Προς το περιεχόμενο

32" Led για PC Montior


pmakr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LG 32LV4500

ή

Panasonic TX-L32E30E LED

 

Δεν μπορώ να αποφασίσω και δεν βρίσκω reviews στο internet ...

 

Απο κοντά που τις είδα και τις δύο καλέ φάνηκαν

 

Επίσης από καμμένα pixel δεν ξέρω τι παίζει. Ο πωλητής μου είπε 0 για την LG 3 για την Panasonic αλλά γραμμένο δεν το βλέπω πουθενά

 

Εσείς τί λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα. Είναι πολλές οι 32 ίντσες για μόνιμη χρήση pc monitor και δεν θα την παλέψεις. Αν τώρα την θέλεις για περιστασιακή χρήση, αλλάζει το πράγμα και τις συγκρίνεις καθαρά σαν τηλεοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρησιμοποιω max+autocad επίσης. Στις 24 μου φαίνονται μικρα

 

καλυτερα να παρεις ενα monitor μεγαλυτερο, αλλα -το βασικοτερο- με υψηλοτερη αναλυση!

 

το να εχεις ενα 24αρι 1080p ή ενα 32" παλι 1080p, η μονη διαφορα ειναι ο,τι θα βλεπεις ακριβως τα ιδια πραματα, μεγαλυτερα. αν θες αυτο, οκ!

 

αλλα αν θες να "χωρεσεις" περισσοτερη πληροφορια στο ιδιο μονιτορ, τοτε πρεπει να πας σε υψηλοτερη αναλυση. δλδ 2560χ1600 η κατι αντιστοιχο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι 1920χ1080 δουλευω απλώς θελω να τα βλεπω μεγαλυτερα. Έχω ενα kvm dsub και με περιορίζει στην ανάλυση δεν μπορω να βαλω 2560χ1600 δεν την υποστηριζει αλλά δεν με βολεύει κιολας

 

μπορειτε να δειτε τα χαρακτηρηστικα απο τα παραπανω μονιτορ να μου πειτε τι να διαλέξω γιατι δεν ξέρω.

 

To panasonic λεει ότι είναι IPS. To LG δε λέει τιποτα αλλά μαλλον ειναι κι αυτό. Από κοντά που το ειδα μπορούσες να δεις την οθόνη απο ολες τις γωνιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι 1920χ1080 δουλευω απλώς θελω να τα βλεπω μεγαλυτερα. Έχω ενα kvm dsub και με περιορίζει στην ανάλυση δεν μπορω να βαλω 2560χ1600 δεν την υποστηριζει αλλά δεν με βολεύει κιολας

 

μπορειτε να δειτε τα χαρακτηρηστικα απο τα παραπανω μονιτορ να μου πειτε τι να διαλέξω γιατι δεν ξέρω.

 

To panasonic λεει ότι είναι IPS. To LG δε λέει τιποτα αλλά μαλλον ειναι κι αυτό. Από κοντά που το ειδα μπορούσες να δεις την οθόνη απο ολες τις γωνιες

 

εχεις αναλυση 1920Χ1080 με dsub συνδεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...