Προς το περιεχόμενο

Χτίσιμο PC Έως 1600 ευρώ


Commander xXx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 παω στα 19 αλλα ειμαι ανεργος και σπουδαζω και γιαυτο θα το αναλαβει ο πατερας μου το pc!!!

Καλά δεν το λέω σχετικά με το ότι θα το πληρώσουν οι γονείς σου...

 

Νομίζω ότι το θέμα μας είναι πώς είναι πολύ νωρίς για να δείς hardware αφού δεν μιλάμε για άμεση αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν το λέω σχετικά με το ότι θα το πληρώσουν οι γονείς σου...

 

Νομίζω ότι το θέμα μας είναι πώς είναι πολύ νωρίς για να δείς hardware αφού δεν μιλάμε για άμεση αγορά!

Ναι οντως

Ε φιλε ακυρο για την ηλικια ο μ*****ς ο φιλος μου απο δω κανει χαζομαρες εγω ειμαι 15,5 και εχω ενα μαθητικο νετβοοκ και μου τα εχει σπασει τα νευρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα γίνουν και μεγάλες αλλαγές. Αντι αυτό το πακέτο cpu mobo θα πας σε i5 3570 και Z77 mobo. Eπίσης μπορεί να σε συμφέρει από κάρτα γραφικών κάποια από τις καινούριες nvidia. Όντως έιναι νωρίς βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα γίνουν και μεγάλες αλλαγές. Αντι αυτό το πακέτο cpu mobo θα πας σε i5 3570 και Z77 mobo. Eπίσης μπορεί να σε συμφέρει από κάρτα γραφικών κάποια από τις καινούριες nvidia. Όντως έιναι νωρίς βέβαια.

Ναι οντως το εψαξα νωρις αλλα δν παει αλλο με το νετβοοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως

Ε φιλε ακυρο για την ηλικια ο μ*****ς ο φιλος μου απο δω κανει χαζομαρες εγω ειμαι 15,5 και εχω ενα μαθητικο νετβοοκ και μου τα εχει σπασει τα νευρα!!!

Ναι όμως υπάρχουν άτομα που ασχολήθηκαν να σου κάνουν μια σύνθεση και να σου πουν 2-3 πράγματα,αμα είναι να παίζουμε χαιρετίσματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όμως υπάρχουν άτομα που ασχολήθηκαν να σου κάνουν μια σύνθεση και να σου πουν 2-3 πράγματα,αμα είναι να παίζουμε χαιρετίσματα!

Ναι το ξερω και το εκτιμω αλλα δεν ειναι απολυτα σιγουρο το ποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

:confused: :confused:

 

Υπάρχουν τέτοια κουτιά αλλά λέγονται θήκες laptop. Δεν υπάρχει κουτί desktop που να μην δέχεται 3.5 δίσκο τα τελευταία 20 χρόνια.

 

οκ τότε sorry νόμιζα πως κάποια ακόμα δεν δέχονται 3.5

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δλδ υπάρχει κινητό που συνδέεται στο internet και δεν έχει ελληνικά?

 

 

 

Τεσπα, όταν λες χακινγκ, τι έχεις στο μυαλο σου?

BACKTRACK... Σπαω κωδικους, φτιαχνω DDOs φτιαχνω trojans καταστρεφω σερβερς... Γενικα παρα πολλα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα πάρεις κάτι που δεν ξέρεις πώς λειτουργεί για να κάνεις κάτι που δεν ξέρεις που χρησιμεύει. Οκ, εγώ καλύφθηκα.

 

Αν θέλεις τη συμβουλή μου: Λιγότερες αμερικάνικες ταινίες με hackers, πράκτορες κτλ, λιγότερα video games και περισσότερα λογοτεχνικά βιβλία. Θα φτιάξει και η γραφή σου, θα ανοίξει και το μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα πάρεις κάτι που δεν ξέρεις πώς λειτουργεί για να κάνεις κάτι που δεν ξέρεις που χρησιμεύει. Οκ, εγώ καλύφθηκα.

 

Αν θέλεις τη συμβουλή μου: Λιγότερες αμερικάνικες ταινίες με hackers, πράκτορες κτλ, λιγότερα video games και περισσότερα λογοτεχνικά βιβλία. Θα φτιάξει και η γραφή σου, θα ανοίξει και το μυαλό.

Θα παρω κατι που ξερω πως λέιτουργει για να κανω κατι που δεν ξερω που χρησιμευει αλλα μισω τα βιβλια διαβαζω e-books

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...