Προς το περιεχόμενο

Nikon Coolpix S8200 (16.1MP, 14x Optical Zoom, 3 inch LCD) - 147€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε αφορμή αυτή την αξιόλογη ανάρτηση του Polos, σκέφτηκα να καταθέσω την πρόσφατη εμπειρία μου από την αγορά μιας μηχανής Olympus e-pl1, με στόχο να βοηθήσω στην αγορά μηχανής, ώστε όσοι ενδιαφέρονται για αγορά μηχανής, να έχουν υπόψη και τις mirrorless 4/3 της Olympus (μοντέλα e-pl1, e-pl2, e-pl3, e-pm1 κλπ) που βγάζει σε δημοπρασία η Olympus.de στο e-bay.ie.

 

Οι μηχανές αναφέρονται ως manufacturer refurbished αλλά φαίνονται ως τελείως καινούργιες.

Πληροφορίες και τιμές για τις μηχανές μπορείτε να βρείτε παντού.

Αυτό που μπορώ να βεβαιώσω είναι ότι οι e-pl1 κλείνουν σε τιμές 170-185, οι e-pl2 σε 270-300κλπ, δηλαδή σε τιμές πολύ πιο φτηνές από τις προσφορές των καταστημάτων.

Έχουν 1 χρόνο εγγύηση και εν πάση περιπτώσει έρχονται από Olympus.de.

"Χτύπησα" μια e-pl1 πριν από 20 μέρες, την παρέλαβα πριν από 10 μέρες, μοιάζει τελείως καινούργια και ... προσπαθώ να την μάθω.

Επεξ/σία από makfil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ειδα τωρα το θεμα βλεπω τιμη πολυ μεγαλυτερη απο τα 147 και απο 3ο πωλητη (τελειωσαν απο το αμαζον?).

Παντως αν ισχυει/ισχυαν τα 147 ηταν μια πολυ καλη επιλογη, θεωρω πολυ καλυτερη απο την Ixus 310 του αλλου θεματος... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ειδα τωρα το θεμα βλεπω τιμη πολυ μεγαλυτερη απο τα 147 και απο 3ο πωλητη (τελειωσαν απο το αμαζον?).

Παντως αν ισχυει/ισχυαν τα 147 ηταν μια πολυ καλη επιλογη, θεωρω πολυ καλυτερη απο την Ixus 310 του αλλου θεματος... :rolleyes:

 

από τι φαίνεται εξαντλήθηκε από το amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...