Προς το περιεχόμενο

Optimus Black


Doc_Chaos_81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειναι και προσφορα αν η αμεσως επομενη τιμη ειναι 241,98...και "αναμενεται" και παραλαβη στις 6 του μηνος...και ειναι και το e-shop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Android 2.2 νομίζω φοράει πάνω αλλά μπορείς να περάσεις την 2.3 μετά. Το πιο πιθανό είναι να πάρει ICS αλλά δεν έχει ανακοινωθεί πότε.

Ένα πρόβλημα με το GPS του έχει από οτι διαβάζω και κλειδώνει με μικρή καθυστέρηση ή χάνει το στίγμα.

Εμφανισιακά πάντως επειδή το έχω δει και από κοντά είναι πολύ όμορφο και λεπτό.

 

Επειδή βγήκε η επιδότηση μου ψάχνομαι και εγώ για κινητό αυτές τις μέρες και ένα από αυτά ήταν το Optimus Black, παίζει και σε άλλα πιο μικρά καταστήματα γύρω σε αυτή την τιμή αλλά θέλω να το ψάξω λίγο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Android 2.2 νομίζω φοράει πάνω αλλά μπορείς να περάσεις την 2.3 μετά. Το πιο πιθανό είναι να πάρει ICS αλλά δεν έχει ανακοινωθεί πότε.

Ένα πρόβλημα με το GPS του έχει από οτι διαβάζω και κλειδώνει με μικρή καθυστέρηση ή χάνει το στίγμα.

Εμφανισιακά πάντως επειδή το έχω δει και από κοντά είναι πολύ όμορφο και λεπτό.

 

Επειδή βγήκε η επιδότηση μου ψάχνομαι και εγώ για κινητό αυτές τις μέρες και ένα από αυτά ήταν το Optimus Black, παίζει και σε άλλα πιο μικρά καταστήματα γύρω σε αυτή την τιμή αλλά θέλω να το ψάξω λίγο ακόμα.

 

 

επειδη το έχω ψάξει είναι λεπτό αλλά είχε μεγάλο σαρ

αλλα οθονη super nova

σκεψου το

το 2χ ειναι δυνατοτερο με μεγαλυτερη μνημη

Οταν ηταν προσφορα στο multirama ειχε 220 ευρω το black και 250 το 2χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...