Προς το περιεχόμενο

SENNHEISER Ασύρματα ακουστικά RS 110 Carefour


katsa13gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SENNHEISER RS-110 Ασύρματα Ακουστικά

 

Δεν ειναι προσφορα αλλα ειναι πολυ καλη τιμη

Τα εχει 25 euro και στο skroutz ξεκινανε απο τα 50+

 

 

http://www.skroutz.gr/c/772/headphones.html?keyphrase=SENNHEISER+RS-110+%CE%91%CF%83%CF%8D%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1+%CE%91%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχει αναφερθει 1.5 μηνα πριν (διαβαστε κριτικες λιγο παρακατω να μην τα ξαναγραφω), το στοκ εχει τελειωσει στα 2 μαγαζια που περναω (Λεωφ. Αθηνων, Πετρου Ραλλη) εδω και αρκετες μερες. Οποτε αν πεις και ΠΟΥ τα βρηκες (που εχει στοκ δλδ) για οποιον ενδιαφερεται θα ειναι καλα. ;)

 

Add: για να μην ψαχνετε και ξενιτευόσαστε παρτε το εδω

 

Τα πηρα προχθες απο Ν.Ιωνια (25€) , καλη ποιοτητα ηχου για ασυρματα, μετρια προς κακη ποιοτητα κατασκευης ομως. :-(

 

Φευγουν απο τα αυτια πολυ ευκολα, καθοτι ανοιχτου τυπου και οχι κλειστου. (δεν αξιζουν ουτε για αστειο στα 50-60 ευρω, στα 25 δεν ειναι ασχημα...)

 

 

ΥΓ. katsa "εχει στοκ" σημαινει οτι εχει κομματια διαθεσιμα οχι οτι ειναι "stockhouse".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μόλις παρέλαβα(πριν 2 ώρες) από το Multirama ΑΥΤΑ με 17,99 τα οποία όπως βλέπετε στο skroutz ξεκινάνε από τα διπλά χρήματα.

Το link στα multi δεν το βρίσκω όπερ σημαίνει καπούτ το πράμα. Δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα καθότι παρέλαβα και ένα τσουβάλι άλλα πράγματα που σαφώς προηγούνται στην εξερεύνηση τους :P

Πάντως τα SENNHEISER σαν όνομα είναι κορυφή, τα συγκεκριμένα που αναφέρεις δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χωρις να τα εχω δει απο κοντα, ειμαι σιγουρος οτι τα united ειναι αλλη κατηγορια, σιγουρα πολυ χειροτερη ποιοτητα κατασκευης (και ηχου ειδικα) απο αυτα για τα οποια μιλαει το θεμα.

 

Δεν υπαρχει συγκριση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουα δεν υπάρχει σύγκριση, άσε που ή βάση από θέμα βάρους μοιάζει σαν να έχει αέρα κοπανιστό μέσα, χώρια ότι θέλουν και 16!!! ώρες σαν πρώτη φόρτιση απ' ότι διαβάζω τώρα. Εγώ απλά ανέφερα την αγορά και τα θέλω μόνο για το βράδυ να ακούω TV και να μη με κυνηγούν οι άλλοι στο σπίτι που κοιμούνται. Χώρια που δεν τα πλήρωσα κι ένα σκασμό λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Ενταξει, απλα το θεμα ειναι μην ειναι μεσα "στο παρασιτο" και πρεπει να καθεσαι ακινητος σε ενα σημειο που θα ειναι απλα ικανοποιητικο. Μακαρι να ειναι οκ σε αυτο τα united. (τα sennheiser παντως δεν εχουν τετοιο προβλημα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...