Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, MrWhite είπε

Αν δεν ηταν σα χελωνα θα το ειχα πάρει. Ψαχνω κατι σε λιτή γραμμη στυλατο δλδ. Xiami και hp δεν παιζει, ουτε τα tingernu τα οποια τα ξερω, δεν ειναι καθολοθλυ εργονομικα γιαυτι που θέλω. 

Να συμπληρώσω πως θελω να ειναι modest γιατι θα συνοδεύεται με κουστούμι και γραββατα 

Θεωρώ ότι αδικείται από τις φωτογραφίες, ίσως να το βρεις σε κανένα πολυκατάστημα να το δεις από κοντά. Γενικά Wenger και Swissgear έχουν πολύ ωραία επαγγελματικά backpacks για λάπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχω μια κουζίνα aeg με κεραμική εστία που ο φούρνος μας άφησε χρόνους. στα 3 χρόνια έσπασε το αερόθερμο και τώρα ούτε καν 10 χρόνια διαλύθηκε εντελώς όλος. χάλασε το λάστιχο γύρω γύρω και πέφτουν κομμάτια σίδερο από παντού. επειδή αυτή την απάτη δεν την πλησιάζω ξανά, υπάρχει τρόπος άλλη μάρκα να ταιριάξει με την εστια η αναγκαστικά πάνε όλα μαζί ξανά? 

Επεξ/σία από johnyboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, johnyboy είπε

έχω μια κουζίνα aeg με κεραμική εστία που ο φούρνος μας άφησε χρόνους. στα 3 χρόνια έσπασε το αερόθερμο και τώρα ούτε καν 10 χρόνια διαλύθηκε εντελώς όλος. χάλασε το λάστιχο γύρω γύρω και πέφτουν κομμάτια σίδερο από παντού. επειδή αυτή την απάτη δεν την πλησιάζω ξανά, υπάρχει τρόπος άλλη μάρκα να ταιριάξει με την εστια η αναγκαστικά πάνε όλα μαζί ξανά? 

Πάρα πολύ δύσκολο αν όχι αδύνατον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zacharis1955 είπε

Πάρα πολύ δύσκολο αν όχι αδύνατον...

άρα καινούριο όλο μαζί. τι μάρκα να ψάξω που να μην είναι παρταλι σαν την aeg? ήταν και πανάκριβο μηχεσω κιόλας, ούτε για 100 Ευρώ δεν κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnyboy είπε

άρα καινούριο όλο μαζί. τι μάρκα να ψάξω που να μην είναι παρταλι σαν την aeg? ήταν και πανάκριβο μηχεσω κιόλας, ούτε για 100 Ευρώ δεν κάνει. 

Budget?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnyboy είπε

δεν μας ενδιαφέρει, αρκεί να αξίζει και να τα βγάλει. 

Ποια είχες ακριβώς γιατί σκεύτηκα κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για εκτυπωτή και πλαστικοποιητή.

Εκτυπωτής:

-Θέλω να είναι έγχρωμος.

-Με ενδιαφέρει μόνο εκτύπωση σε μία πλευρά.

-Θα γίνονται λίγες εκτυπώσεις μέσα στο χρόνο. Όχι πάνω από 100-150 σελίδες όλο το χρόνο. Βαριά 200.

-Δε με ενδιαφέρει εκτύπωση φωτογραφιών. Απλή ανάλυση θα εκτυπώνω. 

-Οικονομικός με οικονομικά αναλώσιμα

Πλαστικοποιητής:

-Να μπορεί να φτιάξει έως κι Α3.

-Οικονομικός με οικονομικά αναλώσιμα. 

Στόχος:

Έχω φυτώριο και θέλω να εκτυπώνω Α5 ή Α6 ταμπέλες πάνω στο χαρτί και μετά να τις πλαστικοποιώ για να μη βρέχονται. Θα γίνονται όμως και λίγο πιο μεγάλες εκτυπώσεις για προϊόντα σε προσφορά κλπ. 

Καμιά ιδέα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stefanara είπε

Ναι αλλα δεν ειναι powerbank και δουλευει κατα το ημισυ....

Δεν θα βρεις σοβαρό powerbank που να φορτίζει μέσω φωτός. Εκτός του ότι φορτιζουν πάρα μα πάρα πολύ αργά συνήθως είναι και χαμηλής ποιότητας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ψαχνω για ενα ultrabook (ελαφρυ και λεπτο λαπτοπ) με καλο build quality με μεχρι 500ε θα αγοραζα και μεταχειρισμενο, μεχρι τωρα το καλυτερο που βρηκα ειναι ενα macbook air του 2015 στα 450

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xakersas είπε

Καλησπερα ψαχνω για ενα ultrabook (ελαφρυ και λεπτο λαπτοπ) με καλο build quality με μεχρι 500ε θα αγοραζα και μεταχειρισμενο, μεχρι τωρα το καλυτερο που βρηκα ειναι ενα macbook air του 2015 στα 450

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΦΟΡΗΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ (part 2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...