πιο ευέλικτη. Προσωπικά, δεν χρησιμοποιώ πάνω από 500ΜΒ ολούς τους μήνες, αλλά καλοκαίρι, Πασχα κτλ. σίγουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις. Για να καταλάβω. Αγοράζω μια κάρτα από ένα κατάστημα Wind την ενεργοποιώ εκεί και πάω σπίτι μου για να ενεργοποιήσω την προσφορά ιντερνετ, σωστά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...