Προς το περιεχόμενο

Τα νέα κανάλια της ΕΡΤ


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά. Είχα μάθει πριν καιρό οτι το sinespor & prisma θα αντικατασταθουν με το bbc και ένα άλλο γερμανικό. Τώρα όμως δεν τα πιάνω αυτά τα κανάλια στα ψηφιακά ενώ κάποιοι άλλοι πιάνουν bbc και το άλλο στα ψηφιακά. Ξέρετε σε ποια μπάντα είναι αυτα τα κανάλια ??? Έχω και άλλη μια ερώτηση. Σε αυτα τα κανάλια (??) θα δείχνουν και απο το πρόγραμμα του Euronews & TV5EUROPE. Τι ώρες θα δειχνουν το πρόγραμμα του καθε καναλιού. Άμα έχετε κάπιο Link να μπω και να έχει απαντήσεις στα ερωτήματά μου καλοδεχούμενο.

 

 

Ευχαριστώ παιδιά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα δεν εμφανίζονται καν παρά το ψάξιμ οπου έκανα. Λες και έχουν καταργηθεί και δεν υπάρχουν πλέον. Μπορείτε να μου πείτε σε ποια μπάντα τα πιάνετε ??

 

Ψάχνω στην μπάντα 61 που ηταν το σινεσπορ αλλά δεν μου βγάζει τίποτα. Μου λεει δεν εχει σημα και κατι τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα δεν εμφανίζονται καν παρά το ψάξιμ οπου έκανα. Λες και έχουν καταργηθεί και δεν υπάρχουν πλέον. Μπορείτε να μου πείτε σε ποια μπάντα τα πιάνετε ??

 

Ψάχνω στην μπάντα 61 που ηταν το σινεσπορ αλλά δεν μου βγάζει τίποτα. Μου λεει δεν εχει σημα και κατι τετοια.

 

Φιλε βαλτο στο αυτοματο και θα στα βρει μονο του μην αγχωνεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να μπουν και άλλα ξένα κανάλια.

Πάντως και σε εμένα η αλλαγή έγινε αυτόματα.

Στην αρχή νόμισα ότι χάθηκε το ΕΡΤ HD, αλλά απλώς είχε αλλάξει θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήθελα να ξερα γιατί δεν βάζουν το bbc hd και τα υπόλοιπα σε hd?

Πάντως το ιδανικότερο που θα μπορούσαν να κάνουν είναι να τα συνεχίσουν αυτά που έκλεισαν και να προσθέσουν τα ξένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...