Προς το περιεχόμενο

HTC Legend - Ασημί


Veltiwths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεις το Motorola Fire XT απο κοντα θα καταλαβεις οτι η ποιοτητα κατασκευης του ειναι τελειως πλαστικουρια.

εδω συμφωνουμε απολυτα..

το legend το ειχε ο πατερας μου πριν κατι χρονια και θυμαμαι πολυ καλη κατασκευη

αλλα οντως..πολυ παλιο μοντελο..δεν αξιζει 150 ευρω για ενα εκθεσιακο κομματι..θα δωσεις ακομη ενα 12-15ευρω για να παρεις μια original battery γιατι αυτη θα χει λιωσει ως εκθεσιακο display.. με λιγα ακομη χρηματα μεταφερεσαι αυτοματα σε πολυ καλυτερες επιλογες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το HTC Legend κυκλοφορησε τον Μαρτιο 2010 συμφωνα με το http://www.gsmarena.com/htc_legend-3141.php αρα δεν ειναι τοσο αρχαιο. Για 150Ε ειναι τιμια προσφορα αναλογικα με το τι μπορεις να βρεις στον ανταγωνισμο δηλαδη τι αλλη συσκευη μπορεις να αγορασεις με αυτα τα λεφτα -τουλαχιστον συμφωνα με την γνωμη μου. Αναφορικα με το εκθεσιακο συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα νομιζω οτι οταν το εβγαλαν σε προσφορα ειχαν και σφραγισμενα κομματια απλα στο τελος εμειναν μονο τα εκθεσιακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακριβεια, στην Ελλαδα ηρθε αργοετερα, κατα το Καλοκαιρι αν θυμαμαι καλα και μαλιστα σε περιορισμενα τεμαχια

 

Το οτι ειναι εκθεσιακο ειναι οντως αρνητικο, αλλα εαν εχει πληρη εγγυηση απο την ημερομηνια αγορας και δεν εχει καθολου εξωτερικες φθορες, εμενα δεν θα με χαλουσε προσωπικα

 

Η μπαταρια σε καθε smartphone ειναι μικρη ετσι και αλλιως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακριβεια, στην Ελλαδα ηρθε αργοετερα, κατα το Καλοκαιρι αν θυμαμαι καλα και μαλιστα σε περιορισμενα τεμαχια

 

Το οτι ειναι εκθεσιακο ειναι οντως αρνητικο, αλλα εαν εχει πληρη εγγυηση απο την ημερομηνια αγορας και δεν εχει καθολου εξωτερικες φθορες, εμενα δεν θα με χαλουσε προσωπικα

 

Η μπαταρια σε καθε smartphone ειναι μικρη ετσι και αλλιως :P

το οτι η μπαταρια σε καθε smartphone "ειναι μικρη ετσι κι αλλιως" ειναι ενας λογος παραπανω για να την θελεις οσο περισσοτερο προσεγμενη γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι η μπαταρια σε καθε smartphone "ειναι μικρη ετσι κι αλλιως" ειναι ενας λογος παραπανω για να την θελεις οσο περισσοτερο προσεγμενη γινεται

 

Δεν διαφωνω αδερφε, αλλα εαν μπορω να παρω φθινοτερα την συσκευη, δεν θα με πειραξει τοσο γιατι με 5 ευρω παιρνω μια καινουρια απο το ebay και τελιωσε η υποθεση :-D

 

Αυτη ομως ειναι η δικη μου αποψη και το πως εγω σκεφτομαι.Δεν νομιζω να εχει νοημα το να διαφωνησουμε επι τουτου, ετσι δεν ειναι? ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαταρια σε καθε smartphone ειναι μικρη ετσι και αλλιως :P

 

Μπορείς να εξαιρέσεις το Νόκια Χ7, το οποίο μετά από αναβάθμιση από Anna σε Belle, μου δινει 4-6 μέρες αυτονομία (χωρίς σερφάρισμα, μόνο ομιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...