Προς το περιεχόμενο

Στις 10 Μαρτίου η αναβάθμιση του Samsung Galaxy S II σε Android 4.0 (Ενημέρωση)


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφορήσε επισήμως η ics για το sgs2 απο το πρωι. Αλλα δεν κυκλοφορεί ακόμα για Ελλάδα. Η 1η custom στηριγμένη στην επίσημη για οποίον ενδιαφέρεται http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1544689&page=2

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κυκλοφορήσε επισήμως η ics για το sgs2 απο το πρωι. Αλλα δεν κυκλοφορεί ακόμα για Ελλάδα. Η 1η custom στηριγμένη στην επίσημη για οποίον ενδιαφέρεται http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1544689&page=2

Γνωρίζει κανείς πότε περίπου το περιμένουμε Ελλάδα? Είναι θέμα ημερών, εβδομάδων ή μπορεί να πάρει και πάνω από μήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δε μπορω να καταλαβω..

Δηλαδη στις 19 που θα κυκλοφορησει σε Αγγλια, εγω γιατι να μην μπορω να την κατεβασω και να την περασω;

Απλα δεν θα εχει υποστηριξη Ελληνικων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει flash για ics, εγώ στο τρανσφόρμερ έχω κανονικά. Απλά στην αρχή λεγόταν ότι το ics δεν θα υποστηριζει flash αλλά τελικά η adobe θα κάνει τον κόπο! :-)

 

"Adobe on Friday released Flash Player 11.1 for Android devices. The update includes support for Android 4.0 Ice Cream Sandwich but is the last major version of Adobe's mobile browser plugin."

 

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2397772,00.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ποτε 8α ερ8ει διαβασα πριν οτι βγηκε το ics αλλα κανω check for update αλλα μου λεει οτι no updates wtf?

 

Δεν εχει τελειωσει η ελληνικη μεταφραση. Αν βιαζεσαι πηγαινε sammobile και κατεβασε την πολωνικη. Εχει ηδη CF-Root. Την περασα προχτες και παει σφαιρα. Εβαλα και Νοva launcher και ολα μια χαρα. Η ελληνικη ερχεται μεσα στις επομενες μερες. Ανακοινωθηκε για τελη του μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει τελειωσει η ελληνικη μεταφραση. Αν βιαζεσαι πηγαινε sammobile και κατεβασε την πολωνικη. Εχει ηδη CF-Root. Την περασα προχτες και παει σφαιρα. Εβαλα και Νοva launcher και ολα μια χαρα. Η ελληνικη ερχεται μεσα στις επομενες μερες. Ανακοινωθηκε για τελη του μηνα.

αντε μακαρι να δουμε αν ειναι καλο αυτο το ics γιατι ειμαι πολυ περιεργος να δω αν ειναι καλο :P

α φιλε δυστυχως δεν ξερω να κανω root :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μακαρι να δουμε αν ειναι καλο αυτο το ics γιατι ειμαι πολυ περιεργος να δω αν ειναι καλο :P

α φιλε δυστυχως δεν ξερω να κανω root :-(

 

Αν ξέρεις να περάσεις την πολωνική μέσω odin ξέρεις να κάνεις και root, δεν υπάρχει κάποια διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξέρεις να περάσεις την πολωνική μέσω odin ξέρεις να κάνεις και root, δεν υπάρχει κάποια διαφορά.

και απο που το κατεβαζουμε αυτο δλδ torrent ετσι/?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η αναβάθμιση έχει κάνει ήδη κάποιος στο κινητό???γιατί εγώ προσπάθησα να το κάνω έτσι όπως γράφει πάνω αλλά δεν έγινε τίποτα.προσπάθησε κάποιος να το κάνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα τιποτα ρε παιδια;υπαρχει καποιος που του ηρθε ενημερωση;

Κοιταξα φιλε αλλα τιποτα γιατι αργουν τοσο πολυ για μια αναβαθμηση grrr :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...