Προς το περιεχόμενο

Panasonic P42UT30E Plasma 3D TV 42"


Marvellous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες. Ενδιαφερομαι να αγορασω για το δωματιο μου την εν λογω τηλεοραση και να αντικαταστησω σχεδον τελειως την 23αρα οθονη που εχω στο pc μου. Την βρηκα 520 απο καποιο καταστημα που θεωρω καλη τιμουλα. Εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο μεχρι 600 ευρω? Εψαχνα καποιο review για την εν λογο tv αλλα δεν βρηκα κατι φοβερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή είναι η tv αλλά δεν μπορείς να δουλεύεις μόνιμα σε 42αρα με το pc. Παιχνίδια και ταινίες μόνο.

 

Ναι θα συμφωνησω.. Καπως πρεπει να το βολεψω με τον χωρο και ναχω και την 23αρα για εργασιες. Αλλα για αρχη με νοιαζει αν αξιζει να προτιμησω αυτη αντι καποιας LED με 400-600 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω κρατησει και την 23αρα, γιατι οταν καθομαι στο μισο μετρο απο την οθονη, δεν θελω να κανω το κεφαλι μου σβουρες για να βλεπω!!! και εχω 32αρα TV, οχι 42"....!!!!

 

για να τις βολεψω και τις 2, "καρφωσα" την TV στον τοιχο, ακριβως πανω απο την 23αρα και βολευτηκα μια χαρα!!!

ετσι οταν θελω να δουλεψω στο πισι, καθομαι στην 23αρα στο γραφειο. οταν π.χ., θελω να βαλω ταινια, καθομαι πιο μακρια και βλεπω απο την TV!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...