Προς το περιεχόμενο

Stand-Up Comedy Shows


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14-Episode Fourth Season of FX’s Emmy® Award Winning Comedy Series Louie Premieres on Monday, May 5
 
FX Will Air Two All-New Episodes for Seven Consecutive Weeks Mondays at 10 and 10:30 PM ET/PT Through June 16

 

 

Rejoice my friends.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες πήγα για πρώτη φορά σε live stand up show. 

Δεν θα μπορούσε να είναι χειρότερα. Πολύ κακό stand up για τα γούστα μου.

Ήταν κάτι Ιρλανδοί και ένας Ολλανδός. Ξεχώρισε λίγο η hostess ή οποία ήταν Ελληνίδα που γεννήθηκε Ολλανδία, αλλά γέλασα μαζί της επειδή έκανε κάποια αστεία που αφορούσαν την Ελλάδα και μπόρεσα να νιώσω το feeling. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αναμφίβολα, αν και δεν ξέρω κάποιον. Αν δώσεις κάποιο λινκ με βίντεο θα το εκτιμήσω ιδιαίτερα. 

 

[ο Λάμπρος Φισφής, στα βιντεάκια που είδα, δεν έχει κάποια πραγματικά πρωτοτυπη ιδέα, αλλά δουλεμένα αστεία. Χαμο-Γέλασα 2-3 φορές.]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά είχα ακούσει κάποια κειμενα του, δεν μου αρέσαν.

Αλλά αυτά που εγιναν upload τωρα τελευταία μου άρεσαν πολύ.

Περίμενα να τα βγάλει όλα απο την παράσταση του για να την ποστάρω ολόκληρη, αλλα μιας και εκανες την αρχή με το teaser ποστάρω τα 2 πρώτα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αλήθεια πάντως ότι το ελληνικό stand up δεν εχει να δείξει παρα πολλά. Δεν βοηθάει και η γλώσσα. Για μενα ο χειρότερος ειναι ο Σίλας Σεραφειμ. Δεν εχω κανει ουτε μισο ''χαχ'' μια φορα απο τα βιντεάκια που έχω δει ανεβασμένα απο show του. Ουτε μια γκριμάτσα ρε, τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε live που τον έχω δεί ήταν ψιλοκαλός πάντως. Αλλα ναι γενικά ισχύει αυτο που λες, έχω πάει σε πολλά ελληνικά standup, και εχω δεί απ'όλα - από αθλιους μέχρι αρκετά καλους, αλλα ευτυχώς η πλειοψηφία ήταν άνω του μετρίου θα έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προάλλες είδα τον Αλέξανδρο Τσουβελα, με τον Θανάση και Κώστα Παπαγεωργίου και ενώ δεν είμαστε πολύ φαν του αθλήματος (κοινώς δε γελάμε με λαλακίες) λυθήκαμε στα γέλια. Πραγματικά ξαναπάω άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...