Προς το περιεχόμενο

HP Pavilion G7-1205SG 17.3" / AMD A6-3400 Quad-Core / Radeon HD 6540G2 Dual GPU Graphics / Μνήμη 4096 MB / HDD 640 GB / Blu-Ray Disc 499 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

HP Pavilion G7-1205SG 17.3" / AMD A6-3400 Quad-Core / Radeon HD 6540G2 Dual GPU Graphics / Μνήμη 4096 MB / HDD 640 GB / Blu-Ray Disc 499 €

 

http://www.conrad.de/ce/de/product/878170/?insert=TU&WT.mc_id=nl_b2c_20120309_878170&utm_source=nlb2c&utm_medium=email&utm_campaign=20120309_878170

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το conrad ειναι απο τα μεγαλα ehops απο Γερμανια, μην το φοβαστε!

 

Τωρα εγγυηση κατα κανονα ειναι πανευρωπαϊκές και με λιγο κράξιμο θα το φτιάξουν κ εδω αν παθει κατι αν κ η εμπειρίες μου με την αντιπροσωπία εδω θεσσαλονικη δεν ειναι οι καλύτερες!

 

Αν δεν ειχα αγορασει πριν μερικες μερες το Toshiba Satellite P750-13F με 15,6" (1366 x 768 Pixel), Intel Core i7-2670QM, 2,2GHz, 4GB RAM, 640GB HDD, NVIDIA GT540 2GB, DVD, Windows 7 Home Premium) στα ιδια λεφτα παιζει να χτυπούσα αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το conrad ειναι απο τα μεγαλα ehops απο Γερμανια, μην το φοβαστε!

 

Τωρα εγγυηση κατα κανονα ειναι πανευρωπαϊκές και με λιγο κράξιμο θα το φτιάξουν κ εδω αν παθει κατι αν κ η εμπειρίες μου με την αντιπροσωπία εδω θεσσαλονικη δεν ειναι οι καλύτερες!

 

Αν δεν ειχα αγορασει πριν μερικες μερες το Toshiba Satellite P750-13F με 15,6" (1366 x 768 Pixel), Intel Core i7-2670QM, 2,2GHz, 4GB RAM, 640GB HDD, NVIDIA GT540 2GB, DVD, Windows 7 Home Premium) στα ιδια λεφτα παιζει να χτυπούσα αυτο!

 

To πήρες 500 αυτό και δε μιλάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αγορασει κανει απο conrad να μας πει εμπειριες;

 

Εχω αγοράσει πολλά πράγματα από conrad.de και έχω μείνει γενικά πολύ ευχαριστημένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πήρες 500 αυτό και δε μιλάς!

 

ωπα λάθος 600 το πηρα απο το Γερμανικο amazon αλλα οταν βρίσκω τέτοιες προσφορές που στέλνουν κ Ελλάδα να είστε 100% σίγουροι ότι τα βάζω κ εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε αυτο, βασικότερη αλλαγή Z<->Y!! Για εμας που μεγαλώσαμε Γερμανία ομως δεν το λες κ μειονέκτημα!

 

Η ελληνικο-αγγλικο η γερμανικο ειχες μονο!! Ενα custom πληκτρολόγιο που θα τα ειχε κ τα δυο θα ηταν :wub: :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το πληκτρολόγιο αλλάζιε ρε παιδιά...

Αλλά σηχαίνομαι την HP...

 

Επέκταση εγγύησης για άλλα 2 έτη, πόσο έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...