Προς το περιεχόμενο

Shoes!!!(Fake???)


xelonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.prada-famousbrand.com

 

Απίστευτες τιμές (Μπορεί να είναι FAKE)

 

Γίνετε πληρωμή μέσω paypal και οτι και να γίνει ενα dispute και ολα οκ!!

 

Εγώ δοκίμασα και περιμένω!!(Dispute εχει ήδη γίνει!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν εχει τοσο καλες τιμες ωστε να αξιζει το ρισκο. με μια βολτα στα μαγαζια αυτες τις μερες, βρισκεις πολυ καλυτερες. το ιδιο και μεσω melinamay, brandsgalaxy, goldenbrands

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το brandsgalaxy δεν το ξερω, και απο οτι βλεπω για να κανεις εγγραφη ζηταει ειτε προσκληση ειτε το mail ενος μελους. Αν θελει καποιος που ειναι μελος μπορει να μου δωσει το mail του σε π.μ. θα το εκτιμουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το brandsgalaxy δεν το ξερω, και απο οτι βλεπω για να κανεις εγγραφη ζηταει ειτε προσκληση ειτε το mail ενος μελους. Αν θελει καποιος που ειναι μελος μπορει να μου δωσει το mail του σε π.μ. θα το εκτιμουσα.

Ta παπουτσια ειναι ξεκαθαρα fake.

Στειλε μου το E-MAIL σου με pm να σε κανω invite στο brands galaxy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το πρωτο μηνυμα που διαβαζω..

"Dont use this business. They never processed my order or responded to over 7 messages I sent them and my money was tied up forever. NEVER AGAIN"

 

Καλα... ξερουμε ποιοι γραφουν τετοια μηνυματα εκει και για ποιο λογο:

 

Για να συγχυσουν τους ιδιοκτητες και να καθυστερησουν (αφου θα το ριξουν στο καπνισμα και στο ξεματιασμα ολη μερα) αυτοι με τη σειρα τους την αποστολη των παπουτσων στους πελατες! Σαμποταζ κυριοι, το εχουμε ξαναδει το εργο! Μη δειτε μια νεα επιχειρηση να παει να σηκωσει κεφαλι, αμεσως να τη φατε! Ου να χαθειτε, αϊ σιχτιρ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλα αυτος ο ρατσισμος περι προιοντων "τεχνολογιας" εχει καταντησει αηδια! Στο κατω κατω ο τιτλος του θεματος (οσο ακυρο και να ειναι - γενικα μιλαω) λεει παπουτσια, δεν λεει HDD 2ΤΒ, οποιος δεν θελει δεν το διαβαζει.

 

Για ποιο λογο πρεπει να βγαινουν προσφορες μονο για προιοντα "τεχνολογιας"; (παρεμπιπτοντως και τα παπουτσια-ρουχα τεχνολογια ειναι, οπως πχ και ο αναπτηρας και τα σπιρτα, υπαρχει ορισμος της λεξης τεχνολογια, ολοι εχουν προσβαση σε αυτον).

 

Καποιοι κανονες καποια στιγμη πρεπει να αλλαξουν, η εστω να αν βαριομαστε να τους αλλαξουμε να τους παραβλεπουμε, αλλιως θυμίζουμε αλλες καταστασεις και περιπτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να γίνει ένα θέμα "Προσφορές Τεχνολογίας" κι ένα "Άλλες Προσφορές"...

Αυτό πάντως με το "ζητώ να μου προτείνετε", καλό είναι να περιορισθεί, καθώς τα thread θα γίνουν άπειρα. Καλύτερα στις αντίστοιχες ενότητες... Ειδάλλως.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το "ζηταω" συμφωνω δεν εχει καμια θεση στις προσφορες. Ειναι ζητηση και οχι προσφορα. Δεν μιλουσα για κατι τετοιο πριν.

 

Αλλωστε εχει κανει ΕΝΑ θεμα συμφορουμιτης εδω "ψαχνω για..." οποτε ολα αυτης της νοοτροπιας μπορουν να πηγαινουν εκει.

 

Και συμφωνω οτι καλα θα ηταν να σπασει σε δυο, σε "ηλεκτρονικης τεχνολογιας" (τεχνολογια ειναι και τα ρουχα και τα μολυβια και "οτιδηποτε φτιαχνει ο ανθρωπος για να κανει την καθημερινοτητα του πιο ευκολη") και σε σκετες, δυο υποκατηγοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...