Προς το περιεχόμενο

Ashampoo Burning Studio 2012 *FREE*!


theosgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο φίλος! Είχα την 2010 από παλαιόερη προσφορά (που πάλι κάποιο παλικάρι ανέφερε εδω πέρα). Καιρός για τσάμπα αναβάθμιση :rolleyes:

 

Όσο για την διάρκεια του κλειδιού...εγώ πήρα κλειδί και το κράτησε στο MyAshampoo key list. Τι να πω? Να το έχει εκεί και να μη λειτουργεί μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλος! Είχα την 2010 από παλαιόερη προσφορά (που πάλι κάποιο παλικάρι ανέφερε εδω πέρα). Καιρός για τσάμπα αναβάθμιση :rolleyes:

 

Όσο για την διάρκεια του κλειδιού...εγώ πήρα κλειδί και το κράτησε στο MyAshampoo key list. Τι να πω? Να το έχει εκεί και να μη λειτουργεί μετά.

 

Mην το βαλεις!

 

Η εκδοση αυτη ειναι πετσοκομμενη κ κυκλοφορει απο τον Δεκεμβρη δωρεαν, δεν αξιζει καθολου για οσους εχουν ηδη την pro ή την advanced.

Για οσους δεμ εχουν παλια εκδοση, ειναι καλη λυση λογω αξιοπιστιας του προγραμματος.

 

Για τον φιλο που ρωτησε αν μπαινει μετα, ναι με το exe κ το κλειδι (που παντα το εχεις κ στην σελιδα σου στην ashampoo) μπορεις να το ξαναεγκαταστησεις οποτε θες κ σε αλλα PC κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην το βαλεις!

 

Η εκδοση αυτη ειναι πετσοκομμενη κ κυκλοφορει απο τον Δεκεμβρη δωρεαν, δεν αξιζει καθολου για οσους εχουν ηδη την pro ή την advanced.

Για οσους δεμ εχουν παλια εκδοση, ειναι καλη λυση λογω αξιοπιστιας του προγραμματος.

 

Έτσι είναι. Μα καλά δεν διάβασε κανένας τί έγραψα λίγο παραπάνω και κάποιοι αναρωτιέστε τα ίδια πράγματα; όσοι έχετε την 10 advance ή την 11 advance ουσιαστικά κάνετε downgrade.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σωστα, αυτη που δινει το αναφερει μαλιστα οτι ειναι "10" (Version being given out for free: v10.0.15 Build).

 

edit-add: H επιβεβαιωση και απο το help-about: "Ashampoo Burning Studio 2012 - Version 10.0.15

Copyright © 2008-2011 ashampoo Technology GmbH Co. KG"

 

Να ευχαριστησω και εγω τον TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος εγκατάστασης σε υπολογιστή που δεν έχει σύνδεση στο ιντερνετ ή κάνει οπωσδήποτε online διαδικασία ενεργοποίησης με το κλειδί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχει τρόπος εγκατάστασης σε υπολογιστή που δεν έχει σύνδεση στο ιντερνετ ή κάνει οπωσδήποτε online διαδικασία ενεργοποίησης με το κλειδί;

 

Πιστευω οτι αρκει να κανεις πρωτα το registration σε οποιονδηποτε υπολογιστη με προσβαση στο δικτυο, να παρεις το κλειδι, και μετα να πας σε αυτον που δεν εχεις νετ, να ξεκινησεις το setup του αρχειου που κατεβασες και απλα να δωσεις το KEY.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΣΑ κατέβασα το αρχείο και ευχαρίστησα τον topic starter για την πρωτοβουλία του.

Την ΚΥ κατέβασα το κλειδί, με τη βοήθεια του link που έδωσε ο matrixx και σήμερα αποφάσισα να το εγκαταστήσω αλλά μόλις έτρεξα το exe μου έβγαλε μήνυμα ότι το αρχείο είναι κατεστραμμένο !!!

 

Έστειλα μήνυμα στην υποστήριξη του Ashampoo, με τα στοιχεία μου όπως είχαν καταγραφεί με τη διαδικασία του κλειδιού, και εξηγώντας το ιστορικό ζήτησα ένα link για να ξανακατεβάσω το αρχείο.

Απάντησαν προ ολίγου προτείνοντας να αγοράσω το Burning Studio 11 για $24,99 !!!

 

Υπάρχει κάποιο link για να το κατεβάσω ή μπορεί κάποιος να μετατρέψει σε zip το δικό του και κόβοντάς το σε κομμάτια των 5-6 MB να μου το στείλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εγω μολις ειχα κανει copy τον τιτλο του email που μου εστειλαν πριν λιγο. Μαζεψαν οι τυποι ποιος ξερει ποσα email accounts και ολο και καποιοι θα αγορασουν. (Αναμενομενο).

 

"2,499 units for USD 24.99 each - Burning Studio 11 from Ashampoo"

 

Δεν ειναι λοιπον "απαντηση" αυτο που σου εστειλαν.

 

 

ΥΓ. Καλα ρε παιδια πριν 3-4 μηνες εδιναν free το 11 και τωρα εδωσαν το 10; :confused:

 

http://www.pressbyte...-2012-giveaway/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΣΑ κατέβασα το αρχείο και ευχαρίστησα τον topic starter για την πρωτοβουλία του.

Την ΚΥ κατέβασα το κλειδί, με τη βοήθεια του link που έδωσε ο matrixx και σήμερα αποφάσισα να το εγκαταστήσω αλλά μόλις έτρεξα το exe μου έβγαλε μήνυμα ότι το αρχείο είναι κατεστραμμένο !!!

 

Έστειλα μήνυμα στην υποστήριξη του Ashampoo, με τα στοιχεία μου όπως είχαν καταγραφεί με τη διαδικασία του κλειδιού, και εξηγώντας το ιστορικό ζήτησα ένα link για να ξανακατεβάσω το αρχείο.

Απάντησαν προ ολίγου προτείνοντας να αγοράσω το Burning Studio 11 για !!!

 

Υπάρχει κάποιο link για να το κατεβάσω ή μπορεί κάποιος να μετατρέψει σε zip το δικό του και κόβοντάς το σε κομμάτια των 5-6 MB να μου το στείλει;

 

Ορίστε το link http://dl.dropbox.com/u/16222658/ashampoo_burning_studio_2012_10.0.15_10422.exe

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκρισή σου.

Χρειάστηκε τρεις προσπάθειες για κατέβασμα, αλλά τελικά τα κατάφερα και το άνοιξα για να δω ότι είναι ΟΚ.

Αύριο θα το εγκαταστήσω.

 

 

Edit 13.3.12

Το εγκατέστησα σήμερα στα Win7 64 που δουλεύω χωρίς σύνδεση στο internet, μου ζήτησε σύνδεση για activation, συνδέθηκα για 1' περίπου, το επικύρωσε και όλα ΟΚ.

 

Το μεσημέρι ήρθε απάντηση από την Ashampoo και μου έδωσε μια άλλη διεύθυνση για να το κατεβάσω !!!

Επεξ/σία από makfil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...