Προς το περιεχόμενο

Philips Aquatouch AT890 Wet and Dry - 52€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια υπαρχει καποιος που την εχει παρει ειναι καλή? Εννοειτε ειναι καλυτερη απο αυτες ετσι??Link

Link

 

Επισης γραφει This product comes with a two-pin UK plug that is only suitable for two-pin UK electrical sockets, which are often found in bathrooms. A three-pin UK adaptor is necessary for use in standard UK three-pin electrical sockets.

 

εννοει την αγγλικη μπριζα η την δικια μας???Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αγγλια εχουν 2 τυπους μπριζας, την κλασσικη τους με δυο λεπτα μεταλικα μερη που ειναι αρκετα μακρια και του μπανιου που εχει 2 μικροτερα μεταλικα μερη που ειναι ακομα πιο κοντα.....

Γενικα σχεδον οτι και να παρεις απο Αγγλια χρειαζεσαι ανταπτορα (μερικα προιοντα ερχονται με ανταπτορες για ολη την ΕΕ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είναι η πρώτη μου ηλεκτρική ξυριστική μηχανή είμαι σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος. Δεν μπορώ να κάνω σύγκριση με άλλες γιατί ποτέ δεν είχα. Την έχω πάρει από black fridey του amazon £33.51 με το σκεπτικό να μην πάρω κάποια ακριβή και είναι πεταμένα λεφτά αν δεν κάνει δουλειά.

Στο ξύρισμα με αφρό πάντως δεν με ικανοποίησε ...αλλά μπορεί να φταίει .....και ο αφρός. Γενικά είναι πολύ καλή σε στεγνά γένια.

Α και δεν κάνει για ξύρισμα γάτας!! :confused:

 

 

Στην αγγλια εχουν 2 τυπους μπριζας, την κλασσικη τους με δυο λεπτα μεταλικα μερη που ειναι αρκετα μακρια και του μπανιου που εχει 2 μικροτερα μεταλικα μερη που ειναι ακομα πιο κοντα.....

Γενικα σχεδον οτι και να παρεις απο Αγγλια χρειαζεσαι ανταπτορα (μερικα προιοντα ερχονται με ανταπτορες για ολη την ΕΕ).

 

Αντάπτορας κάνει και τέτοιος Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...