Προς το περιεχόμενο

Νέες πληροφορίες και διαρροή φωτογραφίας του Samsung Galaxy S III


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χμμμ αυτή φαίνεται ποιο αληθινή' date=' να ναι αυτό άραγε;

 

[/quote']

Εμένα πάλι, να έχει το "samsung" στο κάτω μέρος και να τρώει χωρο εκεί, μου φαίνεται εντελώς απίθανο. Sgs2 με λίγο photoshop μου φέρνει αυτό..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αργή κίνηση επιτυγχάνεται με περισσότερα frames αν δεν κάνω λάθος...

Σωστά. Τραβάς με 120fps πχ και τα προβάλεις σε 25fps. Έτσι φαίνεται να πηγα΄νει πιο αργά. Στο lg viewty μου που είχα μερικά φεγγάρια γινόταν, αλλά δε τραβούσε ήχο παράλληλα.

 

Εμένα πάλι, να έχει το "samsung" στο κάτω μέρος και να τρώει χωρο εκεί, μου φαίνεται εντελώς απίθανο. Sgs2 με λίγο photoshop μου φέρνει αυτό..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Κι εγώ συμφωνώ. Βασικά για 4,6 ίντσες δε μπορώ να φανταστώ καλύτερη υλοποίηση και σχέδιο απο το nexus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν πιστευω πως θα εχει hard πληκτρα, δεν εχει νοημα ουτε λογω ics ουτε λογω διαστασεων (που αποδεδειγμενα το nexus αξιοποιει τελεια).

Απο κει και περα διαβασα καπου για ceramic casing. Αν ισχυει αυτο δεν μπορω να καταλαβω πως θα δεν θα μετατρεπεται σε κομματακια αν πεσει.

Βεβαια εχουν ακουστει πολλα (μεχρι και 3D οθονη), οποτε ειμαι επιφυλακτικος προς το παρον.

 

Παντως αν και ευχαριστημενος με το GN μου, με βλεπω να το τσεκαρω ετσι κι αλλιως :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αργή κίνηση επιτυγχάνεται με περισσότερα frames αν δεν κάνω λάθος...

 

 

Σωστά. Τραβάς με 120fps πχ και τα προβάλεις σε 25fps. Έτσι φαίνεται να πηγα΄νει πιο αργά. Στο lg viewty μου που είχα μερικά φεγγάρια γινόταν, αλλά δε τραβούσε ήχο παράλληλα.

 

ε, χαιρω πολυ.. χαιροπουλος. Εγγραφη σε αργη κινηση, δε νομιζω να κανει, ομως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως στο sgs2 πολλοι έχουν 7 εικονίδια στο dock.. :)

Ισχύει, εννοούσα εργοστασιακές ρυθμίσεις.

 

 

χμμμ αυτή φαίνεται ποιο αληθινή, να ναι αυτό άραγε;

Δε νομίζω γιατί βλέπω μεγάλο περιθώριο γύρω από την οθόνη, η οποία σύμφωνα με φήμες θα είναι edge-to-edge!

 

Η τέλεια φήμη (ελπίζω να μην το έχει αναφέρει κανείς άλλος): Το sg3 θα μπορεί να «τρέχει» ταυτόχρονα δύο διαφορετικές εκδόσεις Android. :lol: src

Τα σχόλια δικά σας!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει, εννοούσα εργοστασιακές ρυθμίσεις.

 

 

Δε νομίζω γιατί βλέπω μεγάλο περιθώριο γύρω από την οθόνη, η οποία σύμφωνα με φήμες θα είναι edge-to-edge!

 

Η τέλεια φήμη (ελπίζω να μην το έχει αναφέρει κανείς άλλος): Το sg3 θα μπορεί να «τρέχει» ταυτόχρονα δύο διαφορετικές εκδόσεις Android. :lol: src

Τα σχόλια δικά σας!! :-D

 

Ποιος ο λογος να τρεχει 2 android ταυτοχρονα;

 

Δεν πιστευω πως θα εχει hard πληκτρα, δεν εχει νοημα ουτε λογω ics ουτε λογω διαστασεων (που αποδεδειγμενα το nexus αξιοποιει τελεια).

Απο κει και περα διαβασα καπου για ceramic casing. Αν ισχυει αυτο δεν μπορω να καταλαβω πως θα δεν θα μετατρεπεται σε κομματακια αν πεσει.

Βεβαια εχουν ακουστει πολλα (μεχρι και 3D οθονη), οποτε ειμαι επιφυλακτικος προς το παρον.

 

Παντως αν και ευχαριστημενος με το GN μου, με βλεπω να το τσεκαρω ετσι κι αλλιως :-)

 

Κεραμικη δε σημαινει κεραμυδι. Ειναι υλικο που παιζει σε ολες τις νεες κουζινες, ακομα και στα φρενα της Μercedes SLR και ειναι παραπ ολυ ελαφρυ και παρα πολυ ανθεκτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις βγει το sgs3, έχει να πέσει θάψιμο.. Έχουν βγει τοσες φήμες, που οσο και καλο να ειναι θα απογοητεύσει κάποιους..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

 

Ηθελα να ρωτησω' date=' το sg2 αξιζει ή ειναι χάλια?[/quote']

Χαλιά, μαυρα χάλια..

:)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.globalmob...winners2012.php

 

Ριξε μια ματια στην κατηγορια "Best smartphone"

 

Και σκεψου οτι ειναι κινητο ενος χρονου και ακομα δεν το εχει ξεπερασει επισημα καποια συσκευη που να κυκλοφορει στα καταστηματα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τα καλά του, έχει και τα κακά του. Θέμα γούστου και ποιά πλατφόρμα προτιμάς. Αν γουστάρεις πιο γκλαμουρ κινητό με καλύτερες εφαρμογές, gaming και φυσικά, έχεις λεφτά να σκάσεις, θα πάρεις 4s. Σε android, πάντως, είναι ακόμα η καλύτερη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ο λογος να τρεχει 2 android ταυτοχρονα;

Έχω την εντύπωση...κανένας! :rolleyes:

 

Μόλις βγει το sgs3, έχει να πέσει θάψιμο.. Έχουν βγει τοσες φήμες, που οσο και καλο να ειναι θα απογοητεύσει κάποιους..

Το σημαντικό είναι να βγει! :P Πάντως αν έχει επεξεργαστή 1.5GHz , κάμερα 12άρα και μπαταρία στα 2250 που διάβασα σήμερα, είναι λόγοι για να ΜΗΝ το «θάψουν»! Εκτός, βέβαια, αν έχουν...άλλοphone! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...