Προς το περιεχόμενο

SanDisk Cruzer 32GB - 17€


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Test Program - Read MB/sec - Write MB/sec

Check Flash Logical - 18.45 - 4.70

Check Flash Temporary - 18.50 - 4.52

 

Average Read & Write - 18.48 - 4.61

 

http://www.hotukdeals.com/deals/sandisk-cruzer-edge-32gb-usb-flash-drive-13-99-including-secure-access-play-com-1173217

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το αναλυτικό κατάλογο με ταχύτητες από διάφορα USB (http://usbspeed.nirsoft.net/?g=32gb) έχει write ~5 MB/s και read 19 MB/s.

 

 

με αυτο το site δεν εχω καταλαβει πως βρισκεις για ποιο usb προκειται πριν το αγορασεις αφου μπορει να εχει παρα πολλα στην ιδια μαρκα και μεγεθος και να εχουν τεραστιες διαφορες στην ταχυτητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτο το site δεν εχω καταλαβει πως βρισκεις για ποιο usb προκειται πριν το αγορασεις αφου μπορει να εχει παρα πολλα στην ιδια μαρκα και μεγεθος και να εχουν τεραστιες διαφορες στην ταχυτητα;

 

Τα αποτελέσματα γίνονται upload από χρήστες με βάση το tool που δίνουνε. Λόγω διαφορών στα μηχανήματα και λειτουργικά που τρέχει ο καθένας βγάζουν διαφορετικά αποτελεσματα. Επίσης πολλά μοντέλα έχουν ίδιο εμπορικό όνομα αλλά έχουν διαφορετικο controller ή flash (διαφορετικά VID/PID).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αποτελέσματα γίνονται upload από χρήστες με βάση το tool που δίνουνε. Λόγω διαφορών στα μηχανήματα και λειτουργικά που τρέχει ο καθένας βγάζουν διαφορετικά αποτελεσματα. Επίσης πολλά μοντέλα έχουν ίδιο εμπορικό όνομα αλλά έχουν διαφορετικο controller ή flash (διαφορετικά VID/PID).

 

Ναι το θεμα ομως ειναι οτι πριν το παρεις στα χερια σου δεν γνωριζεις για ποιο προκειται. Πχ. τι να κανω το συγκεκριμενο αν υπαρχουν μετρησεις στο site με ταχυτητες πχ. απο 4 εως 20 MB/s και εμενα μου ειναι το αργο; Θελω να πω οτι το συγκεκριμενο site δεν ειναι και πολυ χρησιμο ή τουλαχιστον εγω δεν εχω βρει ακομα τη χρησιμοτητα του εκτος και αν ολες οι μετρησεις σε ενα στικακι ειναι ιδιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...