Προς το περιεχόμενο

samsung 40


marvin007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι να αγοράσω 40άρα αλλά δεν ξέρω ποια ακριβώς. την 6000; την 6100; την 5500; ποια νομιζεται οτι οτι εχει τα ποιο πολλα +;

Επεξ/σία από marvin007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο ανεβαινει η σειρα τοσο καλυτερη. Σαφως ανεβαίνει και η αξια. Η 5500 απλη led 100Hz H 6000 ειναι 3d 200 Ηz Η 6100 τα ιδια αλλα ειναι και smart tv. Πρεπει να βαλεις ενα φρενο στα χρηματα και να ζυγίσεις τι θελεις και τι οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η 6100 με την 6000 είναι ίδιες σε όλα εκτός του ότι η 6100 έχει και smart tv ε? Δλδ και ποιότητα εικόνας κλπ τα ίδια?

Επειδη και γω ψάχνω ακριβώς τα ίδια (Samsung στις 40 ίντσες) μεταξύ αυτών είχα καταλήξει. Η 5500 (αν την πάρεις από mediamarkt) είναι 150Ε πιο κάτω από την 6100 και 80Ε από την 6000 αλλά είναι και 100Hz. Οπότε νομίζω ότι αξιζει αν τα χεις να πας στην 6000.

Τώρα για την 6100 νόμιζα ότι είναι καλύτερη από την 6000. Αν είναι ίδιες νομίζω η 6000 είναι η καλύτερη επιλογή στα 585Ε

 

edit:Τώρα είδα ότι στην 6000 σου δίνουν και 2 γυαλιά 3d δώρο οπότε αν και εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το 3d είναι καλή φάση γιατί θα μπορέσεις να δεις πως είναι κλπ. Και αυτά τα γυαλιά κοστίζουν κανα 40-50άρι το καθένα νομίζω.

Επεξ/σία από remalis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα D ειναι η τελευταια. Οσο μεγαλυτερος αριθμος τοσο μεγαλυτερη και πλουσιοτερη σειρα. Αν και θα βγει νεο line up συντομα. Ακριβως ποτε δεν ξερω. Μπες στο samsung.gr η στο εκαστοτε web site οποιας εταιριας σε ενδιαφερει. Τα λενε και τα εξηγουν αρκετα απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...