Προς το περιεχόμενο

3D Glasses for Sony


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!

Εχω αγορασει απο το καλοκαιρι την Sony KDL46HX820! Το θεμα ειναι οτι τα γυαλια 3D ειναι σχετικα ακριβα! Με γυαλια μιας τηλεορασης πχ Samsung που ειναι παρομοια θα λειτουργουσε το 3D? Δεν λεω για την LG γιατι η LG παιρνει τα απλα γυαλια.

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το ιδιο προβλημα εχω τωρα με SONY KDL46EX720 ειναι ακριβα τα γυαλια πηγα και αγορασα απο το e bay χαρτιανα γυαλια κοκκινο/μπλε αλλα ρε παιδι μου δεν βλεπω διαφορα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το ιδιο προβλημα εχω τωρα με SONY KDL46EX720 ειναι ακριβα τα γυαλια πηγα και αγορασα απο το e bay χαρτιανα γυαλια κοκκινο/μπλε αλλα ρε παιδι μου δεν βλεπω διαφορα!!!

 

Τα red/blue glasses δεν πρόκειται να λειτουργήσουν σε αυτήν την 3D τεχνολογία.

 

@topic starter νομίζω είναι καλύτερα να πάρεις της Sony. Μάθε από τους άλλους πρώτα αν γίνεται να χρησιμοποιείς γυαλιά άλλης εταιρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα απλα κοκκινα μπλε δε κανουν το ξερω. Εχω βρει στο ebay γυαλια ΓΙΑ σονυ αλλα οχι της σονυ με 30€. Το θεμα ειναι οτι γραφουν οτι κανουν και για αλλες τηλεορασεις. Γιαυτο σκεφτομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα απλα κοκκινα μπλε δε κανουν το ξερω. Εχω βρει στο ebay γυαλια ΓΙΑ σονυ αλλα οχι της σονυ με 30€. Το θεμα ειναι οτι γραφουν οτι κανουν και για αλλες τηλεορασεις. Γιαυτο σκεφτομαι...

 

Τι μάρκα είναι? Μην τα πολυεμπιστεύεσαι αυτά από το e-bay μπορεί και να είναι μαιμουδιές τελικά και να μην σου λειτουργούν σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μάρκα είναι? Μην τα πολυεμπιστεύεσαι αυτά από το e-bay μπορεί και να είναι μαιμουδιές τελικά και να μην σου λειτουργούν σωστά.

 

Δεν ειναι γνωστης μαρκας. Αλλα εχω δει οτι τα εχουν παρει παρα πολλα ατομα...! Και δεν εχει αρνητικες ψηφους ο πωλητης αυτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...