Προς το περιεχόμενο

Ανανέωση χρόνου καρτοκινητού Cosmote


Haldol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω καθόλου λεφτά στο χέρι. Το ATM της Citibank στο κέντρο είναι μαντρωμένο, λόγω των επεισοδίων το πρωί. Άρα no ανάληψη. Επίσης δε θυμάμαι PIN από πιστωτικές, άρα no λεφτά και από άλλο ATM.

 

Φυσικά μπορώ να τραβήξω λεφτά από PayPal / Skrill ή online χρέωση πιστωτικής.

 

Άρα; Πως μπορώ να βάλω λίγα λεφτά στο καρτοκινητό; Υπάρχει κάποια online υπηρεσία; Πιο παλιά χρησιμοποιούσα το EasyPay της Πειραιώς, αλλά πριν καιρό κατήργησαν τη δυνατότητα να κάνεις ανανέωση χρόνου από αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ

 

Αλλιώς Ανανέωση Χρόνου Ομιλίας κάτω κάτω που λέει αν έχεις λογαριασμούς σε Τράπεζες.

 

Ισχύουν και σε CosmoΚάρτα και σε What's up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας στο ΓΕΡΜΑΝΟ ή σε καποιο καταστημα της COSMOTE, πληρωνεις με πιστωτικη και σου φορτωνουν τις μοναδες στο κινητο σου.

Τοσο απλα!

 

Τόσο απλά, αλλά το θέμα το έβαλα Κυριακή. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Παιδια καλησπερα να ρωτησω αν κανω ανανεωση χρονου ομιλιας cosmote απο paypal 10Ε θα παρω το δωρο 500mb internet; ή πρεπει να παω μονο απο το καταστημα;  επισης εχει και αλλες χρεωσεις μεσω paypal η ανανεωση;  ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρεωσεις αλλες δεν εχει,παλαιοτερα μου εδινε τα 500mb ειτε σε ανανεωση με πιστωτικη ειτε με πειπαλ,πλεον δεν τα δινει δεν ξερω γιατι

Μάλιστα άρα να μην βάλω από την κάρτα τότε, γιατί έλεγα μην τρέχω μέχρι το κατάστημα τόση ανηφόρα, άλλα θα πάω από το κατάστημα τότε να βάλω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια γνωστη ηλικιωμενη που εχει καρτοκινητο και δεν καταλαβαινει πολλα. Υπαρχει καμια μεθοδος για αυτοματη χρεωση 5-10 ευρω ανα τριμηνο; Για να μην χασει το νουμερο της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...