Προς το περιεχόμενο

Τα στατιστικά δύο χρόνια μετά τον αντι πειρατικό νόμο στη Γαλλία


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεω και γω 5 comments και ακομα να πεταχτει ο κλασσικος hipster του θεματος να μας "ξυπνήσει"? :-( (αλλη φορα πιο γρήγορος...απαραδεκτος...)

 

Που διαφωνεις δηλαδη σε αυτο που λεει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκαν την καλυτερη εποχη να κανουν μετρηση πωλησεων, και να την αποδωσουν στη μειωση η οχι της πειρατιας...

Εγω λεω να μετρησουν και στην ελλαδα τα ποσοστα, γιατι μπορει ο νομος των τριων χτυπηματων να μας επηρρεασε κι εδω.

 

Οτι ναναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλανε πραγματικά να σταματήσουν την πειρατεία θα το είχαν κάνει σε ένα βράδυ.

Μας θέλουν ζώα όλη μέρα μπροστά από τον υπολογιστή να κατεβάζουμε πράγματα και να αποβλακωνόμαστε σπίτια μας βλέποντας τα και όχι στους δρόμους, όσο αυτοί περνάνε τους νόμους που πραγματικά έχουν σημασία.

 

Ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεέ...

 

Εχεις πει ή γράψει την μεγαλύτερη αλήθεια. Αυτη ακριβώς ήταν το αλιγορικό νόημα της ταινίας The Matrix πριν 13 χρόνια (αν θυμάμαι καλά) Απο τότε που ασχολούμε με τα πάντα στον υπολογιστή μου εχω γίνει ενα πρόβατο.

 

Αν και ξέρω οτι ζω μέσα σε αυτο το Matrix είναι μεγάλος ο εθισμός και δεν μπορώ να δραπετέυσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περιμεναν την ανεργια για να το καταλαβουν αυτο... Ειναι τοσο ουφο που δεν καταλαβαινουν το απλο οτι ενας χρηστης μπορει να κατεβασει και τρεις ταινιες την μερα, δεν σημαινει οτι θα πηγαινε να τις δει στο σινεμα 10 ευρω την μια κιολας, αν ηταν αναγκασμενος να τις πληρωνει πολυ απλα δεν θα τις εβλεπε καν!! Κατεβαζει γιατι ειναι διαθεσιμες...

Ακριβώς αυτό. Αν πήγαινε να δει ταινία με 2 ευρώ όμως; Να τρόπος να μειωθεί η πειρατεία,απλό είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί για αυτό (το λογικό), πιθανότερο είναι να αυξήσουν τις τιμές στα εισιτήρια, για να ρεφάρουν απ' την υποτιθέμενη χασούρα! Μιλάμε για τρομερά μυαλά. :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...