Προς το περιεχόμενο

HTC One V smartphone μεσαίας κατηγορίας με σχεδιασμό από αλουμίνιο


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπιζω τουλαχιστον να εχουν φτιαξει το service τους και οχι οταν τους πας ενα κινητο τους επειδη δεν δουλευει το touch της οθονης να σου λενε δεν ισχυει η εγγυηση γιατι εχεις γρατσουνιες στο πισω μερος, σε λιγο θα κοιτανε αν εχεις και γρατσουνιες στο αμαξι σου για να σου βγαλουν εκτος εγγυησης το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ωραιο καλο χρυσο... αλλα να πληρωσω οτι γραφει πανω htc προς 400€ ενω το xperia neo v κανει 200? :S Το μονο υπερ του απο τα specs που αναγραφονται το bluetooth 4.0 που το xperia εχει 2.0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο HTC το βρηκες οσοι θελουν κινητο ''μεσαιας'' κατηγοριας σε αυτο θα πανε :shock: και για πιο χαμηλα λενε να χτυπησουν κανα 700 ευρω κινητο sgs2 με κλειστα ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασική HTC.

Όσο κρατάει ακόμη το καλό της όνομα (για λίγο μάλλον), Θα μπορούσε κυριολεκτικά σε μια νύχτα να έχει τρελό μερίδιο στην αγορά και αντί για αυτό επιμένει να παίζει με το IQ των αγοραστών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα βρει πολυ σκουρα η htc απο τους ˊκινεζουςˊ huaway & zte, με τετοιες τιμες δεν πας πουθενα στις μερες μας. Μαγκια της se που εβγαλε κατι παρομοιο και το πουλαει στα 200 και οχι 350-400

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά άμα πουλήσουν σε αυτές τις τιμές...ας είναι καλά η Sony που έδωσε το παράδειγμα πόσο πρέπει να πουλάνε συσκευές τέτοιας κατηγορίας με το Neo V

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα ειναι πιστευω . πως αυτο το χρεπη κινητο θα φαει τοση διαφημηση . που θα θελουν να το αγορασουν ολοι οι ασυνηδιτοι χαλαρα .

 

αυτο θα επρεπε να μας στεναχορει και οχι τα σαραβαλα που βγαζει η καθε HTC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθώς διάβαζα το άρθρο περί μεσαίας κατηγορίας κτλ έλεγα από μέσα μου πω πω κινητάκι για 250 - 300 ευρώ. Όταν είδα το 399....ρε μας δουλεύουν? Τι πληρώνεις δηλαδή. Το αλουμίνιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό εμφανισιακά είναι επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και τεχνικά αδιάφορο αλλά μην μου συγκρίνετε το NEO V με οποιοδήποτε 2011-2012 αντίστοιχο HTC κινητό!!

 

Εντάξει καλή η τιμή αλλά κάνετε το κλασικό λάθος που κάνουν ολοι. Ξεχνάτε το HTC Sense που κατά την γνώμη μου είναι και η ειδοποιός διαφορά σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα Android κινητά και αξίζει το κάτι παραπάνω που χρεώνει η HTC για τις συσκευές της. Όσοι ήταν και είναι κάτοχοι σίγουρα καταλαβαίνουν τι θέλω να πώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό εμφανισιακά είναι επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και τεχνικά αδιάφορο αλλά μην μου συγκρίνετε το NEO V με οποιοδήποτε 2011-2012 αντίστοιχο HTC κινητό!!

 

Εντάξει καλή η τιμή αλλά κάνετε το κλασικό λάθος που κάνουν ολοι. Ξεχνάτε το HTC Sense που κατά την γνώμη μου είναι και η ειδοποιός διαφορά σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα Android κινητά και αξίζει το κάτι παραπάνω που χρεώνει η HTC για τις συσκευές της. Όσοι ήταν και είναι κάτοχοι σίγουρα καταλαβαίνουν τι θέλω να πώ.

 

Επειδη εγω ημουν κατοχος οχι μιας αλλα δυο συσκευων htc και τωρα κατοχος xperia neo v σε πληροφορω πως δεν προκειτε να ξαναπαρω htc ποτε...

και για το sense που λες εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μου κάνει εντύπωση αυτό που λες, είναι σεβαστό. Εγώ πάντως απο iphone πήγα σε HTC και αυτομουτζώνόμουν με το πόσο καιρό καθόμουν και "έξυνα το αριστερό αυτί με το δεξί χέρι" σε πολλά πράγματα. Ακόμη και SGSII που είδα δεν με ενθουσίασε όσο το HTC + Sense.

 

Μεγάλη ευκολία σε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μου κάνει εντύπωση αυτό που λες, είναι σεβαστό. Εγώ πάντως απο iphone πήγα σε HTC και αυτομουτζώνόμουν με το πόσο καιρό καθόμουν και "έξυνα το αριστερό αυτί με το δεξί χέρι" σε πολλά πράγματα. Ακόμη και SGSII που είδα δεν με ενθουσίασε όσο το HTC + Sense.

 

Μεγάλη ευκολία σε όλα.

Είναι γούστα τελικά..ότι βολεύει τον καθένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...