Προς το περιεχόμενο

ENERGIZER COMPACT KIT Ηράκλειο Κρήτης


Partet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φεύγοντας από ένα τοπικό Κρητικό Super market(Χαλκιαδάκης στο Πάρκο Θεοτοκοπούλου στο Ηράκλειο) βλέπω στο ταμείο ένα πακέτο με φορτιστή energizer με 4ΑΑ+2ΑΑΑ με τελική τιμή 7,22€ με έκπτωση 70% δε ξέρω όμως για πόσο διάστημα θα διαρκέσει...

Πιστεύω για τη τιμή του και για τα δεδομένα του συμφέρει.

 

 

http://www.skroutz.gr/c/154/mpataries-kai-aksesouar.html?keyphrase=ENERGIZER+COMPACT+KIT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ναι...? τι? έχω και εγώ πολλά link από skroutz αν θες να ανταλλάξουμε ή να γεμίσουμε το φόρουμ για τη καζούρα.

 

Κάνε κανα bid εδώ αν είναι http://www.ebay.com/itm/Energizer-Battery-Charger-With-3-Packets-Of-Batterys-Recharge-Universal-Accu-/251013051182?pt=UK_ConsumerElectronics_Batteries_SM&hash=item3a718b332e#ht_1737wt_905

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ αρχικά έκανες ποστ χωρίς να πεις ούτε λέξη. Απλά ένα skroutz link. Αν και νομίζω πως οι προσφορές εδώ είναι για αντικείμενα που μπορούν να πάρουν όλοι (τηλεφωνικά, internet κλπ) αλλά για τέτοια τιμή καλά έκανες και το είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φεύγοντας από ένα τοπικό Κρητικό Super market(Χαλκιαδάκης στο Πάρκο Θεοτοκοπούλου στο Ηράκλειο) βλέπω στο ταμείο ένα πακέτο με φορτιστή energizer με 4ΑΑ+2ΑΑΑ με τελική τιμή 7,22€ με έκπτωση 70% δε ξέρω όμως για πόσο διάστημα θα διαρκέσει...

Πιστεύω για τη τιμή του και για τα δεδομένα του συμφέρει.

Μην το συζητας μια χαρα αγορα εκανες! Και θα διαρκεσει, επωνυμο πακετο ειναι, μια χαρα θα παει! Οποιος το βρει το χτυπαει αλυπητα, εγω θα επαιρνα 2 κομματια στη θεση σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παω αυριο το πρωι και θα σας ενημερωσω αν ισχυει ακομα.

Και οχι δεν θα παω να τα σηκωσω ολα και ελπιζω κανενας απο αυτο το νημα να μην κανει το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν μπορεσα να παω ο ιδιος και εστειλα την κοπελα μου κατα τις 6 το απογευμα.

Ειχε μεινει 1 τελευταιο κομματι αλλα η υπαλληλος της ειπε οτι τρεχει η προσφορα και σε αλλα Χαλκιαδακης(λογικα εντως της πολης του Ηρακλειου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα παω αυριο το πρωι και θα σας ενημερωσω αν ισχυει ακομα.

Και οχι δεν θα παω να τα σηκωσω ολα και ελπιζω κανενας απο αυτο το νημα να μην κανει το ιδιο.

 

...Ειχε μεινει 1 τελευταιο κομματι ...

Ειπες να μην παρεις ολο το στοκ, κι ομως το πηρες! ;) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπες να μην παρεις ολο το στοκ, κι ομως το πηρες! ;) :-D

 

Guilty as charged αλλα ολο και καποιος τσακαλος θα εκανε ντου πριν απο εμενα :)

 

χιχι εχει πεσει μια μπαταριοφρενιτιδα στις προσφορες του φορουμ ή μου φαινεται??? :mrgreen:

 

Logitech Premium Wired Keyboard Wireless Mouse Set μονο αυτο θα σου πω...

 

Υπερτατη μπαταριορουφηχτρα σε 6-7 μερες Heavy Duty χρησης ακομα και οι 2700αρες κλαταρουν...

Πηρα και ενα φορτιστη για το κινητο με μια μπαταρια και εκει να δεις παρτυ....λεπτο και ΑΑ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...