Προς το περιεχόμενο

HTC evo 3D 329 @eshop.gr και αλλου λιγο παραπανω - ξεστοκαρισμα.


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Οποιος δεν το προλαβε απο το amazon στα 283 ή μετα στα 259 και το θελει βγηκε χθες στα 329 στα crazy sundays. (η χαμηλοτερη τιμη που εχει παιξει Ελλαδα ηταν πριν 3 μηνες στα 350 στο πλαισιο οπου εφυγαν τα κομματια σε 5-10 μερες, μικροτερα μαγαζια το πουλανε στα 330κατι, αλλα δεν ξερω τι παιζει απο αξιοπιστια εκει)

 

http://www.e-shop.gr...EL.001142&sid=1

 

TEL.001142.jpg

 

Δεν εχει ανοιξει ακομα θεμα, οποτε ειπα να το κανω εγω, μπας και προλαβει καποιος φιλος απο εδω. (προσωπικα μαλλον δεν θα ψωνιζα πλεον κατι απο εκει, αλλα οποιος ειναι ευχαριστημενος μπορει να το κανει).

 

Edit: http://www.skroutz.g...HTC-Evo-3D.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος δεν το προλαβε απο το amazon στα 283 ή μετα στα 259 και το θελει βγηκε χθες στα 329 στα crazy sundays. (η χαμηλοτερη τιμη που εχει παιξει Ελλαδα ηταν πριν 3 μηνες στα 350 στο πλαισιο οπου εφυγαν τα κομματια σε 5-10 μερες, μικροτερα μαγαζια το πουλανε στα 330κατι, αλλα δεν ξερω τι παιζει απο αξιοπιστια εκει)

 

Δεν εχει ανοιξει ακομα θεμα, οποτε ειπα να το κανω εγω, μπας και προλαβει καποιος φιλος απο εδω. (προσωπικα μαλλον δεν θα ψωνιζα πλεον κατι απο εκει, αλλα οποιος ειναι ευχαριστημενος μπορει να το κανει). 

 

Mια που το eshop ειναι αξιοπιστο ε?:D

 

Και btw πως το αποκαλουμε προσφορα οταν παιζει σε φθηνοτερη τιμη σε τσεκαρισμενο καταστημα εντος Ελλαδος? Kαι ετοιμοπαραδοτο μαλιστα:

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/99d6575331f6409db1c8f3ddaf934275/productinfo.aspx

 

Ιδου και απο αλλο τσεκαρισμενο ελληνικο μαγαζι με δωρεαν εξοδα αποστολης

http://www.digital-master.gr/el-gr/Products.aspx?ElementID=5ed27640-facb-4bae-834d-be165410f030

 

Αν αυτο του eshop ειναι προσφορα, τοτε εγω ειμαι διαστημανθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Mια που το eshop ειναι αξιοπιστο ε?:D

Η απαντηση ειναι στην τελευταια γραμμη του quote που εχεις κανει. :P

 

Και btw πως το αποκαλουμε προσφορα οταν παιζει σε φθηνοτερη τιμη σε καταστημα εντος Ελλαδος?

 

http://www.birdphone...roductinfo.aspx

Μια μια τις γραφεις τις αποριες σου. :P

 

 

Αναφερεις λοιπον πραγματα που ηδη εχω πει. ("330κατι")

 

1ον λοιπον δεν ειναι φτηνοτερο, αφου στο bird ειναι απο 331 με μεταφορικα και αντικαταβολη (341 ο δευτερος και 345 ο τριτος), και

 

2ον οπως ειπα για καποιους το eshop μπορει να ειναι πιο αξιοπιστο και πιο βολικο (eshop points αν κατι δνε παει καλα, η δεν ξερω ποιον αλλον λογω μπορει να εχει καποιος που τον κανει να το προτιμα).

 

Για καποιον μπορει να ειναι καλη η πληροφοριση αυτη, για οποιον δεν κανει, μπορει απλα να την αγνοησει (οπως θα εκανα και εγω).

 

Το τηλεφωνο λοιπον ειναι σε προσφορα καθως ξεστοκαρει η μαμα HTC, ειναι ενα τηλεφωνο που πριν 8 μηνες ειχε 700 ευρω, (και στο αμαζον μεχρι πριν 1.5 μηνα ειχε 500+ ευρω) μονο προσφορα αποτελει πλεον η τιμη του απο οποιο μαγαζι και αν προερχεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ, το point μου ειναι οτι δεν προκειται περι προσφορας.&- Η τιμη που το δινει το eshop ειναι νορμαλ και ιδια με αυτη που το δινουν αλλα τοσα μαγαζια.

 

Κανει που κανει πατεντες το eshop και βγαζει στο crazy sundays κινητα σε νορμαλ τιμη βαφτιζοντας τα προσφορα και αντι να το κραζουμε βοηθουμε την παραπλανητικη του διαφημιση.

 

 

1ον λοιπον δεν ειναι φτηνοτερο, αφου στο bird ειναι απο 331 με μεταφορικα και αντικαταβολη (341 ο δευτερος και 345 ο τριτος), και

 

Τι λες? Καταρχην το birdphone βρισκεται εντος Αθηνας, μπορουν οι περισσοτεροι να πανε να το παραλαβουν στα 322 ευρω JUST και ετοιμοπαραδοτο. Και σπιτι να στο στειλουν παει 6ευρω η επιβαρυνση = 328, παλι πιο φθηνο απο την "προσφορα" του eshop δηλαδη :devil:

 

Το αλλο λινκ που δινω στα 331 απο το digital master στελνει δωρεαν αντικαταβολη σε ολη την Ελλαδα, so που ανακαλυψες εσυ τα 341?

 

Και υπαρχουν πολλα μαγαζια γνωστα που το δινουν στα 330-332 ευρω, χωρις καν να ψαξω εξοδα αποστολης κλπ.

 

 

Οχι αλλη παραπλανηση απο το eshop please δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κανει που κανει πατεντες το eshop και βγαζει στο crazy sundays κινητα σε νορμαλ τιμη και ΟΧΙ τιμη προσφορας, αντι να το κραζουμε το βοηθαμε κιολας διαφημιζοντας το ως προσφορα.

 

[Ξαναλεω οτι η τιμη δεν ειναι νορμαλ, καθε αλλο. Νορμαλ για την στιγμη ειναι, οποιο προλαβει ομως.]

 

Φιλε μου λιγο να με ειχες παρακολουθησει θα ηξερες οτι ειμαι απο αυτους που το κραζουν (και οχι μονο αυτο) και γι αυτον τον λογο θα βρεις επιθεσεις εναντιων μου σε αλλα θεματα για προσφορες του μαγαζιου εδω μεσα απο διαφορους τυπακους. :-)

 

 

Επειδη το εχω το τηλεφωνο (αμαζον) και κενταει ανοιξα το θεμα.

 

 

 

 

Edit για το edit σου.

 

 

2ος και 3ος στο skroytz μεγαλε.

 

Εχει και αντικαταβολη το bird 3 ευρω.

 

Δεν συνεχιζω αυτο το παιχνιδι του λερωματος. Οτι ηταν να πω το ειπα, αν γουσταρεις κανε αναφορα το θεμα να  σβηστει. Χ3στηκα αν το θες ετσι, εγω το κινητο το εχω (ε, μααααα, Κυριακατικα, αν δεν καταλαβαινομαστε εδω μεσα.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινεις οτι αλλο "το τηλεφωνο γενικα ειναι φθηνο παντου" και αλλο το "προσφορα απο το crazy sundays του eshop"?

 

Θα μπορουσες να ανοιξεις καλιστα το ιδιο τοπικ "αφου το κινητο κενταει" και "αφου η htc ξεστοκαρει" με το link του birdphone που ειναι φθηνοτερο.

 

Την εμμονη οτι το eshop το εβγαλε προσφορα δεν καταλαβαινω...

 

Το παρον τοπικ δεν εχει θεση στο section των προσφορων imho. Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Την εμμονη οτι το eshop το εβγαλε προσφορα δεν καταλαβαινω...

 

Το τηλεφωνο λοιπον ειναι σε προσφορα καθως ξεστοκαρει η μαμα HTC, ειναι ενα τηλεφωνο που πριν 8 μηνες ειχε 700 ευρω, (και στο αμαζον μεχρι πριν 1.5 μηνα ειχε 500+ ευρω) μονο προσφορα αποτελει πλεον η (τετοια) τιμη του απο οποιο μαγαζι και αν προερχεται!

 

 

Εισαι απιστευτος. Imho. :rolleyes: Bye

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Topic με την τιμη και το link του eshop εκανες, ζητας και τα ρεστα?

Και καλο ειναι σε καποια φαση να αντιληφθεις οτι προιον που πουλιεται με +- 3% διακυμνασεις στην τιμη του σε πανω απο 7-8 μαγαζια ΔΕΝ ειναι προσφορα, απλα αυτη ειναι η αξια του στην αγορα τη δεδομενη περιοδο.

 

Το ποιος ειναι ο απιστευτος το αφηνω σε οσους αρεσκονται στο ανουσιο flame οταν απο πεισμα τους αδυνατουν να παραδεχθουν οτι, το λιγοτερο βιαστηκαν να ανοιξουν τοπικ...

 

edit: Τουλαχιστον εκανες edit και εβαλες link απτο skroutz και αλλαξες και τον τιτλο, ο οποιος βεβαια παραμενει αναληθης ως προς το "αλλου λιγο ακριβοτερο" γιατι η τιμη του birdphone παραμενει φθηνοτερη και σου δινει τη δυνατοτητα να παραλαβεις απο το καταστημα.

 

Κατι ειναι κι αυτο ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...