Προς το περιεχόμενο

Μειώνεται το ενδιαφέρον των developers για το Android


kosfil7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τώρα τελευταία είμαι πολύ ευχαριστημένος από το ανδοιδ κινητό μου.

 

Δεν κρασαρει οπως κρασαρε πριν, τα force close που κάνει άντε να δω ενα την ημερα (επειδη εχω σταματησει να το λειτουργω πολυ, να μη του δημιουργω προβληματα).

 

Και για να κολλήσει εντελώς το κινητό και να θέλει ρεσταρτ, πλέον μόνο μια φορά κάθε δυο μέρες θέλει ρεσταρτ, και μονο αμα το δουλέψω γρήγορα και παω να ανοίξω την μια εφαρμογή μετά την άλλη.

 

Αλλά πιστεύω και εγώ (όπως και ο euklidis) οτι αν επενδύσω λεφτά σε εφαρμογές ανδροιδ θα είναι μια καλή επένδυση!

 

 

Sorry μαν αλλα τι κανεις στο κινητο σου και τι κινητο εχεις; Εχω πανω απο μηνα να δω force close και πριν απο αυτο παλι ητα σπανιο. Το κινητο μου τωρα που μιλαμε εχει να κανει restart απο τοτε που του εβαλα ICS χωρις κανενα απολοιτως προβλημα. Τι κινητο εχεις παρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Sorry μαν αλλα τι κανεις στο κινητο σου και τι κινητο εχεις; Εχω πανω απο μηνα να δω force close και πριν απο αυτο παλι ητα σπανιο. Το κινητο μου τωρα που μιλαμε εχει να κανει restart απο τοτε που του εβαλα ICS χωρις κανενα απολοιτως προβλημα. Τι κινητο εχεις παρει;

 

htc explorer με froyo θα σου πει..

 

και εκεί ακριβώς χάνει η google. χίλια καλά μπορεί να χει το ελεύθερο λογισμικό, το ότι την παίρνει ο κάθε κινέζος και το βάζει στη βλακεία που φτιάχνει όμως απλά χαλάει την όλη εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

htc explorer με froyo θα σου πει..

 

και εκεί ακριβώς χάνει η google. χίλια καλά μπορεί να χει το ελεύθερο λογισμικό, το ότι την παίρνει ο κάθε κινέζος και το βάζει στη βλακεία που φτιάχνει όμως απλά χαλάει την όλη εικόνα.

 

Δεν εχει android mate. Αν δεις και τα post του ειναι στην αλλη οχθη fanboy μεχρι το κοκκαλο.Μαλλον θα του κολησε κανενας emulator :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει android mate. Αν δεις και τα post του ειναι στην αλλη οχθη fanboy μεχρι το κοκκαλο.Μαλλον θα του κολησε κανενας emulator :P

δε κανω πλακα για το κινητο εχω το motorola defy+ και πριν ειχα iphone 3G, 3Gs , 4 και αγορασα το defy μονο και μονο επειδη ειναι αθραυστο.

Τοσο αθραυστο που σκεφτομαι οτι αν το πεταξω απο το παραθυρο τσαμπα ο κοπος γιατι δε θα σπασει.

 

Εχω ipad2 γιαυτο να νομιζεις οτι ειμαι φανατικος του μηλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε κανω πλακα για το κινητο εχω το motorola defy+ και πριν ειχα iphone 3G, 3Gs , 4 και αγορασα το defy μονο και μονο επειδη ειναι αθραυστο.

Τοσο αθραυστο που σκεφτομαι οτι αν το πεταξω απο το παραθυρο τσαμπα ο κοπος γιατι δε θα σπασει.

 

Εχω ipad2 γιαυτο να νομιζεις οτι ειμαι φανατικος του μηλου

 

δεν απεχει και πολυ απ το explorer το defy παντως. αστειευομαι φιλε, απλα επειδη εχεις iphone 4 και ειναι λογικο να συγκρινεις οτι τηλ πιανεις με αυτο, θα πρεπει να πιασεις ενα android αντιστοιχο του iphone 4 για να κρινεις το λειτουργικο.

αν δεις αυτο ακριβως λεω πιο πανω οτι ειναι το μεγαλο μειονεκτημα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε κανω πλακα για το κινητο εχω το motorola defy+ και πριν ειχα iphone 3G, 3Gs , 4 και αγορασα το defy μονο και μονο επειδη ειναι αθραυστο.

Τοσο αθραυστο που σκεφτομαι οτι αν το πεταξω απο το παραθυρο τσαμπα ο κοπος γιατι δε θα σπασει.

 

Εχω ipad2 γιαυτο να νομιζεις οτι ειμαι φανατικος του μηλου

 

Αν οντως το εχεις δοκιμασε να περασεις μια CM ;) γιατι αυτο το κινητο δεν ειναι και οτι πιο δυνατο και σερνεται, ειναι και η υλοποιηση της ΜΟΤΟ που το κανει πιο αργο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...